Jump to content
ZeroStyle

Teorije zavjere

Recommended Posts

[url="http://www.youtube.com/watch?v=A2rYNQjUj6I"]http://www.youtube.com/watch?v=A2rYNQjUj6I[/url]

Ima li ko da vjeruje u novi svjetski poredak?

Ja vjerujem da se ništa nije promjenilo zadnjih 2.000 godine. Uvijek je na djelu da jaki otimaju od slabih i tako se bogate, izgrađuju svoje države itd. Prvo su to radili rimljani, samo pljačka ratovi otimačina,robovi, u srednjem vijeku sve isto, zakorjenili pola afrike, južne i sjeverne amerike, da ne nabrajam njihove pohode i careve i u europi je bilo slično. U novije vrijeme dva rata, kolonije po Africi, Indiji, sjetite se i Foklanda. Sad u najnovije vrijeme provode istu otimačinu samo im je oružje drukčije, ali su igrači uglavnom isti. Sada su glavno oružje banke i preko njih pljačkaju i preuzimaju čitave države, a ako to ne ide lako i neko se pobuni protiv te pljačke, onda im uvedu ''demokratiju'' i sve unište bombama - Irak, Libija, Afganistan i sve otmu. Dakle, nema tu nikakve teorije zavjere već obična pljačka i otimačina koja traje vijekovima samo se sredstva mjenjaju, a akteri su isti.
  • Upvote 2

Guest
[quote name='ZeroStyle' timestamp='1338064032' post='457442']
[media=]http://www.youtube.com/watch?v=A2rYNQjUj6I[/media]

Ima li ko da vjeruje u novi svjetski poredak?
[/quote]

Drago mi je čuti da neko zna šta su to Maje predvidjele :D

znaci ovaj odlazak na mjesec. evo i u 2012 mogu se u svoj bubreg kladiti da niko nikad nije presmrdio mjesecu...
ljudi izmislili atomsku, pa bacili jednu, pa drugu itd..
ljudi izmislili telefon, facebook, lizalo, burek sa lukom i sve se to nakon prve upotrebe lansira u javnost...
da su zaista tad osli, ja bi danas mogo na medeni mjesec ici na mjesec :)

sta da vise reknem dite brete, koju poruku da srokacim.

ovi sto su opsjednuti amerikancima i njihovim petljancijama, ja scooby doo licno uplacujem kod "posebnog" hodze puni tretman izbjeljivanja blansom :D Edited by scooby-doo

jedan šejh u arapskom svijetu u svom tefsiru (komentar na Kur'an) kaže da je nemoguće otići na Mjesec, ili neku drugu planetu, komentirajući riječi Allaha subhanehu ve teala. Sad stvarno ne znam o kojem se ajetu radi.

Guest
Ja ne vjerujem u teorije zavjere na način na koji mnogi vjeruju.

Ja vjerujem da se neko iznimno pametan sjetio kroz medije gurnuti priču o Majama, masonima, uloživši par miliona, a onda kroz Hollywood i sl. zaradio stotine miliona.

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1338234245' post='457606']

Ja vjerujem da se neko iznimno pametan sjetio kroz medije gurnuti priču o Majama, masonima, uloživši par miliona, a onda kroz Hollywood i sl. zaradio stotine miliona.
[/quote]
Bravo, teorije zavjere su biznis na kojima jenkiji zaradjuju lipe pare po njihovim mjerilima "lipih para".

Za taj misec... co'jek kaze ovako, dok drugi vrsni znalci kazu kazu sto ono sto kazu dr raider i skubin. Ja ne znam o tome kao oni, ali evo nekog njegovog odgovora, valjda nije izmisljen intervju s njim i valjda nece skloniti link jer je sa dr portala. Edited by lucky

ljudi tek sad idu van atmosfere. tek sad slikaju planetu u "prirodnoj velicini"
Zamisli netko otisao na mjesec a ne postoji sprava (teleskop) da nadje te ostatke njihove.. vide neka druga sazvjezdja a ne vide mjesec ispred nosa???

da ne pricam sad o temi koja vec postoji ovdje na forumu, i tim omasajima kod snimanja "u studiju" o slijetanju na mjesec.. o zastavi, o istom brdu, o sjenama koje su van svake pameti, itd itd itd

Ja mislim da će ljudi ubrzo na izlete u mjesec.
Ovi neki planiraju rude vaditi sa asteroida.

Neminovno je u razvoju ljudske civilizacije da se ide u svemir i naseljava ga.

Nećemo mi to daživjeti, ali naši prapraunuci bi već mogli.
  • Upvote 1

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1338234245' post='457606']

[/quote]

Ni ja nisam vjerovao sve dok nisam pogledao seriju Arrivals.Onda me to bas zaintrigiralo pa sam dosta trazio po netu i youtubu tako sada poprilicno vjerujem u masone, da su svi Americki predsjednici rodjaci (i onda kazu da samo kod nas rade rodbinske veze) i novi svjetski poredak.Cak sam imao i stranicu na kojoj sam pisao o tim teorijama zavjera ali sam je morao zatvoriti zbog nedostatka vremena.

