Jump to content
jus61

Airsoft Sport

Recommended Posts

Sellam i dobar dan svima clanovima Cazin.net

Ja zivim u austriji a rodom sam iz cazina ( Kovacevic ). Trenutno organiziram u austrji jedan club koji se bavi sa Airsoft pa me interesuje dali vec postoji ovaj sport i u cazinu

Guest
Mislim da Airsofta nema u Cazinu, ali ima teren i polje za paintball kao nazovimo ga rekreacijski centar. Iznajmiš opremu i teren i udri do mile volje :)

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]Paintball sam i ja igro ali kada sam airsoft upozno tada sam paintball zaboravijo :) [/font][/color]

Steta da nema Airsoft

[quote name='jus61' timestamp='1352843322' post='466629']
Sellam i dobar dan svima clanovima Cazin.net

Ja zivim u austriji a rodom sam iz cazina ( Kovacevic ). Trenutno organiziram u austrji jedan club koji se bavi sa Airsoft pa me interesuje dali vec postoji ovaj sport i u cazinu
[/quote]

znam da postoji jedna Airsoft klub u buzimu i ima dosta clanova,decki su fino organizovani

pozz

Jesu to oni što misle da još nije završio rat i nosaju one zelene trake oko glave ? :D Svaka čast za organizaciju, fakat pratim one vaše slike i '' borbe '' na Facebooku i red je bio da imamo nešto moderno i hvale vrijedno u ovim našim krajiškim vukojebinama.

Ja sam fan veliki, imam AKM od 2 dzula ali mi i to dosadilo pa bi volio ici u pravi lov na krmke

Sve ce to nama dosadati, pa ćemo opet ratovati izgleda. :D

Dosadilo sve, i paintball i airsfot, dosadiće i lov. :D

Nema protoka adrenalina dok te pravi metak ne okrzne :-)

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1378997515' post='484582']Sve ce to nama dosadati, pa ćemo opet ratovati izgleda. :D Dosadilo sve, i paintball i airsfot, dosadiće i lov. :D[/quote] Cekaju referendum za odvajanje RS-a :D Sent from my iPhone using Tapatalk

Cekaju referendum za odvajanje RS-a :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Insaallah :)
  • Downvote 1

Idiote jedan.

Jeeha, jeeeha polako ... Evo Kocka secera dobar si bio

Davno pokrenuta tema, i dosta se promjenila situacija glede airsoft sporta u nasem kantonu..

Danas imamo par klubova koji egzistiraju na podrucju kantona i ovaj sport je u velikom usponu ovdje..

Prvi koji su bili "Crna Munja" i dalje su tu, ali pored njih tu su i ASK "Otpisani" -Buzim, ASK "Centurion" Vel. Kladusa, TAR -Bos. Petrovac, ASK "Izbubljeni" - Cazin, te jedan od najnovijih je ASK "Delta" iz Bihaca..

Otpisani su organizovali i veliki medjunarodni airsoft susret, na kojem nastupilo par klubova iz BiH, kao i gosti iz Njemacke...

ZA naredni period planiran je susret u Hrvatskoj, te u Bos. Gradiski..

Kao "penzioner" ovog sporta, mogu vam dati info iz prve ruke, kako sta gdje i na koji nacin mozete poceti se baviti ovim sportom, i sta je sve potrebno za isti...