Jump to content
celo43

Www.jedinstvo.org

Recommended Posts

hm
Bas sam gledo site, i ...
ma mora da jih puno placaju :) ( urednike ) jer, ima Bog me dosta kategorija komplet site

to za karajinu-cazin ne bih bio problem napraviti site, no... twist[E]r. Bi li ga ti uredjivao ?

:) ?

eh vidis zbog "tebe" i to "mozda" se ne isplati praviti stranicu, te kupovati web hosting
ps. uzimam primjer

et zasto krajina-cazin nebi mogla imati svoju prezentaciju na internetu, ili se varam :)

Ako mislite da klub placa urednike varate se.sait uredjuju navijaci kluba,klub s tim nema nikave veze. Sve radimo iz ljubavi prema klubu.Jos je u fazi konstrukcije pa ce biti jos bolji i bolji.

Bujrum,na forum na tom saitu.

Ako mislite da klub placa urednike varate se.sait uredjuju navijaci kluba,klub s tim nema nikave veze. Sve radimo iz ljubavi prema klubu.Jos je u fazi konstrukcije  pa ce biti jos bolji i bolji.

Bujrum,na forum na tom saitu.

<{POST_SNAPBACK}>

heh... tacno cu poceti navijati za Jedinstvo. Iako je jedinstvo unistilo prvo Krajinu pa Krajisnik i sav nogomet sa kantona dovodivsi igrace u Bihac da bi sjedili na klupi... i, onda unistilo i samo sebe. Da samo dragi bog da da ove godine bar ostanu u Premijer ligi ja bih bio prezadovoljan... a vamo mogla Krajina biti bar u 1. ligi...

Nije Jedinstvo unistilo Krajinu nego vasa uprava i grad koji nije naso nacina da pomogne klubu.Jedinstvo je samo trgovalo i ponudilo ono sto Krajina nije ponudila.Da nije Jedinstvo utradio bi neko drugi. Na kraju krajeva Safet Nadarevic i Nijaz Sarajlija su se probili preko Jedinstva.

Ono sto se desilo Krajini zamalo se desilo Jedinstvu jer mu je takodje grad okrenuo ledja ali evo sad se vraca na svoje.

Nije Jedinstvo unistilo Krajinu nego vasa uprava i grad koji nije naso nacina da pomogne klubu.Jedinstvo je samo trgovalo i ponudilo ono sto  Krajina nije ponudila.Da nije Jedinstvo utradio bi neko drugi. Na kraju krajeva Safet Nadarevic i Nijaz Sarajlija su se probili preko Jedinstva.

Ono sto se desilo Krajini zamalo se desilo Jedinstvu jer mu je takodje grad okrenuo ledja ali evo sad se vraca na svoje.

<{POST_SNAPBACK}>

OK, de mi sad reci zasto se iz budzeta US Kantona duplo vise izdvajalo za Jedinstvo nego za FK Krajina? -govorim o vremenu kad su obadvije ekipe bile u najjacoj ligi nase zemlje!

Istina, ima tu uticaja i zbog bivse uprave i pogotovo bivseg OV-a koji je smanjio sve za sport u Cazinu... al, koji su razlozi da ovako vlada USK postupi? Jel Bihac nesto vrijedniji od Cazina il sta vec?

Jedinstvo je samo jednom dobilo lovu iz kantonalnog budzeto i to bas tad to sto ti govoris.Tad je dobila i Krajina i jest dobila manje,ali je razlog jedan i jedini sto je Jedinstvo tada osvojilo titulu prvaka BiH i ulazilo u takmicenje zPlay off za prvaka komplet BiH,dok je krajina tad zauzela zlatnu sredinu.
I na kraju se ispostavilo tje obecanje ludom radovanje jer Jedinstvo nije dobilo cjelokupni iznos

Jedinstvo se nikad nije financiralo iz kantonalnog budzeta.Jest dobilo pomoc kad je igralo u Intertoto kupu i to o cemu si ti i ja govorili ali eto nije ni to dobilo u cjelosti.

Nije los sajt ali mi se nesvidja to sto je Mambo ( kao sto nevolim ni Nuke ).
Sve je OK ali samo je stos u tome sto nevolim te zajebancije koje olaksavaju izradu sajtova i upravljanje sa njima.
Za sadrzaj necu nista ni govoriti zato sto nevolim bas nogomet da bi mogao reci sta pametno o tome.

Evo da se malo ukljucim u ovo posto sam jedan od urednika na www.jedinstvo.org.Mi radimo sajt od sredine sezone kad smo igrali u prvoj ligi FEDERACIJE BiH tacnije "seoskoj ligi" iskljucivo sajt doniramo iz svog dzepa iz kluba nismo dobili ni marke,cak jedva dobijemo i informaciju

ma svaka cast za stranicu a tako ti je to kod nas niko te ne podrzava pogotovo kad vidi da zelis neki napredak da zelis nesto pomoci