[quote name='ZeroStyle' timestamp='1338241586' post='457626']
Ni ja nisam vjerovao sve dok nisam pogledao seriju Arrivals.Onda me to bas zaintrigiralo pa sam dosta trazio po netu i youtubu tako sada poprilicno vjerujem u masone, da su svi Americki predsjednici rodjaci (i onda kazu da samo kod nas rade rodbinske veze) i novi svjetski poredak.Cak sam imao i stranicu na kojoj sam pisao o tim teorijama zavjera ali sam je morao zatvoriti zbog nedostatka vremena.
[/quote]
Et ja kad sam pogledo taj serijal, pravo mi bilo smijesno...Mislim pocinjanje epizode ezanom, ili nekim dr ucenjem, ne znam... i onda se blate amerikanci, rockefeleri, rotsildi, i mnogi dr zidovi... pravo mi smijesno bilo. Cak i ona epizoda kada toranj u dubaiu porede sad mordorom. xD e toj sam se iscip'o.
Mislim da je Zeitgeist mnogo bolji. Ali nije zanimljiv jer cini mi se u prvom dijelu govori kako su sve religije kopije nekog egipatskog vjerovanja Amon Ra, posto tu spada i islam, kod nas je antipopularan. :P Edited by Jiggy Bau

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1338242169' post='457627']
Et ja kad sam pogledo taj serijal, pravo mi bilo smijesno...Mislim pocinjanje epizode ezanom, ili nekim dr ucenjem, ne znam... i onda se blate amerikanci, rockefeleri, rotsildi, i mnogi dr zidovi... pravo mi smijesno bilo. Cak i ona epizoda kada toranj u dubaiu porede sad mordorom. xD e toj sam se iscip'o.
[/quote]

Pa i meni je glupo to sto su vjeru umjesali u serijal, jos su na kraju stavili da je krscanstvo izmisljeno (tako nesto).A te scene sa Matrixom i LOTR su samo da bi se lakse skontale neke stvari, nisu ih stvarno uporedjivali :)

[quote name='scooby-doo' timestamp='1338160186' post='457532']
znaci ovaj odlazak na mjesec. evo i u 2012 mogu se u svoj bubreg kladiti da niko nikad nije presmrdio mjesecu...
ljudi izmislili atomsku, pa bacili jednu, pa drugu itd..
ljudi izmislili telefon, facebook, lizalo, burek sa lukom i sve se to nakon prve upotrebe lansira u javnost...
da su zaista tad osli, ja bi danas mogo na medeni mjesec ici na mjesec :)

sta da vise reknem dite brete, koju poruku da srokacim.

ovi sto su opsjednuti amerikancima i njihovim petljancijama, ja scooby doo licno uplacujem kod "posebnog" hodze puni tretman izbjeljivanja blansom :D
[/quote]

ponovo cu pogledati video, ali cini mi se da nisu pricali o mjesecu nista.... :D

sve ove tajne se u previse javne da bi bile neke teorije zavjere....

pa dobro tema nosi naziv teorije zavjere. mjesec spada u to jer je to jedna velika zavjera pranja novca i lazi :)
A ko bi naravno drugi do masona skontao otici na mjesec :D

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1338410931' post='457794']
Šta, nije se išlo na mjesec :O ?
[/quote]
Ne,po njhovim uvjerenjima, ali Muhamed a.s. je isao tour de sidretul muntehaa, vidio dzennet i tako... To nije teorija zvjere, u to se mora slijepo vjerovati. xD Edited by Jiggy Bau

to je putovanje na duhovnoj bazi, i nije za ove teme..
a takodjer to za mjesec, ima negdje tema i dobar video samo o propustima pri snimanju. a gdje je ovo sve ostalo da ni dan danas a ni za 20 godina nitko nece prismrditi mjesecu :)

[quote name='scooby-doo' timestamp='1338416249' post='457806']
a takodjer to za mjesec, ima negdje tema i dobar video samo o propustima pri snimanju. a gdje je ovo sve ostalo da ni dan danas a ni za 20 godina nitko nece prismrditi mjesecu :)
[/quote]
Tacnije LSD.

Jemde bi ti u prilog isle Zvjezdane staze, tamo su bili i u delta kvadrantu. Et' pa de malo polivaj. Edited by Jiggy Bau

[quote name='scooby-doo' timestamp='1338416249' post='457806']
[/quote]

Hoćemo se kladiti da će u roku 20 godina ljudi OPET na mjesec.
Ustvari hajmo se kladiti da će u roku 20 godina biti više odlazaka na mjesec, a ne samo jedan.
1000 eura oklada?

[quote name='Incubus' timestamp='1338417193' post='457812']
Ustvari hajmo se kladiti da će u roku 20 godina biti više odlazaka na mjesec, a ne samo jedan.
1000 eura oklada?
[/quote]
Skubin can't walk the talk.

1000 eura oklada?
[/quote]

more...imal ko 995 eura u zajam...vratit`cu mu kad dobijem opkladu :)

ma icemo golfovima i skodama za 20 godina

1000 eura oklada?
[/quote]

Ja možda mogu razumjeti tvoje želje. Ali otkud ti to znaš? :)

peace Edited by doktoraider

[quote name='doktoraider' timestamp='1338441201' post='457823']
Ja možda mogu razumjeti tvoje želje. Ali otkud ti to znaš? :)

peace
[/quote]

Armstrong sigurno nije bio na mjesecu, ali neko poslije njega je bio sigurno.Danas to i nije neki problem.

[quote name='ZeroStyle' timestamp='1338461723' post='457838']
Armstrong sigurno nije bio na mjesecu, ali neko poslije njega je bio sigurno.Danas to i nije neki problem.
[/quote]

a taj drugi zaboravio ponijeti kameru pa se nije slikao?

ljudi, ne pričamo o avionima. pričamo o odlazak na Mjesec!

"Danas to i nije neki problem"

imam osjećaj kao da se priča o tome: kako odputovati iz Afrike u Aziju za svega nekoliko sati.