Jump to content
Nurija Smlatić

Pakleni plan oko izbora Načelnika

Recommended Posts

Ovako stoje najnovije šeme oko Načelnika tj.kampanja ide u slijedećem smjeru.
Osovina, a neki će nazvati osovinom zla ABDIĆ FIKRET-ISMET HRLE-ŠEFIK SMLATIĆ pletu mrežu za kandidata SDA Smaila Toromanovića.
Abdić preko sada najbližih saradnika,čitaj Mirvet Beganović,podržava Smaila Toromanovića
Abdić želi punu dominaciju nad Kladušom i to radi sa Behrićem,a svom vjernom prijatelju Ismetu Hrli želi isto takvu podršku putem Smaila Toromanovića.
Smail Toromanović kao prvi potez novog Načelnika najavljuje odustajanje od spora sa Elektrometalom,a u vezi kružnog toka,te tako spašava Cigino posrnulo carstvo.
Cigo kao revanš Abdiću obnavalja to jest izgrađuje porušenu kuću Abdića u Velikoj Kladuši.
Smlatić,osvjedočeni saradnik obojice Udbaškim metodama pokriva ove aktivnosti.
Realnost ili teorija zavjere

[quote name='Nurija Smlatić' timestamp='1347952435' post='464033']
Osovina, a neki će nazvati osovinom zla ABDIĆ FIKRET-ISMET HRLE-ŠEFIK SMLATIĆ pletu mrežu za kandidata SDA Smaila Toromanovića.
Abdić preko sada najbližih saradnika,čitaj Mirvet Beganović,podržava Smaila Toromanovića
Abdić želi punu dominaciju nad Kladušom i to radi sa Behrićem,a svom vjernom prijatelju Ismetu Hrli želi isto takvu podršku putem Smaila Toromanovića.
Smail Toromanović kao prvi potez novog Načelnika najavljuje odustajanje od spora sa Elektrometalom,a u vezi kružnog toka,te tako spašava Cigino posrnulo carstvo.
Cigo kao revanš Abdiću obnavalja to jest izgrađuje porušenu kuću Abdića u Velikoj Kladuši.
[/quote]

[quote name='barca' timestamp='1347910176' post='464011']
Posto neki clanovi ili simpatizeri DNZ-a otvoreno progovaraju o uslovima pod kojim ce podrzati jednog od kandidata za nacelnika, htio bih postaviti jedno pitanje. Naravno, protiv tih uslova koji se gore pominju nemam nista, dapace, to je legitimno pravo svake stranke.
Pitanje je vise hipotetsko. Naime, ako bi se desilo da FA koji se vec aktivno ukljucio u kampanju od glasaca DNZ zatrazi da isti podrze nekog drugog kandidata za nacelnika Cazina, te ako za sve to bude imao i racionalno objasnjenje, hoce li glasaci poslusati njegove upute?
[/quote]

interesantno ...

jah samo da skrgan nije glaso vec volio bih bas vidjeti ga kako bi glaso za kandidata od SDA ... xD

[/quote]
Previse konstrukcija na jednom mjestu. Nake od ovih konstrukcija su u praksi neizvodive, pogotovo ako znas nesto vise od onog sto se prezentuje u javnost.

[quote name='lucky' timestamp='1347984040' post='464053']
interesantno ...

jah samo da skrgan nije glaso vec volio bih bas vidjeti ga kako bi glaso za kandidata od SDA ... xD
[/quote]

Suptilnost je vrlo cesto kljuc uspjeha.

[/quote]

Naravno da je realnost.
I svi navedeni su vanzemaljski gmazovi koji već desetljećima uništavaju ljudsku rasu.
Srećom da je Nerko tu da nas spasi!

[quote name='lucky' timestamp='1347984040' post='464053']
interesantno ...

[/quote]

Pa cak i da F.A. glasa za Smaju ja cu radje za Nerku.. haj makar su malo izmjenili ona tri slova sto me bodu u oci...

