Jump to content
NeRkO23

Nevino ubijanje muslimana u Gazi

Recommended Posts

Mislim da sam pogodio mjesto za otvaranje teme. Da vas pitam dali će biti kakvi protesti u Cazinu za ovo što se dešava u Gazi?

Ma ne samo u Cazinu vec i u coralicima pjanicima i svim ostalim mjesnim zajednicama treba da napravimo proteste i da pokazemo svijetu da na nas ne mogu racunati!

[quote name='Amon Ra' timestamp='1353444262' post='467001']
Ma ne samo u Cazinu vec i u coralicima pjanicima i svim ostalim mjesnim zajednicama treba da napravimo proteste i da pokazemo svijetu da na nas ne mogu racunati!
[/quote]
wtf..

Valjda da na nas mogu racunati...?

Pa kako mogu racunati na nas ? :D Sta mi to mozemo uraditi za njih ? Ko je sta radio za nas u Srebrenici kad se neometano klalo i silovalo 14 dana ? To nije ispravno sto rade Izraelci ali ljudi shvatite da mi imamo svojih problema u Bosni i prvo se trebamo zanimati oko njih, od gledanja u komšijino dvoriste mi nemamo nista. Nismo mi Njemci ili Rusi pa da imamo bilo kakvog utjecaja ili moci, mozemo samo lamprdati i biti '' glasne komšije ''.
  • Upvote 1

Pa dobro imaju mjere..
Evo npr ja prvi put stojim na celu tj prvi put organizujem jednu demonstraciju. I to demonstraciju "Free Palestine" i to u Austriji u jednom gradu.
Trebalo bi za vikend da se desi ta demonstracija, sa tim da smo pratili zakone Austrije i da imam dozvolu od grada... Nadam se da ce navratiti i novine, televizija pa da prenesu nasu poruku mira i solidarnosti..

Jedino u svemu je da se covjek puno razocara, tj nisi ni svjestan ko je do jucer uzivao tvoje povjerenje i gajio si nade u te ljude da nesto vrijede i dobro zele. Pa je tako mene razocarao vlastiti dzemat jer se ne zele mjesati u to posto su duboko zaglibili u politiku i u izborima ucestvuju pa ne znaju sta ce stranke reci na to ako nas podrze..
Zalosno brate

Problem je decki i da citava Bosna sutra izadje na demonstracije necemo pomoci palestincima ni pedlja, kao sto rece Gorilla mi se ne pikamo.. jedino sto bi uspjeli ostvariti sa tim masovnim demonstracijama bilo bi to da na nas gledaju kao teroristicku zemlju jer za vecinu zapadnih zemalja od koji ovisimo i mi i buducnost BIH su palestinci isti kao i talibanci u Afganistanu tj. teroristi! Posto smo tako nemocni bolje da drzimo jezik za zubima i pustimo vece sile da odrade posao! Neka to cine arapi jer imaju neizmjerno vecu moc od nas posto mogu svaki tren da obustave isporuku nafte!
btw. i ja sam na palestinskoj strani i izraelci tj. zidovi su zlocnici isti kao i hitler!

Dobro da se slazemo i u cemu. Uostalom neka Saudijci prvo stanu na kraj toga puta, blizi su oni Palestincima nego mi ;)

Radi se o globalnom diskursu i ove sve demonstracije ce tek u buducnosti uroditi plodom. Kroz socijalne promjene i inace osvjestenosti neceg traje najmanje 6 ljudskih generacija. Znaci da bi nasa unucad mogla ostvariti sta smo mi zeljeli.
Ja, kao velak pacifista, te aktivistva sam upoznat tim sporim procesom pravde, ali ne odustajem te sam uzeo aktivno ucesce i u ovome!

A vi ste ociti primjer zasto nam je tako kako nam je u Bosni.

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1353533783' post='467101']
Radi se o globalnom diskursu i ove sve demonstracije ce tek u buducnosti uroditi plodom. Kroz socijalne promjene i inace osvjestenosti neceg traje najmanje 6 ljudskih generacija. Znaci da bi nasa unucad mogla ostvariti sta smo mi zeljeli.
Ja, kao velak pacifista, te aktivistva sam upoznat tim sporim procesom pravde, ali ne odustajem te sam uzeo aktivno ucesce i u ovome!

[b]A vi ste ociti primjer zasto nam je tako kako nam je u Bosni.[/b]
[/quote]

Ja samo kazem za palestinu, a sto se tice BIH sutra treba svi da izadjemo na ulice i da im razbijemo okna na zgradi vlade!

