Jump to content
twist[E]r

Tuzna Vijest Iz Cazina

Recommended Posts

Danas u ranim jutanjim satima kod KIB banke dogodila se teska saobracajna nesreca,1osoba je tesko ozledjena,prevrnuta 3 auta i ostecena KIB banka!Molim vas ako imate kakvih novosti o ovome da pisete pod ovom temom.Kako sam ja cuo ovu nesrecu je prouzrokovao kamion kojem se navodno pukle kocnice....... :mellow:

hm, da
kako sam ja skonto, gledajuci TV, CRT
pjesak ( zena ) je stradala, te osjecene su joj obadvije noge :o

i, kriv je kamion marke TAM
Kocnice sumu otkazale, te, vozac je iskocio , a kamion se zabio u auta ... i pjesake

uglavnom, uzasno :(

bas sam tih dana bio po cazinu i cuo kako je vozac upravio kamion iznad banke al u momentu kad je naiso na rubnike-ivicnjake kako god, onda ga je smotalo vise desno i tako u banku udario..cuo sam da je tu bilo neko djete prema kojem je kamion iso al je uspjelo to djete pobjeci i nezna se ni koje ni sta je :)

ma radi se o starom kamionu dok inace novi imaju blokadu tockova kada nestane zraka.

a nije njemu nestalo zraka, koliko ja znam, nego je doslo do otkazivanja kocnica....
samo mi nije jasno da ga nije mogao negdje "huknuti" prije nego je dosao do centra... jer trebalo je proci najmanje 3-4 krivine do KIB Banke

bogam, ne vjerujem da je to razlog. Jer, kamioni obicno imaju zracne kocnice, i vozac mora paziti da ne koci previse da ne ispuse zrak. Cesto npr. vidim na raskrsnici kad neko izleti pred kamion pun tereta a vozac kamiona dok zakoci sav se preznoji, jer ako izadje zrak iz ventila ode sve...

ko zna, ovaj dok je isao odozgo sa Gnjilavca kolko je puta kocio pa mu oso zrak...

<{POST_SNAPBACK}>

Kemal, dobro mi

ALi ima i slucajeva za 20 KM da auto prodje na tehnickom pregledu. I to mnogo slucajeva, jer malo ces koje staaaro auto na nasim cestama naci da je ispravno.

Cojek se prep'o i iskocio, neznam jel razmisljao da mu je gore da ubije nekog :(

u kamiona je puklojedno zracno ctijevo koje je vodilo do pumpe za kocioni cilondar i tako suotkazale kocnice na svim tockovima a onda je vozac iskocio iz kamiona postoje isao malo brze i nije mogao nigdje da namota

hm, da
kako sam ja skonto, gledajuci TV, CRT
pjesak ( zena ) je stradala, te osjecene su joj obadvije noge  :o

i, kriv je  kamion marke TAM
Kocnice sumu  otkazale, te, vozac je iskocio , a kamion se  zabio u auta ... i pjesake

uglavnom, uzasno  :(

<{POST_SNAPBACK}>

:( to isto sam i ja cula :(