Jump to content
PacificHurricane

Vize za UK, USA i tako dalje

Recommended Posts

Znaci dodje mi da postanem terorista :D netko se stvarno zestoko nasalio na formularu za vize npr za Britaniju...
izmedju ostalog pitaju dali sam terorista, dali sam pocinio genocid, pa opet ista ta pitanja ali dali sam suradjivao ili nekako bio u vezi teroristima ili genocidu :)
Zatim te tjeraju da zaplatis Hotel prije nego sto znadnes dali ce ti odobriti vizu... i tako dalje i tako dalje desetine glupih pitanja

Sengej je majka kakav zapad kakvi bakraci :)

jel ko imao slicnih poteskoca???

[quote name='scooby-doo' timestamp='1337789587' post='457184']
Znaci dodje mi da postanem terorista :D netko se stvarno zestoko nasalio na formularu za vize npr za Britaniju...
izmedju ostalog [b]pitaju dali sam terorista[/b], dali sam pocinio genocid, pa opet ista ta pitanja ali dali sam suradjivao ili nekako bio u vezi teroristima ili genocidu :)
Zatim te tjeraju da zaplatis Hotel prije nego sto znadnes dali ce ti odobriti vizu... i tako dalje i tako dalje desetine glupih pitanja

[/quote]

Pa cak i ako jesi terorista cisto sumnjam da ces napisati da jesi :D.

izmedju ostalog pitaju dali sam terorista, dali sam pocinio genocid, pa opet ista ta pitanja ali dali sam suradjivao ili nekako bio u vezi teroristima ili genocidu :)

[/quote]

pa vidis to je napravljeno za ovakve poput tebe ovdje si izrazio zelju da budes terorista sad kad su pratili tvoje javne nastupe dobili su odgovor na pitanje u formularu....

Ja ne mogu ni vjerovati da ti želiš ići u Ameriku. Vjerovatno se i oni čude.
  • Upvote 1

Guest
PA sad ima poteškoća kad dolaze budale koje bi se raznijele u neki prema njima plemenit cilj. Što se mora, mora se. "Braća" su nas dovela u tu situaciju.

Po meni je to opravdano.

@incubus cuj to, ne kontam kako me poistovjecujes sa Ahmedinedzadom, jesam ja ovdje ikad rekao da bi sravnio Ameriku ili tako nesto???
@picasso to je cisto ismijavanje i provociranje, jer oni vec imaju odavno sve u svojoj bazi podataka.. A drugo kad im dam broj svog pasosa to im je dovoljno da znaju sta sam u drugom razredu osnovne u prvom tromjesecju jeo, koliki sam kad imao scor u COD2 i sl :D

@namik oni ne moraju postavljati toliko imbecilna pitanja, sa pasosom dobiju sve moguce podatke o osobi...

Scooby, nemaju oni pojma niti da ti ikako postojis, a ne sta si jeo ili koji ti je score u COD ili CS. A da lako mogu saznati, to sigurno.
Takva pitanja imaju za cilj da nam na kulturan nacin daju doznanja da spadamo u grupu drzava u kojima vjerovatni djeluje poneka teroristicka celijica, opasna ili ne. To sto su nasi vlastodrzci sebe obezbjedili diplomatskim pasosima i njima te formulare ne turaju pod nos, i to sto mi to sve mirno gledamo je nas problem a ne nekog tamo jenkija.

Ima tih anegdota sa obrascima jos. Tako je jedan bosanski srbin ispunjavao obrazac pri izlaska sa aerodroma u americi i u rubriku Nationality stavio da je srbin, dok su mu svi dokumenti bosanski. Takvu je pomutnju i konfuziju stvorio kod sluzbenika da je skoro bio strpan na prvi avion i vracen u Bosnu zajedno sa koferima i kerovima. Problem je bio u tome sto se svugdje u svijetu poistovjecuje drzavljanstvo i nacionalnost osim naravno u Bosni. Jedino kod nas je problem dobrom dijelu stanovnistva napisati u neki formular da je Bosanac i Hercegovac. I ti sad ocekujes da nas jenkiji tretiraju kao normalne a mi sami sebe tako ne tretiramo.
  • Upvote 3

[/quote]

pa dostu dok se god bude buniloo i dizalo na neke bas i nebitne stavri ce biti tako...( nacrta se lik, islamski svjet gori, hoce da se fiml snima islamski svjet gori)

znaci olahko zapaljivo.. :D moraju ljudi pitati... ( ovo je zeza nek se niko nedoveziva da objasnjuje neke stvari sa religisjkog pogleda bila bi vam do neba zahvalna)

Sad u oktorbu idem za USA... Ispunish formular posaljes pasos i to je to....

eci, sretan put i nemoj da nam zaboravis poslati slike!!

u koji grad ides?

