Jump to content
lucky

Kandidati za nacelnika općine Cazin

Recommended Posts

Ma nemoj!!

Ti sine mješaš termine KPJ i KP!!

Da ti čiko malo pojasni a poslije ću ti dati čokoladu.

Osnivači moje stranke su "mladomuslimani" i uglavnom dolaze iz KP Zenica a tamo su bili jer ih je nevine strpala KPJ iz razloga jer su se usudili progovoriti protiv jednoumlja i kršenja ljudskih prava i sloboda!

Kužiš sad razliku između KP Zenica i KPJ i razliku između ljudi proizašlih iz tih "institucija"??

A da ima zalutalih munafika iz KPJ kod nas, ima brEEEte!!

A što se tiče analize DNK:

Zar se ono Mengele nije bavio s tim??? :blind:

Po mom mišljenju pobijedit će Ogrešević još sigurnije nego na prošlim izborima.

Razim u ovom intervjuu jako dobro zbori, ali mislim da nema šanse.

Evo nekoliko cinjenica o Razimovoj kandidaturi: (moje pitanje javno njemu na cazin.net-u)
[color=#1A1A1A][font='lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=2]"Da malo poslazemo cinjenice gosp. Halkic Razime. Molim Vas da objasnite gradjanima Cazina, prvenstveno svojim biracima:[/size][/font][/color]

[color=#1A1A1A][font='lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=2]- Cinjenica je da je dogovor vladajucih kantonalnih i drzavnih struktura SDP-a Cazin bio da se kandidira kadar SDP-a Cazin na lokalnim izborima, sa samo jednim ciljem, a to je da se smanji broj glasova Mr. Smailu Toromanovic u Cazinu, i od strane njegovih sugradjana, komsija, i zitelja grada Cazina. [/size][/font][/color]
[color=#1A1A1A][font='lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=2]- Cinjenica je da ste smijenili Jasmina Abdagica preko noci, i njegovu odluku da podrzi Smaila Toromanovica bacili u korpu za smece, jer "vjerujete" Vasim nadredjenima da mozete pobijediti, sto je notorna laz, i nemogucnost, jer realni i kandidati sa najvecim sansama za pobjedu u borbi za mjesto Nacelnika su Smail Toromanovic i Nermin Ogresevic! [/size][/font][/color]

[color=#1A1A1A][font='lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=2]- ZASTO STE DOPUSTILI DA BUDETE OBMANUTI I PREVARENI OD STRANE VASI[/size][/font][/color][color=#1A1A1A][font='lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=2]
H NADREDJENIH?
- ZASTO ISKORISTAVATE I BACATE U POLITICKU PROSLOST OMLADINU SDP-a NA LISTI VASOM KANDIDATUROM?
- ZASTO NE PODRZITE PROMJENE SA PODRSKOM SMAILU TOROMANOVICU?
- ZASTO GRADJANIMA CAZINA SVJESNO PODVALJUJETE MOGUCNOST OSTAJANJA NA VLASTI STRUKTURE KOJA JE SAMO DEGRADIRALA CAZIN I OBMANULA GRADJANE?
- ZASTO NISTE ZA PROMJENE?
- ZASTO NE DJELUJETE LOKALNO, ZA DOBROBIT LOKALNE ZAJEDNICE?
- ZASTO STE DOPUSTILI DA KOALICIJA SDP - aSDA NA NIVOU KANTONA utjece na CAZIN i DONESE STETU GRADJANIMA CAZINA?
- LJUDSKI VAS PITAM, ZASTO IDETE KAO KANDIDAT KAD ZNATE DA CETE IZGUBITI?????????

Dragi gradjani Cazina, probudite se, i pogledajte cinjenice politickog djelovanja SDP-a USK-a i Cazina zadnjih mjesec i pol dana. Pa Marshal se je pokusao oduprijeti totalitarcima iz KO SDP i Lagumdzije, i misleci za bolje lokalne zajednice, odlucio podrzati Smaila Toromanovica kao sposobnog menadzera i covjeka? Ima i SDP i boljih od Razima Halkica, i molim Vas da ne dopustite da po, bog zna koji put, budete obmanuti SDP-ovom politikom pod plastom GRADJANSTVA I BOLJE ZA CARSIJU. SMAIL TORMOANOVIC JE CARSIJSKI COVJEK, I ON CE TO UVIJEK BITI, PREMA TOME NEMOJTE DOPUSTITI DA BUDETE OBMANUTI!!!

