Jump to content
cazinjanka

sunet djeteta:)

Recommended Posts

cao svima:) imam samo jedno pitanje, u oktobru imam namjeru sunetit djete, a posto nisam iz bosne neznam koji doktor je najbolji za to..dali mi mozete predloziti kojeg i opisati mi malo svoja izkustva:) hvala unaprjed..:)

[quote name='cazinjanka' timestamp='1345194420' post='462725']
cao svima:) imam samo jedno pitanje, u oktobru imam namjeru sunetit djete, a posto nisam iz bosne neznam koji doktor je najbolji za to..dali mi mozete predloziti kojeg i opisati mi malo svoja izkustva:) hvala unaprjed.. :)
[/quote]
Koliko znam, to u Cazinu radi dr. Šemso Rošić i nisam cuo da se bilo ko zalio na "kvalitet" :D

[quote name='barca' timestamp='1345219228' post='462741']
Koliko znam, to u Cazinu radi dr. Šemso Rošić i nisam cuo da se bilo ko zalio na "kvalitet" :D
[/quote]

Moga sina je Rosic sunetio i nisam bas nesto zadovoljna da izvinete kao masnu napravio oko glavica :D ... tako da ovo ako Bog da ovo maco sad nece kod njega vec cula sam u Bihacu da ima doktor dobro rade ... Selma zna kako se zovu reci cu joj da se javi na ovu temu :)
  • Upvote 1

Rosic je moja preporuka i garantujem za njega 100% ...

pa i ja sam cula da su dobri dr zuher i dr rošič..ali opet bih rado da cujem vaša iskustva, jer ipak bolje sprječiti nego lječiti..:) a cula sam istom da zuher radi i laserski i da nema nikakvih sivova i tak toga..pa sta vi kazete koje je bolje?? hvala svima na odgovorima**

[quote name='lucky' timestamp='1345230729' post='462749']
[/quote]
Kako mozes ti za njega garantovati nije mi jasno :D

[quote name='Zelka' timestamp='1345269814' post='462761']
Kako mozes ti za njega garantovati nije mi jasno :D
[/quote]

xD

pa zato sto dva tri put kum na sunećenju i kod Rošića je radito ... a drugo lično poznat ... :D

[quote name='cazinjanka' timestamp='1345234332' post='462751']
pa i ja sam cula da su dobri dr zuher i dr rošič..ali opet bih rado da cujem vaša iskustva, jer ipak bolje sprječiti nego lječiti.. :) a cula sam istom da zuher radi i laserski i da nema nikakvih sivova i tak toga..pa sta vi kazete koje je bolje?? hvala svima na odgovorima**
[/quote]

Dr. Zuher je dobar, sinovi su mi kod njega osuneceni :) ja sam zadovoljna, takodjer kad se zeli skinuti gazica da ne bi patila i sebe i dijete bolje ti je kod njega odvesti i on to zacas uradi :D .. ja sam se napatila s tim, i sebe i dijete i na kraju sam otisla kod njega i bilo je u roku 2 min gotovo i rahat kasnije :)

Ima i dr. Halilovic iz Bihaca, za njega sam cula isto da je dobar ali ja sam ipak se odlucila za Zuhera jer sviju koje znam su isli kod njega i zadovoljni su, taj dan smo bili 9. po redu :D bio je jako izmoren ali dobro je proslo sve .. pozz i nek je sa srecom ;)

[quote name='lucky' timestamp='1345270440' post='462762']
xD

pa zato sto dva tri put kum na sunećenju i kod Rošića je radito ... a drugo lično poznat ... :D
[/quote]

Lako je biti kum :D lucky dragi ... ne kazem ja nista lose ali samo nisam zadovoljna sto je Eneju napravio ko ruzicu nesto i to sad ruzno izgleda mada kazu da to izraste tamo do 13godine :D tako da neplaniram sad ovog malisana kad se rodi ako Bog da voditi kod njega :D vec odlucit cemo se vjerovatno kod ovog sto je Selma svoje djecake sunetila :D

[quote name='lucky' timestamp='1345230729' post='462749']
[/quote]

Ccccc, a brećo ...... :P

Je li to dr. Rošić koji radi kao ginekolog u Kladuši? Ha brete, meni se je taj zamjerio.
  • Upvote 1

selma hvala ti na odgovoru..pa planiram ga sunetiti u oktobru pa imam jos vremena za odluciti..al ta dva sam uzela u uzi izbor..pa se kontam..a nisam znala da mozes odvesti da on skine gazu tu?** najvjerovatnije da ce tako i biti, da nebi bilo kakvih krvarenja i komplikacija:) a normalno moramo uzeti u obzir i to da ni doktori nisu bogovi pa da njega nijednog nema a da neko nije zadovoljan sa njim, ili da nije uradijo neku gresku..al kad biras za svoje djete zelis izabrati nekog perfektnog al nazalost takav ne postoji** ljep pozdrav svima:)

Kao sto lucky reče, Šemso Rošić je u tome predobar, a i vidi se po broju suneta, ne idu mu jer unakažava nego jer je dobar ;)

inace je ovo podforum za pitanja i prijedloge vezano za forum, ali nema veze...

Rosic nikako!!! Stekao sam jako los utisak... lose radi los je u komunikacij sa pacjentima. da sam samo u drugoj drzavi tuzio bih ga!
  • Upvote 2

[quote name='cazinjanka' timestamp='1345644155' post='462903']
ja ove forume rjetko kada koristim, tako da se nerazumijem bas u to..a ako toliko smeta ja cu i obrisati temu.. picasso hvala na odg:)
[/quote]

ti ako obrises ovu temu, imaš od mene novog Golfa 2 Registrovanog xD

[quote name='cazinjanka' timestamp='1345670804' post='462938']
Hvala tebi na tom golfu 2 nisam jos toliko nisko spala da mi treba tvoja pomoc..a neznam zasto ti moja tema toliko smeta i ako ti smeta sto ulazis ikako.,
[/quote]

nesmeta, nesmetaa, nesmetaaa,

nesmetaaa, nesmetaaaa, nesmetaaaaa....

:D
  • Upvote 1

nesmeta tema. naprotiv, dobro je to da si pitala ovdje da i ostali procitaju pa da znaju kada se nadju u situaciji....

prebacicu ja temu na podforum zdravlje

DLZ sad meni dodjes golfa :D
  • Upvote 1

[quote name='picasso' timestamp='1345717234' post='462969']
nesmeta tema. naprotiv, dobro je to da si pitala ovdje da i ostali procitaju pa da znaju kada se nadju u situaciji....

prebacicu ja temu na podforum zdravlje

DLZ sad meni dodjes golfa :D
[/quote]

samo ga nadji novog i tvoj je... :)))))

znaci ta dvojica prvo rezuu pa onda pitaju za zdravlje :)...ja kraj kuce njihove ne budem prolazio
  • Upvote 2