Jump to content
ZeroStyle

Teorije zavjere

Recommended Posts

[quote name='doktoraider' timestamp='1338554630' post='457906']
ljudi, ne pričamo o avionima. pričamo o odlazak na Mjesec!

"Danas to i nije neki problem"

imam osjećaj kao da se priča o tome: kako odputovati iz Afrike u Aziju za svega nekoliko sati.
[/quote]

Pa?

Da odgovorim na ono prethodno za mjesec: ja ne znam nista sigurno, ali kad pogledam napredak tehnologije od 1992. do 2012. realno mi je ocekivati da ce se u sljedecih 20 godina doci do toga da ce se mjesec posjetiti vise puta.

Slazem se i s vikingom. Nasi praunuci ce vjerovatno vw golfom 553 ici i na mjesec :)

Sta su ljudi sve postigli i sta ce tek postici to je nevjerovatno....za turisticki odlazak na mjesec samo je potreban novi izvor energije. Ja vjerujem da ce fuzija biti taj izvor energije, a nakon toga idemo dalje...

Ma jednog dana cemo i naseljavati planete i izvan suncevog sustava..
  • Upvote 1

[quote name='Incubus' timestamp='1338555081' post='457907']
Pa?

Da odgovorim na ono prethodno za mjesec: ja ne znam nista sigurno, ali kad pogledam napredak tehnologije od 1992. do 2012. realno mi je ocekivati da ce se u sljedecih 20 godina doci do toga da ce se mjesec posjetiti vise puta.

Slazem se i s vikingom. Nasi praunuci ce vjerovatno vw golfom 553 ici i na mjesec :)

Sta su ljudi sve postigli i sta ce tek postici to je nevjerovatno....za turisticki odlazak na mjesec samo je potreban novi izvor energije. Ja vjerujem da ce fuzija biti taj izvor energije, a nakon toga idemo dalje...

Ma jednog dana cemo i naseljavati planete i izvan suncevog sustava..
[/quote]
Bice posla za teraformere :)

ja sam neki dan cuo jednu teoriju kako bosanaca ima da su vikinzi ... e sada ne znam odakle to al mislim da je samo jedan viking ... xD

sta mislite o ovakvim teorijama ? da li imaju uporiste u nauci i da li se mogu dokazati ? xD

a sta je o teoriji da je armstrong cuo ezan na mjesecu i presao na islam :D :wizard:

ili ona da njegovu setnju na mjesecu nisu mogli snimiti tadasnjom tehnikom pa su to naknadno radili u "area 52"

a razmislite o tome kad su bosanci bili na mjesecu kad se kaze: "mujo kuje konja po mjeseceu"....
  • Upvote 1

Guest
Administratorska šprdnja pojedinim postovima.

Neprocjenjivo.

:spam:

:dancer: Edited by Namik Šepić

pa vi nama nedate ni da diskutujemo ja cu sebi napraviti novi nick pa cemo se onda sprdati....

aha da se vratimo na temu sta mislite o davidu ickeu?

[quote name='picasso' timestamp='1338667538' post='457966']
pa vi nama nedate ni da diskutujemo ja cu sebi napraviti novi nick pa cemo se onda sprdati....

aha da se vratimo na temu sta mislite o davidu ickeu?
[/quote]
tog davida prvo handrili a sad u zadnje desetljece malo ozbiljnije pristupaju njemu :)
a te knjige sto on pise e o tome tek treba otvoriti temu na doticno ime pa da se ocinemo u postovima i stavovima :)

Vec se prica i slanju ljudi na Mars i uspostavljanju ljudske kolonije - http://www.rt.com/news/settlement-mars-colony-human-flight-758/

Ruska svemirska agencija planira do 2030. poslati sonde na Mars, poslati ljude i uspostaviti baze na mjesecu, a mozda cak i svemirsku postaju u orbitu - http://www.rt.com/news/space-mars-moon-roscosmos-477/

Naravno jos uvijek su to samo price i planovi ali svejedno zanimljivo :)
  • Upvote 1