[quote name='barca' timestamp='1347991920' post='464060']
Previse konstrukcija na jednom mjestu. Nake od ovih konstrukcija su u praksi neizvodive, pogotovo ako znas nesto vise od onog sto se prezentuje u javnost.
[/quote]

Bilo bi fer da se i mi upoznamo ta je to neizvodivo i šta ti to znaš više od običnih smrtnika.Nemoj nam ovako prodavati maglu.
Postoji duboka i jaka poveznica između najbrojanih.Ovdje je zaboravljen još i Hamdo Lipovača(preko svog oca Nurke-osnivača autonomije)
[quote name='Incubus' timestamp='1348005142' post='464063']
Naravno da je realnost.
I svi navedeni su vanzemaljski gmazovi koji već desetljećima uništavaju ljudsku rasu.
Srećom da je Nerko tu da nas spasi!
[/quote]
Nisu baš gmazovi(pripadaju porodici beskičmenjaka),ali da su štetočine,vlastoljubci i da ne biraju sredstva da dođu do vlastitog cilja to je istina.
Nerko je zaista tu da spasi što više nas od ljudskih ološa,a Smail bi izgleda trebao da vrati stvari na početak,to jest da nam ponovo instalira SDA u svom najrigidnijem izdanju i to kao filijali nekadašnjih Cazinskih moćnika,koji su očito izgubili utjecaj u SDP-a pa sad love u mutnom u stranci koja je narušena do zabrinjavajućih granica(SDA). Edited by mrmonja
  • Upvote 1

[quote name='mrmonja' timestamp='1348040117' post='464071']
Bilo bi fer da se i mi upoznamo ta je to neizvodivo i šta ti to znaš više od običnih smrtnika.Nemoj nam ovako prodavati maglu.
Postoji duboka i jaka poveznica između najbrojanih.Ovdje je zaboravljen još i Hamdo Lipovača(preko svog oca Nurke-osnivača autonomije)

Nisu baš gmazovi(pripadaju porodici beskičmenjaka),ali da su štetočine,vlastoljubci i da ne biraju sredstva da dođu do vlastitog cilja to je istina.
Nerko je zaista tu da spasi što više nas od ljudskih ološa,a Smail bi izgleda trebao da vrati stvari na početak,to jest da nam ponovo instalira SDA u svom najrigidnijem izdanju i to kao filijali nekadašnjih Cazinskih moćnika,koji su očito izgubili utjecaj u SDP-a pa sad love u mutnom u stranci koja je narušena do zabrinjavajućih granica(SDA).
[/quote]

Eto ja sam čuo suprotno - da Hamdo želi baš pobjedu svog prijatelja Ogreševića u Cazinu i da je plan da Razim u Cazinu samo oduzme neke glasove koji bi otisli drugim kandidatima, a ne Nerki, ali da ustvari nije cilj SDP-a (Hamde) da on bude načelnik nego baš Nerko.

[/quote]
Lijepa konstrukcija . Samo trebao si navesti i drugu konstrukciju koja je realnija . Dugogodišnji tajni savez ASDA DNZ pod vodstvom Alije Bega I Hafeze te SDP zbog kojeg je Nerko Hozan i drugi formirali ASDA jer navodno tada nisu željeli dijeliti vlast sa komunjarama.

[quote name='Incubus' timestamp='1348043335' post='464072']
Eto ja sam čuo suprotno - da Hamdo želi baš pobjedu svog prijatelja Ogreševića u Cazinu i da je plan da Razim u Cazinu samo oduzme neke glasove koji bi otisli drugim kandidatima, a ne Nerki, ali da ustvari nije cilj SDP-a (Hamde) da on bude načelnik nego baš Nerko.
[/quote]

ovo su price samo onih sto SPD zele pretvoriti u SDC ...