Razime, ti si castan i dobar covjek, strucnjak u informatici, moras znati, moras se probuditi i uvidjeti da ces samo otici u politicku proslost i zaborav nakon ovih izbora. Ovo je dobronamjeran komentar. Zar ti nije jasno da na otvoru boracke zgrade u Cazinu tvoj predsjednik KO, Hamdija Lipovaca, hvali Ogresevica i preferira ga kao kandidata za nacelnika opcine Cazin, A O TEBI NI RIJECI NIJE SPOMENUO - JAVNI NASTUP LIPOVACE !!! BUDI COVJEK I ODLUCI NAJBOLJE ZA CAZIN !!!"[/size][/font][/color]

[color=#1A1A1A][font='lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=2]
[b]Vidim mnogi predvidjaju pobjedu Nerminu, pa zasto da se to dozvoli, jer 8 godina stagniramo! Nemamo kvalitetnu upravljacku strukturu ljudi, da bismo isli naprijed. Pa znam milion projekata za koje Nermin i ekipa nisu imali sluha ni sec, jednostavno imajuci u vidu da si to ti, nece ni da cuju, kamo li da saslusaju. Mi imamo nesrecu da raja okolo, nema informacije, da i dalje zivimo u jebenom okruzenju, gdje samo trac upravlja nasim mislima, svijesti, i premisama koje kasnije dovode do pogresnog i zaostalog zakljucka. Vidim gore komentar, da su mnogi zalutali u SDA, ne nisu zalutali, nego je SDA se radikala rijesila, i pocela da cijeni nauku, barem SDA Cazin, i Smail Toromanovic je dokaz tome! [/b][/size][/font][/color]

Ja sam vec glasao ovdje u Americi a tu tek izborna kampanja hahaha.Inace postom ko glasa dodje prije mjesec dana do dana izbora.A nacelnik ce biti onaj koga podrzi DNZ.Zato morate fino sa nama bar ovaj mjesec a kasnije hahahahaha.....

[quote name='GAGO2' timestamp='1347544843' post='463750']Ja sam vec glasao ovdje u Americi a tu tek izborna kampanja hahaha.Inace postom ko glasa dodje prije mjesec dana do dana izbora.A nacelnik ce biti onaj koga podrzi DNZ.Zato morate fino sa nama bar ovaj mjesec a kasnije hahahahaha.....[/quote]
Nismo na to spali :P

[quote name='GAGO2' timestamp='1347544843' post='463750']
Ja sam vec glasao ovdje u Americi a tu tek izborna kampanja hahaha.Inace postom ko glasa dodje prije mjesec dana do dana izbora.A nacelnik ce biti onaj koga podrzi DNZ.Zato morate fino sa nama bar ovaj mjesec a kasnije hahahahaha.....
[/quote]

Znaci Nerko opet! Jer DNZ-ovci nikad pa ni tad nece glasati za SDA kandidata ;)

[quote name='Skrgan' timestamp='1347557085' post='463769']
Znaci Nerko opet! Jer DNZ-ovci nikad pa ni tad nece glasati za SDA kandidata ;)
[/quote]
Nemoj dva puta reci ;)

A-SDA je jako dobra s DNZ-om tak da ce se podrzati Nerko.
Ali ovaj dio "Babinih" bi mogao uraditi drugačije.

Evo nekoliko cinjenica o Razimovoj kandidaturi: (moje pitanje javno njemu na cazin.net-u)
"Da malo poslazemo cinjenice gosp. Halkic Razime. Molim Vas da objasnite gradjanima Cazina, prvenstveno svojim biracima:

- Cinjenica je da je dogovor vladajucih kantonalnih i drzavnih struktura SDP-a Cazin bio da se kandidira kadar SDP-a Cazin na lokalnim izborima, sa samo jednim ciljem, a to je da se smanji broj glasova Mr. Smailu Toromanovic u Cazinu, i od strane njegovih sugradjana, komsija, i zitelja grada Cazina.
- Cinjenica je da ste smijenili Jasmina Abdagica preko noci, i njegovu odluku da podrzi Smaila Toromanovica bacili u korpu za smece, jer "vjerujete" Vasim nadredjenima da mozete pobijediti, sto je notorna laz, i nemogucnost, jer realni i kandidati sa najvecim sansama za pobjedu u borbi za mjesto Nacelnika su Smail Toromanovic i Nermin Ogresevic!

