Jump to content

Recommended Posts

[quote name='pirgo' timestamp='1339062417' post='458218']
Ja bih recimo predložio da se vrati spomenik na Raskršće, al recimo na toj listi ima ljudi koji su za rušenje takvih spomenika :)
[/quote]
Sto se tice spomenika oko toga pregovara predsjednik udruzenja "Ja-Josip Broz Tito" i neki dan je bila delegacija iz A-SDA upravo po pitanju spomenika kod njega,Kad osjete da bi mogli izgubiti svi lete traze podrsku,jer su culi da je predsjednik udruzenja rekao podrzati (on i oko 800 clanova udruzenja) onog nacelnika koji obeca vratiti spomenike i odmah doletili spremni ih odmah vracati. Edited by Krokodil Dundee

Ako su u ovom gradu najveći problem spomenici i ako ćemo se baviti sa tim koji će spomenik i njegovo postavljanje donijeti najviše glasova vladajućoj strukturi onda bih i ja predložio da dignemo spomenik HASANAGI PEĆKOM u sred Cazina ali i u rodnom Pećigradu. Obećajem časnom automehaničarskom riječju da će to vladajućoj kliki donijeti [i]par tisuća [/i]glasova.

Podrazumjeva sa da spomenik mora biti grandiozan. Znači veliki dorat i na njemu slavni Hasana-aga sa podignutim srednjim prstima obje ruke s tim da jedna ruka sa srednjim prstom bude okrenuta prema Zagrebu a druga prema Beogradu. :fuck:
  • Upvote 2

[quote name='mir&dobro' timestamp='1339066071' post='458223']
Ako su u ovom gradu najveći problem spomenici i ako ćemo se baviti sa tim koji će spomenik i njegovo postavljanje donijeti najviše glasova vladajućoj strukturi onda bih i ja predložio da dignemo spomenik HASANAGI PEĆKOM u sred Cazina ali i u rodnom Pećigradu. Obećajem časnom automehaničarskom riječju da će to vladajućoj kliki donijeti [i]par tisuća [/i]glasova.

Podrazumjeva sa da spomenik mora biti grandiozan. Znači veliki dorat i na njemu slavni Hasana-aga sa podignutim srednjim prstima obje ruke s tim da jedna ruka sa srednjim prstom bude okrenuta prema Zagrebu a druga prema Beogradu. :fuck:
[/quote]

Nije ni 800 glasova malo :)
A šta ti imaš protiv vladajuće garniture :) Edited by pirgo

[/quote]

kad je spomenik karikatura ja bih da se moze bar jedna ruka pomjerati, da se nekad malo i prema sarajevu okrene :D mislim da se rahmetlija nebi pobunio da je vidio zadnje desetljece sta se desavalo u BIH
  • Upvote 1

Jedne prilike sam slušao Muhameda Filipovića Tunju i kako on tvrdi jedan od prvih bosanskih grbova je bio "od šake do lakta".
Navodno kad su Papini izaslanici prijetili Kulin Banu da mora prihvatiti katoličanstvo inače će da nadrlja, on je prihvatio njihov prijedlog te sazvao narod na Bilino Polje kod Zenice te onako deklarativno prihvatio katoličanstvo.
Kad su papini izaslanici otišli on je uzeo i prekrstio ruke i rekao "evo vam ga"- ja ostajem bogumil.
Tako da je jedan od naših grbova i taj tzv "klin" ili "od šake do lakte" i zaista na ulaznim vratim starog grada Jajce sam vidio taj grb!!
Treba razmisliti i o tom spomeniku.
"Evo vam ga" na sred Cazina. :danced:

Ako su u ovom gradu najveći problem spomenici i ako ćemo se baviti sa tim koji će spomenik i njegovo postavljanje donijeti najviše glasova vladajućoj strukturi onda bih i ja predložio da dignemo spomenik HASANAGI PEĆKOM u sred Cazina ali i u rodnom Pećigradu. [b]Obećajem časnom automehaničarskom riječju [/b]da će to vladajućoj kliki donijeti [i]par tisuća [/i]glasova.

[/quote]
Ja se izvinjavam sto sam indiskretan, molima Vas koja uza specijalnost automehanicarske nauke.

