Jump to content
Sign in to follow this  
mell

Prevlast puma

Recommended Posts

[size=3][font=arial,helvetica,sans-serif]Nije rijetkost vidjeti starijeg muškarca sa mlađom, a ponekad i znatno mlađom, partnericom. Toj kombinaciji mnogi aplaudiraju. Muškarac u takvoj vezi je najveći frajer u društvu...jer on ima mladog, napetog komada! A što je pak kada se u vezi nađu mlađi muškarac i starija žena? Tu češće nailazimo na neodobravanje društva, iako taj trend nije ni nov, a niti je rijedak![/font][/size]

[size=3][font=arial,helvetica,sans-serif]Šezdesete su godine bile pune revolucionarnog duha, mnogo se toga tada počelo mijenjati na planu odnosa muškaraca i žena. Danas pak svjedočimo modernoj seksualnoj revoluciji u kojoj su žene slobodnije, opuštenije te sklonije hrabrijim potezima, poput, veze sa mlađim muškarcem.[/font][/size]

[size=3][font=arial,helvetica,sans-serif]Ženama se sviđa fleksibilnost, pustolovnost i spontanost mlađih muškaraca, dok se muškarcima sviđa sofisticiranost i uspjeh starijih partnerica. Mlađim muškarcima su starije žene zanimljive, upravo zato što su dobro društvo za razgovor, one znaju što žele i ne boje se to ostvariti. One su, osim toga financijski situirane i seksualno otvorenije od žena koje su još u svojim 20-im godinama.[/font][/size]

Je li bitno ko je stariji u vezi?

nije nista vise bitno,ali naj bitnije je kritokovati i naj lakse kad se vdi mladzahan sa starijim damama,recimo kod normalnih insana koji nisu u sow bisnis je to svaki dan u opticaju,svi se sa svima izmjenjuju,glumci i glumice ne znaju vise cije je dijete i od kojeg glumca,mladjeg ilis tarijeg hehe,i sve mi to gutamo i sve prihvatamo,ali kazem kad vidimo u nasoj okolini i drustvu takvo nesto odma smo spremni na kritiku..

Nije bas toliko bitno ali ja ne volim vidjeti te velike razlike, ne znam kako je tim mladim zenama kad pored sebe imaju tako reci " dida " :D ..

Bas prevelike razlike npr po meni preko 15 godina su neodobrive... jednostavno je to previse i logika bi bila da se tu radi o interesima u vecini slucajeva...
  • Upvote 1

Evo ako se govori o, nazovimo ih, tolerantnim razlikama, je li to 2, 3, 5, 7 godina? bilo da se radi o starijoj zeni ili pak muskarcu od suprotnog spola.

Jedna teta, koju sam upoznala proslo ljeto, imala je oko 50 godina a njen decko je imao oko 23, kao i sin njene najbolje drugarice. Kako ona kaze, nije "toliko" cudno, ali opet jest u rodnoj joj ceskoj domovini. Kaze da postoji ljubav među njima..

Hehe, vidim ja tek sada, nedostaje slovo t na kraju :D
A objasnjenje zasto je bas taj naziv :P
[size=3][font=arial,helvetica,sans-serif]"U Americi je gotovo trećina žena u dobi od 40 do 69 godina u vezi sa muškarcem koji je od njih mlađi desetak godina. One su poznate kao [b]pume[/b][/font][/size]".
Hvala kolega

[quote name='mell' timestamp='1340401450' post='459900']
Hehe, vidim ja tek sada, nedostaje slovo t na kraju :D
A objasnjenje zasto je bas taj naziv :P
[size=3][font=arial,helvetica,sans-serif]"U Americi je gotovo trećina žena u dobi od 40 do 69 godina u vezi sa muškarcem koji je od njih mlađi desetak godina. One su poznate kao [b]pume[/b][/font][/size]".
Hvala kolega
[/quote]
Trebala si jednostavno staviti Cougar, svak' bi znao sta je onda :)
  • Upvote 2

[quote name='x-men' timestamp='1340365329' post='459833']
nije nista vise bitno,ali naj bitnije je kritokovati i naj lakse kad se vdi mladzahan sa starijim damama,recimo kod normalnih insana koji nisu u sow bisnis je to svaki dan u opticaju,svi se sa svima izmjenjuju,glumci i glumice ne znaju vise cije je dijete i od kojeg glumca,mladjeg ilis tarijeg hehe,i sve mi to gutamo i sve prihvatamo,ali kazem kad vidimo u nasoj okolini i drustvu takvo nesto odma smo spremni na kritiku..
[/quote]

Cuj ja sam bila jedne prilike u drustvu kad se je zapricalo bas o sexu sa tim zenama od ranih 40 pa do 55... i kaze jedan lik iz drustva da je bas sa tim zrelim zenama imao najkvalitetniji sex...njemu treba iskustvo a njoj njegova mladost i sta je tu lose....
sad bas da kad je skorz velika razlika to moze obstat tesko..