[/quote]

Pa vi iz Asda ste stvarno u panici kad vam je kampanja spala na otvaranje laznih profila na cazinnetu i na fcb i putem istih nastavljate siriti svoje lazi i petljancije. Ako si vec iznio sve ove konstrukcije onda si trebao iznijeti i slijedece CINJENICE.

1. Raskol u DNZ je nastao prilikom kandidatura za nacelnika Opcine Cazin. Vrh DNZa je zelio da ima kandidata za nacelnika u Cazinu, ali je svoju ulogu tu odigrao Alijica, jer se prije toga dogovorio sa svojim koalicijskim partnerima iz ASDA da ce njegovi ljudi iz DNZa podrzati kandidata ASDA, a sve to zbog svoje licne koristi.

2. SDP je morao imati svog kandidata jer je to zahtjevano iz ASDA direktno kod Hamdije Lipovace, a kako Hamdiji nebi zahatorili njegovi koalicijski partneri i prijatelji iz asda, koje je on popljuvao u kinu u Cazinu u kampanji 2008, on je nalozio da se imenuje kandidat ispred SDPa Cazin iako znaju da nemaju nikakvu sansu na ovim izborima i na taj nacin pokusaju odvuci glasove od Smaila Toromanovica.

3. Zanimljivo je da ste bas vi iz ASDA govorili sve najgore protiv Abdica i kao eto neka samo pokusa se vratiti u BiH pa ce vidjeti ko ce ga docekati i kako. I onda Abdic dodje dva puta u Kladusu, a vi cutite kao male mace. Hajde sto ne smijete otici zabraniti mu dolazak, nego ne smijete ni obicno saopstenje napisati.

4. Zar niste vi rekli da ste izisli iz tadasnje SDA zbog koalicije SDA sa SDPom na drzavnom nivou? Jeste rekli ste i to u emisiji rtv Cazina. I onda vi danas u koaliciji sa SDPom.

Karaktera nemate, narod godinama lazete. Narod vas je procitao Na ovim izborima ce vas pomnoziti sa nulom.
  • Downvote 2

[quote name='x-men' timestamp='1348072357' post='464094']
procitao je narod i SDA..
[/quote]

Kad mi kazes koliko su ovi iz ASDA u 8 godina vlasti ljudi zaposlili, a da to nije KSF, Vodovod, Komunalija, Sporstska dorana mozda ti i povjerujem
  • Downvote 1

[quote name='mrmonja' timestamp='1348040117' post='464071']

[/quote]

Ne prodajem maglu vec ukljucim mozak prije nego sto nesto napisem. Da ima tu kontradiktornosti u ovim konstrukcijama pa cu redom.

- Kako mislis da Smajo svojim biracima objasni taj navodni pakt sa FA? Jal mislis da je to moguce uraditi a u isto vrijeme sam sebi ne skociti u stomak?
- Kako mislis da Cigo posreduje izmedju Smaje i FA kad je ovih dana pokrenuta inicijativa od strane KSF za dogovor oko isplate potrazivanja Ciginoj firmi, kako bi se izbjegla sudska procedura u kojoj ovi prvi sigurno puse? Jel mislis da bi se Cigo odrekao para kako bi pogodovao Smaji i FA?
- Jel mislis da bi Smlatic sad kad je bez pomoci FA isplivao na sam politicki vrh kantona sad rizikovao sa nekim konstrukcijama koje su na dugu stapu i tako se svrstao tamo gdje ga vec odavno svrstavaju?
- Sto se tice Lipovace i njegovog oca, pa zar mislis da bi Lipovaca opstao na celu kantonalne vlade i SDP-a ako bi sad isao u ponovno mijenjanje koalic. partnera, ma koliko to neko od njega trazio?

Te jeftine folove koje konstruisu besposleni sluzbenici po cazinskim ustanovama i preduzecima pricaj nekom drugom, osim ako ne mislis da da su ovde ovcice za sisanje koje vjeruju u neke velelepne stadione i univerzitetske centre.