ta pitanja su valjda normalna. Poznajem čovjeka koji je ganjao penziju, i pitali su ga da li je ratni zločinac. Kad si gore spomenuo COD2, sjetio sam se nečeg:

"Hej, ljudi, ja kad pritisnem SHIFT snajper se umiri" :D haha
  • Upvote 1

da i to sam rekao u toku turnira ako se sjecam :P :P :P

a naravno da ce biti lijepi slika, samo sto moja rodbina misli da cu ja na more a ne u GB tako da bi bilo preocigledno da ih gdje stavim. posto provjereno znam da ne posjecuju forum tako da o putovanju smijem pricati..

uglavnom cijelo vrijeme cu posjecivati kulturno historijske stvari s tim da su ulaznice na takva mjesta i najskuplja stvar sa putovanja...

ma ne, to sam ja bio rekao kad smo izlazili iz Armade ti Edin i ja. :D

ps. možeš li i mene povesti? :D

imao bih želju putovati Airbusom 380 (dva sprata).

iako ovo izlazi iz teme, da dovrsim :)
za 7 eura smo nasli nocenje, a avionom je 200€ povratna..

pa bih preporucio za one sa manje para da dodju ovdje ili da in rodjaci odavde zaplate neka putovanja jer one ponude zadnja minuta stvarno budu jeftinije iz d rzave u drzavu nego taxi iz grada u Edited by scooby-doo

ne mogu vjerovati! Iako je nama u Bosni i 200 EUR velika cifra, međutim ovo je prejeftino. Iako, vrijeme maštanja je prošlo. Jednostavno, čovjek treba da živi život, međutim volio bih s nekim finim razlogom ne sad da baš bacam pare, posjetiti Ameriku, Australiju itd..

[quote name='scooby-doo' timestamp='1339258653' post='458368']

pa bih preporucio za one sa manje para da dodju ovdje ili da in rodjaci odavde zaplate neka putovanja jer one ponude zadnja minuta stvarno budu jeftinije iz d rzave u drzavu nego taxi iz grada u
[/quote]

bas jeftino ;) sretan put :D

pa u mene hanuma neki dan uze vjencanicu, sto nisi na forumu bolan nebila napisala da dilas i svercas sa tim stvarima :D

[quote name='scooby-doo' timestamp='1339354807' post='458456']
pa u mene hanuma neki dan uze vjencanicu, sto nisi na forumu bolan nebila napisala da dilas i svercas sa tim stvarima :D
[/quote]

haha hani da malo krene pa cu pisati :) .. a de otkud cu ja znati da njoj treba :D

[quote name='scooby-doo' timestamp='1339258653' post='458368']

pa bih preporucio za one sa manje para da dodju ovdje ili da in rodjaci odavde zaplate neka putovanja jer one ponude zadnja minuta stvarno budu jeftinije iz d rzave u drzavu nego taxi iz grada u
[/quote]

pazi samo da kad dodjes tamo bude skroz drugacije nego sto si vidio na internetu:-))

ja sam cuo da ces sad kad budes trebo putovati za Beograd morati pjevati srpsku himnu na aerodromu i da ce Mihajlovic biti carinik :)

Moze li meni neko reci sta treba za Americku vizu kad se predaje, od dokumentacije, na kojoj stranici kakve formulare sa interneta popunim itd?! Sve informacije koje imate dobro bi mi dosle.hvala

Za sve one koji traze bilo kakve informacije oko VIZA ZA AMERIKU.Ovo vam je oficijelna i orginalna stranica USCIS odnosno samo putem ove stranice mozete naci sve  informacije oko VIZA.Sve druge stranice su lazne i falsifikovane.

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis

Najvece sanse za dolazak u USA ukoliko nemate nikoga ovdje od porodice vam je LUTRIJA ZA ZELENU KARTU preko koje svake godine ovdje dodje oko 55.000 ljudi iz cjeloga svjeta ukoliko budu sretni da njihovo ime izvuce.

Imate jos i STUDENTSKE VIZE,ZARUCNICKE VIZE,VJENCANE VIZE i jos nekoliko.Najmanje sansi imate da dodjete ovdje ukoliko podnesete zahtjev za RADNU VIZU.......

Lotery je za useljenicke zelene karte. Ako mislis gore ici raditi zajebi to odmah ako nemas brata, sestru, oca. Najbolje ti je uzeti za pocetak studentsku vizu jer cini mi se da sam negdje procitao ako hoces gore da ostanes da se ta viza ima pravo mijenjati u druge. A inace za standardne vize ako trazis a imas nekoga gore dobijas ih od prosle godine na deset godina.

I obrij bradu.

izgleda jedino riješenje sjedi kod kuće i nema provokacija heheh

izgleda jedino riješenje sjedi kod kuće i nema provokacija heheh

To ona do Merlina - Sredinom.... "Sjedi mali tu je tvoj dom, daleko su Istambul i Bec"  :P a NY da  ne pricamo :D