Jump to content
Sign in to follow this  
superhik

Muhamed a.s. kao covjek ispred svog vremena

Recommended Posts

Pa de mi odgovori, na svoje famozno pitanje, kad si vec uvjeren da sam retardiran. Da znam i ja više. Edited by Jiggy Bau

Guest
Nisam ja rekao da si retardiran, sam si to rekao. Dobro da znam s kim pišem :)

Ja sam svoje mišljenje i odgovor na tu temu dao. Ti tvrdiš da je nešto nastalo iz ničega, i da nije izazvano silom boga, što nema smisla jer se postavlja protupitanje kako to da se pred tobom iz ničega može stvoriti odjednom vreća para. Pogotovo savršen svijet i savršeno biće.

Da te pitam, pošto nisam upućen, da li ti naučnici negiraju postojanje Boga? Jer nisam upoznat s tim, a ako ne negiraju, onda je stvar sasvim jasna. Možda su i u pravu. To ništa je stvorio neki bog.

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1342055399' post='461130']
Nisam ja rekao da si retardiran, sam si to rekao. Dobro da znam s kim pišem :)

Ja sam svoje mišljenje i odgovor na tu temu dao. Ti tvrdiš da je nešto nastalo iz ničega, i da nije izazvano silom boga, što nema smisla jer se postavlja protupitanje kako to da se pred tobom iz ničega može stvoriti odjednom vreća para. Pogotovo savršen svijet i savršeno biće.

Da te pitam, pošto nisam upućen, da li ti naučnici negiraju postojanje Boga? Jer nisam upoznat s tim, a ako ne negiraju, onda je stvar sasvim jasna. Možda su i u pravu. To ništa je stvorio neki bog.
[/quote]
Ne tvrdim da je nastalo iz niceg. Mnogo postova sa ove teme je premjesteno sa Higgsovog bozona, paaaa, malo gubljenja, a skubin nije vidio da su neki objasnjavali kako je to mozda i dokaz da i bog postoji pa polio odma' po bozonu i kako je to otkrice nista.
Tvrdim da nije nastalo silom boga.
A ne znam negiraju li naucnici Boga, vjerovtno ima ih koji su vjernici i koji nisu, kao svugdje. Edited by Jiggy Bau