Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

vkladusa.com

Recommended Posts

Da li se www.vkladusa.com financira možda iz budžeta?
Koliko ja vjerujem ne.

Ja ne vidim čemu ovolika ljutnja nekih ovdje i tolika borba protiv te stranice.

Aha ... oprostite... čovjek zastupa nekog koga oni ne vole i onda je to to... ahaaaaaaa politika :)

E šta neće čovjek vidjeti.

[quote name='Incubus' timestamp='1349168984' post='464650']
Da li se www.vkladusa.com financira možda iz budžeta?
Koliko ja vjerujem ne.
Ja ne vidim čemu ovolika ljutnja nekih ovdje i tolika borba protiv te stranice.
Aha ... oprostite... čovjek zastupa nekog koga oni ne vole i onda je to to... ahaaaaaaa politika :)
E šta neće čovjek vidjeti.
[/quote]
Ne moze se preko noci promjeniti nacin urednistva te pristup informacijama a da to bude neopazeno..
Treba ostati dosljedan nekim stvarima...

Ja sa politikom nemam nikakve veze. Nit cu glasati nit sam pobornik bilo koje. Ja samo na osnovu vidjenog iznosim svoje stavove..

Ti iznesi argumente zasto mislis da to nije tako u vezi navedene stranice, u suprotnom ... :) Edited by PacificHurricane

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1349169741' post='464652']
Ne moze se preko noci promjeniti nacin urednistva te pristup informacijama a da to bude neopazeno..

Ja sa politikom nemam nikakve veze. Nit cu glasati nit sam pobornik bilo koje. Ja samo na osnovu vidjenog iznosim svoje stavove..

Ti iznesi argumente zasto mislis da to nije tako u vezi navedene stranice, u suprotnom ... :)
[/quote]

Ti mrziš F.A. i spreman si reći bilo šta pa čak i braniti DNZ (koji si mrzio dok je podržavao F.A.) samo da ide na štetu F.A.
To je totalno jasno iz tvojih postova iako s politikom nemaš veze. Ni ja nemam veze s politikom niti ću glasati na izborima, ali opet itekako me briga ko će vladati i u Cazinu i u BiH.

A to što ti iznosiš svoje stavove je skroz u redu, ali ti si krenuo u takav žestoki napad na nečiju privatnu stranicu, a bome i ad hominem uvredama na račun tog momka.

Ovo je tipična borba za vlast i vodi se preko privatnih medija. Zbog toga ne vidim problem u tome.

Imaš ti pravo na svoje mišljenje, ali ti pozivaš da se ljudi udrže da bi sad napadali ovog momka. Pa to nema smisla. Svako ko se osjeća uvrijeđenim neka piše i odgovara.

Isto tako već sam prije govorio da je meni ta neka "objektivnost" medija čista glupost jer nema šanse da iko ikad bude potpuno objektivan. Vijesti ovise od vlasnika medija, urednika, novinara. To je svima jasno. Da nije tako čitali bismo na svim stranicama iste vijesti napisane na isti način - a nije tako (osim ako se ne radi o sexu, ljubavi i vezama).

Tako da moje mišljenje o stranici nije važno jer kažem stranica je privatna i svako ima pravo da piše šta hoće. Možda će za to dobiti tužbu od načelnika Kladuše. Odlično. Ali njihova stvar. A ne moja, tvoja ili cazin.neta.

To je tvoje misljenje na moje misljenje :)
Samo ne branim ja DNZ, ja sam samo ogorcen promjenom kursa i nacina uredjivanja te stranice... Ostao je isti momak ali preko noci donesena su nova pravila.

I da, iskazujem nezadovoljstvo vezano za Babo jer mi savjest i moral nalazu to... Jednostavno ono sto do sad znam, to kad se sabere i danas, jucer a sigurno i sutra ce biti slicno misljenje. Ono negativno.

Onaj filing kad si normalan covjek u masi homoseksualaca, sit okruzen gladnim. Jednostavno se ne uklapam u inventar te sablasne monotonije i stereotipa vezano za politiku.. A prefiks "ad populum" i malo prostije izrazavanje sam dobio tokom predizborne kampanje koja me nije ostavila ravnodusnim te je utjecala na izrazavanje :)

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1349169741' post='464652']

Ti iznesi argumente zasto mislis da to nije tako u vezi navedene stranice, u suprotnom ... :)
[/quote]

Moj scooby, ko kaze da se kurs preko noci ne moze promjenuti??? To sto je to primjetno-vidljivo i jeste cilj takvih poteza, cilj je pokazati nekom da si uz njega zbog neceg. To sta ti i hiljade drugih mislite o svemu tome je nebitno.