[i]Gospon Lobo, nije belaj![/i]

[i]Ekspert sam za insuficijenciju propulzivnosti generatora sistema![/i]
[i]Hećim za modernije sustave :mole: [/i]

[quote name='mir&dobro' timestamp='1339071336' post='458228']
Jedne prilike sam slušao Muhameda Filipovića Tunju i kako on tvrdi jedan od prvih bosanskih grbova je bio "od šake do lakta".
Navodno kad su Papini izaslanici prijetili Kulin Banu da mora prihvatiti katoličanstvo inače će da nadrlja, on je prihvatio njihov prijedlog te sazvao narod na Bilino Polje kod Zenice te onako deklarativno prihvatio katoličanstvo.
Kad su papini izaslanici otišli on je uzeo i prekrstio ruke i rekao "evo vam ga"- ja ostajem bogumil.
Tako da je jedan od naših grbova i taj tzv "klin" ili "od šake do lakte" i zaista na ulaznim vratim starog grada Jajce sam vidio taj grb!!
Treba razmisliti i o tom spomeniku.
"Evo vam ga" na sred Cazina. :danced:
[/quote]

Šta su Turcima pokazali, de nam reci vjere ti :)

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1339064156' post='458220']
Sto se tice spomenika oko toga pregovara predsjednik udruzenja "Ja-Josip Broz Tito" i neki dan je bila delegacija iz A-SDA upravo po pitanju spomenika kod njega,Kad osjete da bi mogli izgubiti svi lete traze podrsku,jer su culi da je predsjednik udruzenja rekao podrzati (on i oko 800 clanova udruzenja) onog nacelnika koji obeca vratiti spomenike i odmah doletili spremni ih odmah vracati.
[/quote]

800 clanova udruzenja? Pa gdje je bilo ostalih 780 clanova na posljednjim aktivnostima tog Udruzenja?
  • Upvote 1

[quote name='[I-B-R-O]' timestamp='1339083019' post='458239']

800 clanova udruzenja? Pa gdje je bilo ostalih 780 clanova na posljednjim aktivnostima tog Udruzenja?
[/quote]
to pitaj predsjednika,ja znam po evidenciji da je oko 800 clanova,a dosta ih je i u inostranstvu.

[quote name='mir&dobro' timestamp='1339074754' post='458230']
[i]Gospon Lobo, nije belaj![/i]

[i]Ekspert sam za insuficijenciju propulzivnosti generatora sistema![/i]
[i]Hećim za modernije sustave :mole: [/i]
[/quote]
Pa po opservacijama se dalo primjetiti da si ekspert za neke nedostatke u pogonskim silama samo sto to bas nema neke veze sa ovim desavanjima, pa se i vidi nedosljednost u tumacenjima pojedinih ljudi i dogadjaja. Ali ipak se tu radi o nedostatcima.

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1339098030' post='458246']
to pitaj predsjednika,ja znam po evidenciji da je oko 800 clanova,a dosta ih je i u inostranstvu.
[/quote]
Sigurno u Njemačkoj i svi preko 80 godina. Edited by Lobo

[quote name='Lobo' timestamp='1339098255' post='458248']

Sigurno u Njemačkoj i svi preko 80 godina.
[/quote]

Ne bih znao gdje su, ima tu i mladih clanova udruzenja..

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1339061669' post='458217']
Nece oni obecavati i sastavljati listu lijepih zelja,oni ce napraviti jasan program u kojem ce navesti probleme opcine Cazin i ponuditi rijesenje za taj problem kroz njihovo zalaganje u OV.
[/quote]
Kakav program kakve promjene kakavi bakrači.Kada bi imali i apsolutnu većinu nemogu ništa promjeniti u Cazinu . Sve su to nezadovoljnici po nekim strankama koji nisi mogli ništa promjeniti u svojim partiajma a da izvrše promjene u društvenoj zajednici. Probleme u općini C azin svi mi znamo ali neznamo kako ih riješiti, pa to nisu riješile njihove bivše partije koje su imale i imaju i tekako veće i stručnije kadrove nego što su oni sami.

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1339098030' post='458246']
[/quote]
da udruženje ima 800 članova sead kličić kao predsjednik bi sjedio u najmanju ruku u kantonalnoj skupštini nebi se borio da uđe u OV Cazina . Ja sam jedan od tih 800 članova ali niti znam šta se tamo radi niti šta ko radi, a mogu zamisliti od tih 800 koliko ih je kao što sam ja.