[quote name='Amon Ra' timestamp='1353533962' post='467103']
Ja samo kazem za palestinu, a sto se tice BIH sutra treba svi da izadjemo na ulice i da im razbijemo okna na zgradi vlade!
[/quote]
Znas da se to nece desiti, znas da nismo na tolikom nivou svjesti :) Edited by PacificHurricane

Kakvom nivou svijesti ? Da idemo pokazati da smo isti kao oni unistavanjem stvari ? Boli me **rac za Izraelom i Palestinom , '' svjeCku zajednicu '' je savrseno bolio **rac za četiri godina rata u srcu Evrope, za mnom kao djetetom u njoj i za mojom Bosnom tako da se i meni jebe za njima. Svijet nazalost tako funkcionise i to nije dobro, ali kako oni meni tako i ja njima jer se danas isplati samo isplati zajebati druge ili neces imati.

Ja ako budem kome isao razbijati sta onda to nece biti prozori vec glave ovim politickim govnima zajedno sa ostatkom nas mladih, e to je pravda. Brza i zestoka. A Haag je pokazao na Slobi kako je pravda brza ;)

[quote name='Gorilla Biscuit' timestamp='1353539256' post='467113']
Kakvom nivou svijesti ? Da idemo pokazati da smo isti kao oni unistavanjem stvari ? Boli me **rac za Izraelom i Palestinom , '' svjeCku zajednicu '' je savrseno bolio **rac za četiri godina rata u srcu Evrope, za mnom kao djetetom u njoj i za mojom Bosnom tako da se i meni jebe za njima. Svijet nazalost tako funkcionise i to nije dobro, ali kako oni meni tako i ja njima jer se danas isplati samo isplati zajebati druge ili neces imati.

Ja ako budem kome isao razbijati sta onda to nece biti prozori vec glave ovim politickim govnima zajedno sa ostatkom nas mladih, e to je pravda. Brza i zestoka. A Haag je pokazao na Slobi kako je pravda brza ;)
[/quote]
Mlad si ti, trajace godine da izrastes i budes znao upravljati zeljama na nivou ovog stoljeca :)
Slicno i ja to zelim, samo nam je interpretacija progresna. Ja zelim mir a ti mislis da bi nemirom dobio mir ;)

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1353533783' post='467101']

[b]A vi ste ociti primjer zasto nam je tako kako nam je u Bosni.[/b]
[/quote]
Ti si u AT. Glupost je pisati da smo mi krivi sto je vama lose u BiH.

Podrazumjevalo se na to da sam ja na strani ljudi koji bi izasli protestirati, a da je vas vecina na strani ljudi koji kazu da vam je lose ali vas boli briga za to, ne poduzimate nista?!
Ako ja mogu ovdje u AT diganti donji dio ledja i preko advokata dobiti dozvolu od grada za protest. Vama u Bosni cak ni to ne treba, samo treba diganti donji dio ledja ;) Edited by PacificHurricane

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1353539647' post='467116']
Mlad si ti, trajace godine da izrastes i budes znao upravljati zeljama na nivou ovog stoljeca :)
Slicno i ja to zelim, samo nam je interpretacija progresna. Ja zelim mir a ti mislis da bi nemirom dobio mir ;)
[/quote]

Gdje si bio u Drugom Svjetskom ratu da riješiš Hitlera mirom ? ANTIFA momak danas lema fasiste jer batina je iz raja izasla

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1353540378' post='467120']
Podrazumjevalo se na to da sam ja na strani ljudi koji bi izasli protestirati, a da je vas vecina na strani ljudi koji kazu da vam je lose ali vas boli briga za to, ne poduzimate nista?!
Ako ja mogu ovdje u AT diganti donji dio ledja i preko advokata dobiti dozvolu od grada za protest. Vama u Bosni cak ni to ne treba, samo treba diganti donji dio ledja ;)
[/quote]
Lose ti i u AT pa dizes donji dio ledja ili dizes donji dio ledja za bracu arape sto im je lose, ili dizes donji dio ledja... estakvirla Edited by Jiggy Bau

Jiggy ne pravi se benast kad nisi, ako mozes lijepo pisati, a sjecam se da ne mozes, nemoj da se ja i ti ovuda zamaramo. To nema nikakve veze sa bracom arapima.
Nit me zanimaju Hamas, Hesbolah i sta ti ja znam...

