Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

Flash player 11.3 problem kod Firefox-a 13

Recommended Posts

Updejtova mi se ovaj novi flash i na prvi pogled nisu video htjeli raditi, to mozete otklonuti tako da resetirate FIrefox
[url="http://support.mozilla.org/en-US/kb/reset-firefox-easily-fix-most-problems"]http://support.mozilla.org/en-US/kb/reset-firefox-easily-fix-most-problems[/url]

Ako kome i to ne upali, nek se javi pa cemo potraziti rjesenje...

resetuj modem, resetuj firefox, rese comp.... pa kad ce doci vremena da upalis i da radis normalno... ne moze kuja stici zeca

ja vise ne znam al dugme reset se je izlizalo koliko ga u zadnje vrijeme koristim ...

Mene zanima jel jos neko koristi firefox i jel mu se ovo desilo, a sto se vas dvojica hajkate, to je druga prica :)

Na forumima po svijetu je odziv veliki da imaju problem, al ni ovdje ni na fejsu nitko ni zucanti. mozda ih je stid reci da nesto ne radi a da ne znaju sta :D

ja koristim safari i nemam tih problema ...

a nehajkam se kada kazem da se dugme od restarta izlizalo ... ja i picasso imamo isti problema sa modemima ... pa otud to ...

[quote name='scooby-doo' timestamp='1339680706' post='458888']
Mene zanima jel jos neko koristi firefox i jel mu se ovo desilo, a sto se vas dvojica hajkate, to je druga prica :)

Na forumima po svijetu je odziv veliki da imaju problem, al ni ovdje ni na fejsu nitko ni zucanti. mozda ih je stid reci da nesto ne radi a da ne znaju sta :D
[/quote]

pa reko sam da ima problema od firefoxa pa nadalje. kako da znam vise zbog cega nece sta da radi. imam problema sa brzinom i pingom pa nekad i to zeza
a evo sad sam skinuo operu 12 pa cu preci na nju
neku noc onaj shockwave puko i njemu ne moze pomoci ni reset firefoxa

[quote name='picasso' timestamp='1339686640' post='458902']
pa reko sam da ima problema od firefoxa pa nadalje. kako da znam vise zbog cega nece sta da radi. imam problema sa brzinom i pingom pa nekad i to zeza
a evo sad sam skinuo operu 12 pa cu preci na nju
neku noc onaj shockwave puko i njemu ne moze pomoci ni reset firefoxa
[/quote]
Ako neces firefox idi onda na chrome, jer to je meni drugi best of browser..
problema sam takvi imao, radi se do interneta najvise..

A to za modem, jel modem ima wirelles ili morate dodatno imati router???

Znaci napismeno da potvrdim da se zavrsila moja suradnja sa Firefox-om, na mobitelu promjenuo, a evo zadnji post i ulazak preko firefox-a..
Jedina glupost sto ne mogu history prenijeti na neki drugi nego samo na firefox ali nema veze ide na delete :)

Preporucio bih i drugima :)

ja imam ovaj problem sa firefox-om, pokusavo sam sve i svasta al rjesio ga na zalost nisam, znaci izbaci eror tamo imas kao "rjesavanje problema" i da reloada stranicu ;) znaci povilenio sam :S