Guest
[quote name='OBER SDA' timestamp='1348071775' post='464092']
Pa vi iz Asda ste stvarno u panici kad vam je kampanja spala na otvaranje laznih profila na cazinnetu i na fcb i putem istih nastavljate siriti svoje lazi i petljancije. Ako si vec iznio sve ove konstrukcije onda si trebao iznijeti i slijedece CINJENICE.
[/quote]

hahahahaha

[quote name='OBER SDA' timestamp='1348072715' post='464097']
Kad mi kazes koliko su ovi iz ASDA u 8 godina vlasti ljudi zaposlili, a da to nije KSF, Vodovod, Komunalija, Sporstska dorana mozda ti i povjerujem
[/quote]
Pa jarane kojih 8 godina? Prve 4 godine to je bio SDA a i prije Nerke je isto bio SDA 8 godina poslije rata.. Bolje se upitaj sta je to SDA napravila za onih 8 godina prije Nerke i one prve 4 godine sa Nerkom.. dobro ti rece x-men procitani ste vi davno, mlatite praznu slamu da bi se domogli stolica! Mi autonomasi smo vas procitali jos 93. Nicija nije do zore pjevala a vase je otpjevalo, pomirite se sa sudbinom da ste proslost! Moram priznati sa ste najaktivniji sad u predizbornoj kampanji valjda je to Klempo Gargamel zvani Tihi tako nalozio kad je bio na Ostrozcu samo vas ni to spasiti nece, mozete raditi sta hocete al na vlast vise necete i dobro je tako! Edited by Skrgan
  • Upvote 2

Da, to sam ja, znate trgam izborne plakate,kad za supak covjek treba papira, onda ne bira. Dobru probavu trebam,face im gledam. Cini se smjesno, ali evo,sposobni su bar za nesto.

[quote name='Skrgan' timestamp='1348079269' post='464103']
Pa jarane kojih 8 godina? Prve 4 godine to je bio SDA a i prije Nerke je isto bio SDA 8 godina poslije rata.. Bolje se upitaj sta je to SDA napravila za onih 8 godina prije Nerke i one prve 4 godine sa Nerkom.. dobro ti rece x-men procitani ste vi davno, mlatite praznu slamu da bi se domogli stolica! Mi autonomasi smo vas procitali jos 93. Nicija nije do zore pjevala a vase je otpjevalo, pomirite se sa sudbinom da ste proslost! Moram priznati sa ste najaktivniji sad u predizbornoj kampanji valjda je to Klempo Gargamel zvani Tihi tako nalozio kad je bio na Ostrozcu samo vas ni to spasiti nece, mozete raditi sta hocete al na vlast vise necete i dobro je tako!
[/quote]

Pa jarane Nermin vam je nacelnik 8 godina. I te 4 godine kad je bio nacelnik zahvaljujuci SDA bio je glavni u opcini i u stranci. Za tih 8 godina nista oni nisu napravili. Nerko svaki mandat kupi novu Octaviu na racun poreskih duznika. Jebe se njemu za narodom i za zaposljavanjem. Bilo je dosta druze Nermine. Vrijeme je da odstupis
  • Downvote 1

[quote name='OBER SDA' timestamp='1348084692' post='464109']
Pa jarane Nermin vam je nacelnik 8 godina. I te 4 godine kad je bio nacelnik zahvaljujuci SDA bio je glavni u opcini i u stranci. Za tih 8 godina nista oni nisu napravili. Nerko svaki mandat kupi novu Octaviu na racun poreskih duznika. Jebe se njemu za narodom i za zaposljavanjem. Bilo je dosta druze Nermine. Vrijeme je da odstupis
[/quote]

Pa da, upravo ti o tome pricam bio je u SDA i radio tako kako ti kazes kao i njegovi predhodnici iz SDA, to je kod vas normalno stanje.. znaci ako je SDA na vlasti onda ce da ostane kako jeste ako ne i gore! Molim te objasni mi odakle Tihicu onoliki stanovi i kuce po Sarajevu kad svi znamo da nije imao nista kada je stigao u SDA!
  • Upvote 3