Ruku na srce, momak je pokrenuo svoj vlastiti portal i on je njegova privatna imovina tako da ima puno pravo da po njemu pise i svrlja sta mu volja. Takvih portala je u BIH najvise. Zar avaz nije jedan od njih??? Isti onaj avaz koji ima duplu korist, prvo od posjecenosti, a onda od izbornog rezultata stranke koju favorizira. Isti onaj avaz na kojeg si do juce gledao blagonaklono, a sad ga osudjujes, valjda zbog promjene vlasnicke strukture. :P

Ono malo neovisnih portala se svakodnevno susrece sa masom problema koji nicu ko pecurke.

Dok su bili opozicija, imali su neku valjda nepisanu duznost na osnovu "prljavog" vesa blatiti sve okolo. Vise to nisu, a to oko vlasnicke strukture domisljato je odradio Radoncic. Sta ces pametan zna javno za*ebati drzavu bez posljedica :)
Naravno da ga vise ne podrzavam jer vrijeme je da se rade ozbiljne stvari a ne da se stvaraju umjetne krize i da se dalje na osnovu bjedne proslosti gradi stranacka buducnost!
Tako i ovaj navedeni momak tj njegova stranica. Sve dok je to bilo nevladino i neformalno. Medjutim sad igra na kartu politike i ulaska u vlast... Nebih moglo, jer cutanjem bih odobrio takvo djelovanje..

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1349168593' post='464649']
Mulac sada banuje aktivnije clanove anonimnih. te anonimni ostaju samo oni koji pisu, psuju i vrijedjaju u njegovu korist, tj korist onih koji stoje iza njega...

Ni rijeci nisam pogrijesio te stojim iza iznesenih optuzbi :)
[/quote]

Tako je to sa Edisom. :) Edited by Ciklama

Guest
Ja ne vidim problem u tome šta on piše i kako piše. Vidim problem u tebi jer nisam nigdje primijetio da si ti napao ostale medije u BiH (90% ih je pristranih, a u 99% njih postoje pristrani urednici), čime dolazim do zaključka kako ti ovaj momak ne paše zbog toga što se on kandidirao za OV, a koristi SVOJ portal da bi uspio u svojoj namjeri. Dakako, to pokazuje da se radi o pristranom portalu i mediju i kao takav nije relevantan ni u kom pogledu, i jedino što ti možeš jeste bojkotirati isti neposjećivanjem.

Dalje, što se njegove kandidure tiče, ako ti ona smeta, želim te uputiti i dati ti jednu bitnu informaciju koja kaže da je Edis Pilipović svoju kandidaturu najavio mjeeeeeeeeeseeeciiiiiiiiiiima prije nego li je iko spominjao izbore, a tek koliko je prošlo vremena između njegove najave pokušaja ulaska u OV i njegove promjene u načinu pisanja i vođenja uređivačke politike jednog portala.

Ja ipak ovdje vidim pristranost i sa tvoje strane i primjećujem ono što je naveo Incubus koji je rekao kako ti ideš protiv svega što je za Babu. A Edis Pilipović očigledno podržava ratnog zločinca i kao takav tebi ne paše.

Dakako, nisam ni očekivao da ćeš napasti pristrane urednike (nikako ne smijem reći novinare) NAŠEG portala ili drugih portala, jer, osim što ovdje tražiš korist, a vrlo dobro znaš o čemu pričam, nismo ni Kladušani pa ne možeš zadovoljiti svoje namjere. Ali vjerujem da će uskoro doći i vrijeme kada će na razornom nišanu dotičnog scoobya biti i portal Cazin.net.

Cijela Hrvatska, tj sve jedan relevantni portal, novine pa tako i u Bosni su potvrdili o zabrani Abdicu da prelazi granicu kako on hoce a i skroz da se bavi politikom.. To je donio zupanijski sud..
Medjutim gle cuda samo jedan "lazljivi" portal je obavjestio narod kako to nije istina.. I evo nakon par dana samo na vkladusa.com se moze naci da to navodno nije istina.. Svi ostali su ostali pri svom...

Znaci da ponovim da je doticni portal pun lazi i obmana, te i njegov urednik duboko ogrizao u svakojake gluposti.. Tu ima jos primjera na ove njihove tzv. demante ali ovaj je toliko ocit da mi se place kako su babini sljedbenici toliko jadni i slijepi i misle da je "njihova" istina jedina tacna istina..