Sto se kritike tice nije to samo kod na si na zapadu to gledaju cudno..

Hajd i zena mlada sa starijim zrelijim muskarcem to ide to je cak pa i normalno ako nisu velike godine u pitanju..

Vise problem ima okolina kad si zena uzme i ubere ono sto zeli... Kako i treba da bude!!!!!! Da si uzme ono sto joj je potrebno da zadovolji dusu i sve svoje ostale potrebe... E tad to postaje zabrana...I haram...

Moj dragi je od mene 12 god ina straiji, i ubjedjena sam da je malo mladjih muskaraca koji bi ovakvi bili... Treba za sve iskustvo godine...
Nema za takve stvari recepta nit mjerila.. Svako bira i zivi kako zeli, a sad kako to vidi okolina kako ce to ko shvatiti... Netreba si to uzeti kao mjeirlo u zivotu.. To su nebitne stvari... Edited by EcI PeCi PeC

Guest
za mene nije ok, kad su velike razlike godine. al svako drugi nek radi kako hoce. ako pase njemu/njoj, pase i meni. po meni partner nebi trebao biti vise nego 10 godina stariji od mene (ono od kad sam namirila 20tu. sad da ja imam 16 a on 26 to je no go, al tamo posle punoljetnosti u redu). ma da ja volim kad su 2-3 godine. moj je samo 4 mjeseca stariji od mene, al ipak je stariji :)
al he, kako ko hoce. haj tu i tamo par godina. al moram priznati da mi jes malo cudno kad su dvoje zajedno, jedno ima 23 godine a drugo 53 il cak 63...

[quote name='_Sany_' timestamp='1340481114' post='459982']
za mene nije ok, kad su velike razlike godine. al svako drugi nek radi kako hoce. ako pase njemu/njoj, pase i meni. po meni partner nebi trebao biti vise nego 10 godina stariji od mene (ono od kad sam namirila 20tu. sad da ja imam 16 a on 26 to je no go, al tamo posle punoljetnosti u redu). ma da ja volim kad su 2-3 godine. moj je samo 4 mjeseca stariji od mene, al ipak je stariji :)
al he, kako ko hoce. haj tu i tamo par godina. al moram priznati da mi jes malo cudno kad su dvoje zajedno, jedno ima 23 godine a drugo 53 il cak 63...
[/quote]

U vezi razlike sve to ima svoje.... Sinoc mi na rodjendanskom party i sjedi on jedno 50 godina.. sjedi pored njega zena cura curica izgleda kao da ima 18 a starija je ima 26 godina...CRna zena iz kenije... Ona ljepota diva grazia... a on kad je god pogleda jos se ne topi... iskreno djelovali su sretno... njen bljesak iz ociju se nemoze odglumiti..

bez veze se parametri samo prave...

Bitno je da je odluka slobodna da se ljudi sami odlucuju i da s neudjate nti nezezni samo zato jer to okolina zeli ili kao normalno gleda...

PS. Da sma musko mislim da bi samo starije koke trazila i birala,,,
  • Upvote 1

Vremena se mjenjaju, odnosno ljudi, načini života, pomjeraju se granice tolerancije itd.
Imam troje djece i ne znam šta me u životu čeka. Meni moji nisu birali, nemam ni ja u planu svojima birati. Da bi mi bilo drago vidjeti kćerku pored muškarca koji je od nje puno stariji, ne bi, isto tako da mi sin dovodi stariju od sebe, ne bi, ali ..... u životu ima i gorih stvari.

kao sto sam rekao, moja je logika da preko 15 godina razlike jedno drugom moze biti mati ili otac i zato niks :)
U mene je hanuma od mene starija 2 godine, pa je uvjek zezam kako ce prije umrijeti i zovem je "stara" :D :D :D