Radi se o djeci i zenama koje su ubijali ;)

[quote name='Gorilla Biscuit' timestamp='1353530417' post='467091']
Dobro da se slazemo i u cemu. Uostalom neka Saudijci prvo stanu na kraj toga puta, blizi su oni Palestincima nego mi ;)
[/quote]

Kome da Saudijci stanu na rep kad su oni naveci Americki prijatelji i saveznici Amerika /Izrael/ Saudija = posebna veza ! a ostali neka gledaju kud sunce hoda

[quote name='hanzonehatori' timestamp='1353586086' post='467163']
Kome da Saudijci stanu na rep kad su oni naveci Americki prijatelji i saveznici Amerika /Izrael/ Saudija = posebna veza ! a ostali neka gledaju kud sunce hoda
[/quote]

Pa to ti kazem , nece da ih brane njihova braca muslimani koja su sto puta bliza njima nego Bošnjaci i sad svi trebaju biti zbog neke iluzije o muslimanskom bratstvu mislima uz Palestinski narod a oni koji su pod šerijatom i trebaju da budu najveci uzor svima to ne rade ? Ma bjezi

Prvo Gorilla obranili su ih njihova braca sa Egiptom na celu i Turskom, Katarom iza ledja..
Samo sto u diplomatiji to ide malo sporije.. Ali dooosta brze nego sto je nekad bilo!
A to sto su se saudijci prodali za sigurnost kraljevske porodice, to je njihova stvar...

Ali mene muci nas neosvjesten narod, npr te nebuloze kako je iluzija da se muslimani trebaju pomagati..

Prvo ko ljudsko bice imam potrebu stati u obranu zivota, ali smo mi na razlicitim valnim duzinama da ti to sad objasnjavam :)

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1353591196' post='467175']
Prvo Gorilla obranili su ih njihova braca sa Egiptom na celu i Turskom, Katarom iza ledja..
Samo sto u diplomatiji to ide malo sporije.. Ali dooosta brze nego sto je nekad bilo!
A to sto su se saudijci prodali za sigurnost kraljevske porodice, to je njihova stvar...

Ali mene muci nas neosvjesten narod, npr te nebuloze kako je iluzija da se muslimani trebaju pomagati..

Prvo ko ljudsko bice imam potrebu stati u obranu zivota, ali smo mi na razlicitim valnim duzinama da ti to sad objasnjavam :)
[/quote]
Skubine, samo poli'. Meni se to brete ne da kad je za Palestince... Zanimljivi samo i prica se kad ih Izrael pocne skenjavati, a proteklih 50 god su svi bili cool, jebes ih, ja ni sad necu, kad nije 50 god ne mora ni sad.
[quote name='picasso' timestamp='1353591569' post='467177']
Nemoj srati ja bio na Kestenijadi kad je Ajenstajen prico to... a istina sliku je neko napravio kasnije ... :D
[/quote]
Sve nekako, ali mene niko nije obavjestio da je Einstein bio na Kestenijadi. I sad ne znam kome da ne halalim. Edited by Jiggy Bau

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1353591196' post='467175']

[/quote]

Ama kakva diplomatija, ljudi ginu . Pusku u ruke pa brani ili zacepi, cijeli svijet je vidio sta se radi u Palestini. Sve i jedna vlada na svijetu zna sta se radi tamo, znaju da to nije u redu i ne sprjecavaju to. I ja imam potrebu stati na stranu dobra ali je cinjenica da tako svijet ne funkcionise druze moj. Isto je uradjeno u Srebrenici, nikoga nije bilo briga za nas e sad je doslo vrijeme da meni nije briga za nikoga. Kada su mogli gledati 4 godine naše patnje mogu i ja gledati njihovu jer su nasu zaustavili jednim telefonskim pozivom kada su vidjeli da okrecemo stvari u svoju korist a pustili bi nas da pocrkamo u drugom slucaju. Znas ono pamti pa vrati ? Eto ja ne vracam, ne radim nista i ne zanima me jer nije u mojoj mogucnosti da nista uradim osim da laprdam FRIIIIII PALESTAJN, oni koji to mogu zaustaviti culi su to davno samo nemaju interesa. Ja da imam kakvu moc ja bih sravnio i Pentagon i Jeruzalem do temelja, i sjeme i kamen bi im zatro svima redom. Ali jebi ga, kad nemam ...