Ih samo da dodam posto se ocekuje hapsenje Dudakovica za ratne zlocine koliko ce to imati uticaja na opcinske izbore????Mislim politika i politicari neprezaju niodcega pa posto vec znaju da je Dudaku corba vec svarena onda ce ga iskoristiti pred izbore najvjerojatnije.Njegovim najvjerojatnijim hapsenjem situacija bi se mjenjala na terenu.Ono isto kao i kod nas Autonomasa kad smo isli Fikretu u Pulu i odrzavali mitinge podrske.Vjerujem da bi to SDA a i jos neki faktori znali unovciti u Cazinu pred izbore.Mislim nemojte vi sada na mene drvlje i kamenje zbog ove konstatacije.Ja to samo onako hahahaha ali kad sam ja u pitanju nikad se nezna.Moguce,moguce......sve je moguce u politici.
  • Upvote 1

pakt sa vragom "ljudi" opravdaju sa onim sto cini neko o kome nemaju dobro misljenje ... kuda ide ovaj nas svijet ...

[quote name='Skrgan' timestamp='1348086639' post='464110']
Pa da, upravo ti o tome pricam bio je u SDA i radio tako kako ti kazes kao i njegovi predhodnici iz SDA, to je kod vas normalno stanje.. znaci ako je SDA na vlasti onda ce da ostane kako jeste ako ne i gore! Molim te objasni mi odakle Tihicu onoliki stanovi i kuce po Sarajevu kad svi znamo da nije imao nista kada je stigao u SDA!
[/quote]

Pošteno pitanje. Tihic, Ganic, Izetbegović, Bičakčić itd... bi itekako trebali odgovarati za svoju imovinu, ali neće nikad.

Nego idemo gledati Cazin. Ovo za Nerku je istina. Pa ovi iz A-SDA identična ekipa i načelnik i oko njega svi vladaju Cazinom vec 8 godina. Mislim vladat će još 4, ali valjda ne mogu reći da nisu krivi za ništa prije jer se stranka prve 4 godine zvala SDA. Mislim da je to bezveze.

Cazinski SDA se reformirao i pokušava dovesti neke nove ljude, samo je pitanje kakav je taj novi kadar - na to pitanje svaki birač treba odgovoriti. Za A-SDA iskreno znamo sve jer su to isti koji vladaju već 8 godina koliko se god trudili uvjeriti nas da je to samo 4.

[quote name='GAGO2' timestamp='1348100438' post='464116']
Ih samo da dodam posto se ocekuje hapsenje Dudakovica za ratne zlocine koliko ce to imati uticaja na opcinske izbore????Mislim politika i politicari neprezaju niodcega pa posto vec znaju da je Dudaku corba vec svarena onda ce ga iskoristiti pred izbore najvjerojatnije.Njegovim najvjerojatnijim hapsenjem situacija bi se mjenjala na terenu.Ono isto kao i kod nas Autonomasa kad smo isli Fikretu u Pulu i odrzavali mitinge podrske.Vjerujem da bi to SDA a i jos neki faktori znali unovciti u Cazinu pred izbore.Mislim nemojte vi sada na mene drvlje i kamenje zbog ove konstatacije.Ja to samo onako hahahaha ali kad sam ja u pitanju nikad se nezna.Moguce,moguce......sve je moguce u politici.
[/quote]

Neće Dudaković biti hapšen ni prije ni poslije izbora.

hebo me svak ako se necu poceti zanimati za ovu politiku...pa ovo je kó nogomet a ja nogomet volim najvise na svijetu :-)..jednu godinu igras za krajinu i onda predjes u jedinstvo il`krajisnik, tako i ovo sa strankama i a-strankama...jos malo pa cemo moci na cazin netu napraviti rubriku ,,transfermarkt,, :-)