Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Za

Recommended Posts

i ja mislim da the big "M" nebi mogao izdrzati konkurenciju cevapdzinica,jer i ja bih prije otisao :rolleyes: u neku od sarajevskih cevabdzinica neg u restoran brze hrane!!!!

ja mislim da bi izdrzala ali ne zato sto je bolja brza hrana nego zato sto ce to biti novo za mnoge bosance i naravno ko to nije vec iskusio ici ce da isproba...

Ima jedan interesantan podatak: zemlje sa McDonaldsom nikad nisu ratovale me

Hej, nista se iz McDonaldsa ne moze porediti s prosjecnim cevapom, a da ne kazem onda raznjici, sudzukice... pogotovo oni tranvnicki, banjalucki i sarajevski cevapi.

McDonalds je preskup, onaj njihov jedan obicni hamburgeric cija je velicina ko dva jajeta je npr. u Hrvatskoj duplo skuplja od malih cevapa al tamo cevapi nista ne valjaju.

Hej, nista se iz McDonaldsa ne moze porediti s prosjecnim cevapom, a da ne kazem onda raznjici, sudzukice... pogotovo oni tranvnicki, banjalucki i sarajevski cevapi..

<{POST_SNAPBACK}>

potpuno se slazem sa tobom cevape nemoze nista zamijeniti.... :rolleyes:

Hm..ja mogu pojesti cevape i to al ih bas ne volim tolko puno..radje bi osla u McDonald`sa..dosta puna jedem tamo..a ima dosta ponbudbe uopsto ne treba jesti samo hamburgere :) a naravno svak sam sebi izabira :)

A zasto ne napraviti izuzetak pa otici malo i u McD , i kljukusa je dobra kad si gladan i jeftinija je od cevapa al ipak odes da pojedes cevape.

Zasto nebi otisao na hamburger????

Mogu reci samo sa gledista studenta lakse je platiti cevape 2 km i jogurt 1 km nego duplo vise za colu 2,5km i hamburger u Mc po duplo vecoj cjeni nego cevape ;)
Jer ipak treba to posmatrati i sa strane dzepa zar ne ;)

Hej, nista se iz McDonaldsa ne moze porediti s prosjecnim cevapom, a da ne kazem onda raznjici, sudzukice... pogotovo oni tranvnicki, banjalucki i sarajevski cevapi.

McDonalds je preskup, onaj njihov jedan obicni hamburgeric cija je velicina ko dva jajeta je npr. u Hrvatskoj duplo skuplja od malih cevapa al tamo cevapi nista ne valjaju.

<{POST_SNAPBACK}>

slazem se sa tobom jedino sto nevolim sudzukice. :D

McDonalds il' cevapi isto sranje, nemas u njemu nista kvalitetno, nije zdravo i jos sam uvijek poslije toga gladan tako da ne volim ni jedno ni drugo:) :angry:

i zato sto su cjene mcdonalds na svjetu svugdje iste, za jednu porciju moras platiti najmanje 10 maraka a za nas narod je to previse, i uz oto otega se nemeres da najis.

mcdonalds je sranje u bosni mi to bas netrebamo kod naseg pecenja i bureka i pita itd.

Guest Dzmrdz

Zato sto hamburger u MAC-u je iste velicine ko jedan nas CEVAP!!!...jos gdje ste vidjeli da ti donesu luk uz hamburger...??

zato sto u bosni je sendvic pola marke ili marku a 90 posto naroda ima samo toliko a ne za "M"

A vidis sad kod nas i ta komplikacija da je kruh 65 feninga pa oni iz MC-a ne znaju kako bi to sve sracunali:) :lol: :lol:

valjda nismo "dorasli" jos tome da se u bosni uvode MC's (nemojte pogresno shvatiti)..a MC bi bio skuplji sigurno od jedne cevabdzince pa zato neb bilo profita nikakvog..ja eo nevolim cevape al zato volim burek i jogurt vise neg bilo sta iz MC-a :)

A vidis sad kod nas i ta komplikacija da je kruh 65 feninga pa oni iz MC-a ne znaju kako bi to sve sracunali:) :lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

:lol::lol: ma sad ce eto uskoro biti kovanice od 5 feninga pa ce biti lakse

ma kakva cevabdzinica kakav mcdonalds kljukusa zakon... :lol: ...fino sira bijelog luka i ostalih mirodjija zamastis je i ozezi...nema nama ni s mcdonaldsom ni bez njega napretka...mi smo iste fukare sto neko spomenu gdje god otisli...mozda bi i profitirao mcdonalds ima po sarajevu turista sa svih strana kojem ce biti lakse otici u mcd nego u neku nasu lokalnu cevaparu :D .....
al nema bez ajdinovica nistaaa :lol: B)

Ja vala volim sebi fino supu napraviti, ispeci 2 bifteka, skuhat krompir ili rizu i jos kakvu dobru salatu napravit radje nego ici po nekim cevapcinicama ili mcdonaldsima.