Jump to content
lucky

Izmjene na Cazin.NET forumu

Recommended Posts

U vezi promjena koje se desavaju na portalu u vezi dizajna, tako smo odlucili i na forumu napraviti neke promjene.
Promjene se odnose u smislu da smo odlucili da zbog obaveza drugih vezanih za cazin.net i privatnih obaveza promjenimo administratore na forumu to jest da sadasnje administratore prebacimo u novu grupu koja bi se zvala "VIJEĆE STARACA" ili "SIVA EMINENCIJA". Nismo jos odlucili za naziv grupe al sve dvoumimo izmedju ove dvije. :)

Zadatak ljudi iz grupe VIJEĆE STARACA ili SIVE EMINENCIJE bi bio da bi upozoravao administratore koji bi zaboravili sta je cilj cazin.NET foruma . A to je pruziti svakom priliku da kaze sto misli , sve dok ne psuje i vulgarno se izrazava. Zatim riješavali zalbe clanova na nove administratore i moderatore ako bi sprijecavali diskusiju na forumu.

U root admin grupi bi ostali ja i makcode i ta bi grupa bila zaduzena za tehnicki dio foruma, update foruma, izmjene na forumu koje budu inicirane od strane clanova, ili novih administratora.

Prvi novi admin bi bila mell. Ne opterecena u svojim izlaganjima , aktivan u forumu koji vodi. mislimo da zasluzuje da bude prva medju jednakim :)

Navedene promjene cemo sprovesti u djelo u skladu sa svojim vremenom al najkasnije do vikenda.

Molim Vas da iznesete svoje prijedloge u forumu pitanja i prijedlozi u vezi novih admina i moderatora.

Vaš Cazin.NET team

Predlazem onog koji ce bez obzira na svoje stranacko opredjeljenje biti pravedan tj. nece naginjati na svoj mlin brisuci postove koji su suprotni njegovim. Predlazem onog koji ce iako je musliman, nece brisati postove ateista, krscana, zidova i sl. sve dok je to u skladu s pravilima foruma. Predlazem onog koji ce biti pravedan i nece progledavati kroz prste nikome, znaci bice mu isti onaj koji je jedan dan na forum i onaj koji je jednu godinu. Znaci osoba koja ce raditi iskljucivo po pravilniku foruma, bez gore navedinih stvari. Bom, ko se je pronasao, njega sam izabrao :D
  • Upvote 1

Trajalo je evo godinu dana i koji mjesec otkako sam ja prvi put spomenuo javno mogucnost umirovljenja nekih admina. Hvala Vam, iako sam malo cekao na to.. tj ona moja reorganizacija... :)
Ali je mene sad volja prosla, niti dan danas nisam skontao zasto me tada niste shvatili ozbiljno!!! Ali samo da se zapamti za zapisnik da sam ja to predlagao dugi niz mjeseci, odvazno ali bezuspjesno...!

Zbog nekih meteroloski izvjestaja o curenju obogacenog uranijuma, osjecam nekakvu nekompaktibilnost i nezaiteresovanost mene i nadleznih, ovdje sada, valjda je to zbog ishrane i klime, tko uopste razumije tu fiziku :D

Kakvu jos posluku porati, a da budes shvacen i cijenjen???

ja bih prebacio sve svoje ovlasti na uvazenog (android fana :D ) clana "bull", mislim da ce me pravovremeno i odlucno zamjenuti na trenutacnom radnom mjestu :)
Jer moje neke vjestine i poznavanje nekih oblasti, ako ih uopste ima :P , neigraju toliku ulogu, te se osjecam kao SDA u nekadasnjoj drzavnoj koaliciji xD

Naravno tu sam, te sam otvoren za bilo kakve "mi ti se kunemo druze Tito" akcije "nebesko adrenalinskih" epiteta i zalaganje u pozitivu, ali sumnjam da me itko smatra relevantnim i znacajnim te se postepeno, odavno, povlacim u elementarni vakum svemirske beskonacnosti ( nisam ninakvim tabletama, taki se rodio :senile: )

Pozdrav

U forumu sport je otvoren poddforum FK KRAJINA ... forum vodi Namik Šepić ...

A izmjene grupa bi trebali veceras odraditi ...

Izmjene grupa su napravljene ...

mell i picasso su forum admini ... dalje oko okupljanja ljudi i team za moderatore ili adminu je na njima dvoma ...

a siva eminencija ce to uredno da prati ...

Postovani forumasi I forumasice,
Pravilnik foruma je izmijenjen, pa budite slobodni da se sa istim upoznate.
Lp
  • Upvote 1

[quote name='mell' timestamp='1350896464' post='465493']
Postovani forumasi I forumasice,
Pravilnik foruma je izmijenjen, pa budite slobodni da se sa istim upoznate.
Lp
[/quote]

Kakva je razlika prema Vašoj slobodoj procjeni u odnosu na prethodnu verziju?

[CODE]
[size=3]postavljanje sadržaja koji onemogućuju normalano funkcioniranje foruma[/size]
[/CODE]

Kakav je to sadržaj?

razno razni html codovi ... al smo ih tehnickim putem onemogucili da se postavljaju ...

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1351152530' post='465685']

Kakva je razlika prema Vašoj slobodoj procjeni u odnosu na prethodnu verziju?
[/quote]
Dovoljno da ga procitas I kompariras sa old one :)

Promijeni tastaturu na bosanski :D

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,366
  • Create New...