- ZASTO STE DOPUSTILI DA BUDETE OBMANUTI I PREVARENI OD STRANE VASI
H NADREDJENIH?
- ZASTO ISKORISTAVATE I BACATE U POLITICKU PROSLOST OMLADINU SDP-a NA LISTI VASOM KANDIDATUROM?
- ZASTO NE PODRZITE PROMJENE SA PODRSKOM SMAILU TOROMANOVICU?
- ZASTO GRADJANIMA CAZINA SVJESNO PODVALJUJETE MOGUCNOST OSTAJANJA NA VLASTI STRUKTURE KOJA JE SAMO DEGRADIRALA CAZIN I OBMANULA GRADJANE?
- ZASTO NISTE ZA PROMJENE?
- ZASTO NE DJELUJETE LOKALNO, ZA DOBROBIT LOKALNE ZAJEDNICE?
- ZASTO STE DOPUSTILI DA KOALICIJA SDP - aSDA NA NIVOU KANTONA utjece na CAZIN i DONESE STETU GRADJANIMA CAZINA?
- LJUDSKI VAS PITAM, ZASTO IDETE KAO KANDIDAT KAD ZNATE DA CETE IZGUBITI?????????

Dragi gradjani Cazina, probudite se, i pogledajte cinjenice politickog djelovanja SDP-a USK-a i Cazina zadnjih mjesec i pol dana. Pa Marshal se je pokusao oduprijeti totalitarcima iz KO SDP i Lagumdzije, i misleci za bolje lokalne zajednice, odlucio podrzati Smaila Toromanovica kao sposobnog menadzera i covjeka? Ima i SDP i boljih od Razima Halkica, i molim Vas da ne dopustite da po, bog zna koji put, budete obmanuti SDP-ovom politikom pod plastom GRADJANSTVA I BOLJE ZA CARSIJU. SMAIL TORMOANOVIC JE CARSIJSKI COVJEK, I ON CE TO UVIJEK BITI, PREMA TOME NEMOJTE DOPUSTITI DA BUDETE OBMANUTI!!!

Razime, ti si castan i dobar covjek, strucnjak u informatici, moras znati, moras se probuditi i uvidjeti da ces samo otici u politicku proslost i zaborav nakon ovih izbora. Ovo je dobronamjeran komentar. Zar ti nije jasno da na otvoru boracke zgrade u Cazinu tvoj predsjednik KO, Hamdija Lipovaca, hvali Ogresevica i preferira ga kao kandidata za nacelnika opcine Cazin, A O TEBI NI RIJECI NIJE SPOMENUO - JAVNI NASTUP LIPOVACE !!! BUDI COVJEK I ODLUCI NAJBOLJE ZA CAZIN !!!"

Vidim mnogi predvidjaju pobjedu Nerminu, pa zasto da se to dozvoli, jer 8 godina stagniramo! Nemamo kvalitetnu upravljacku strukturu ljudi, da bismo isli naprijed. Pa znam milion projekata za koje Nermin i ekipa nisu imali sluha ni sec, jednostavno imajuci u vidu da si to ti, nece ni da cuju, kamo li da saslusaju. Mi imamo nesrecu da raja okolo, nema informacije, da i dalje zivimo u jebenom okruzenju, gdje samo trac upravlja nasim mislima, svijesti, i premisama koje kasnije dovode do pogresnog i zaostalog zakljucka. Vidim gore komentar, da su mnogi zalutali u SDA, ne nisu zalutali, nego je SDA se radikala rijesila, i pocela da cijeni nauku, barem SDA Cazin, i Smail Toromanovic je dokaz tome!

Jesi li nasao auspuh?

Nismo na to spali :P

Nemoj dva puta reci ;)

A-SDA je jako dobra s DNZ-om tak da ce se podrzati Nerko.
Ali ovaj dio "Babinih" bi mogao uraditi drugačije.

Bull, nije da ste spali, ali smo vas ipak spasili.

Barca, čovjek reče jednom, i tako bi.

Incubus, bio si na dobrom tragu. A očito je da "Babinih" ima nedovoljno u Cazinu, a uz to je Abdić u Cazinu poražen na dva polja. Nisu ga poslušali DNZ-ovci, velika većina, tako da je njegov kandidat izgubio, a također Hafeza Sabljaković dobila najviše glasova iako su malobrojni abdićevci svim silama nastojali da se to ne dogodi.

Iz toga proizilazi da DNZ Cazin nije Abdićev, i tu je on potučen na dva polja.

Kao što sam rekao u svom prethodnom postu, prije izbora, na ovoj temi da će DNZ izabrati načelnika Cazina, to se je desilo. Da je izabran načelnik po Abdićevoj želji, onda bi to danas bio Toromanović.

• Upvote 1

Kao da je bilo nade za nekog drugog osim njih dvojice. Ne ide ti ta prica. Neko od njih dvojice bi bio izabran, pa bilo Dnza ili bilo "babinih"

Edited by bull