[quote name='Spartak1' timestamp='1339101826' post='458255']
Kakav program kakve promjene kakavi bakrači.Kada bi imali i apsolutnu većinu nemogu ništa promjeniti u Cazinu . Sve su to nezadovoljnici po nekim strankama koji nisi mogli ništa promjeniti u svojim partiajma a da izvrše promjene u društvenoj zajednici. Probleme u općini C azin svi mi znamo ali neznamo kako ih riješiti, pa to nisu riješile njihove bivše partije koje su imale i imaju i tekako veće i stručnije kadrove nego što su oni sami.
[/quote]
E normalno je da su ne zadovoljni jer kod nas stranka svakog ko ima svoje misljenje i postenje i obraz pokopa da bi ona mogla raditi sta hoce,rastjeraju one koji steknu snage da kazu halo ovako vise ne moze sta ste vi dosad uradili za gradjane sta smo uradili po pitanju onog na osnovu cega smo dobili izbore,jer partije su spremne odnosno pojedini rukovodioci,predsjednici siluju statut i sve sto je potrebno da pokopaju nekog ko se usudi usprotiviti njima,to se desilo i ovim ljudima kao i prije mnogo drugima, SDP je izbacio Nijaza Durakovica,Ivu Komsica i mnoge druge koji su imali svoje misljenje to su samo dva primjera a sta ih je jos. I zato nam jeste ovakvo stanje kakvo je

[quote name='Spartak1' timestamp='1339102136' post='458257']
da udruženje ima 800 članova sead kličić kao predsjednik bi sjedio u najmanju ruku u kantonalnoj skupštini nebi se borio da uđe u OV Cazina . Ja sam jedan od tih 800 članova ali niti znam šta se tamo radi niti šta ko radi, a mogu zamisliti od tih 800 koliko ih je kao što sam ja.
[/quote]
Ne znam samo od kud ti informacija da se Sead Klicic bori za OV. Imas li ti sastanke udruzenja odes tamo pa izrazis svoje ne zadovoljstvo isto tako to ne zadovoljstvo mozes izraziti predsjedniku udruzenja i nemoj sad samo reci da ga nemozes naci,vidjeti itd. jer znas da je u Caffe baru Tito konstantno kao i vecina clanova i tamo odes i kazes sta mislis a ne ovdje na forumu iskazivati svoje ne zadovoljstvo jer ti mi ovdje ne mozemo pomoci
  • Upvote 1

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1339105694' post='458263']
HEHEHEHE To ti mislis
[/quote]
Pa zar nije!?Njegova politička karijera je u kontinuitetu gubitnička. Protvi Dervića se digao,pa ga je on haknuo,sad pokušao Lipovači zabiti nož u leđa,pa ga on haknu.
Mora se za politiku imati nešto i u glavi...

[quote name='Legionar' timestamp='1338673862' post='457972']
Koliko mogu vidjeti, ja bih ovoj listi dao ime "prdina bara".

Daš mu da uđe u Općinsko vjeće kako bi on mogao dizati ručicu za svoje lične interese. Baš pametno.

I zapamtite, danas nema nezavisnih. Svi su ovisni i zavisni. Tko takav nije, onda vjerovatno i nije u politici niti će kada biti. To je pravilo, mada ima veoma, veoma rijetkih koji odstupaju od tog pravila.
[/quote]
Sa nezavisnošću potpuno se slažem. Svi su oni zavisni od nekoga jer u politici se nemože biti nezavisan. Međutim ako je to ta lista o kojoj se toliko priča najbolje bi bilo da se nebrukaju i da se povuku .Ova imena na ovoj listi nemaju šanse ni da prođu odnosno osvoje 1% glasova.
  • Upvote 1

[quote name='Perviz' timestamp='1337966085' post='457348']
heh ja znam jednog koj ce iz ASDA preci u nezavisne,zanci ASDA gubi jednu ručicu
[/quote]
Ma ti pojma nemaš,kakva ručica!? Lupetaš gluposti! aSDA će ih pometlati...

[quote name='Spartak1' timestamp='1339175931' post='458306']
Sa nezavisnošću potpuno se slažem. Svi su oni zavisni od nekoga jer u politici se nemože biti nezavisan. Međutim ako je to ta lista o kojoj se toliko priča najbolje bi bilo da se nebrukaju i da se povuku .Ova imena na ovoj listi nemaju šanse ni da prođu odnosno osvoje 1% glasova.
[/quote]
Hajmo se ja i ti kladiti da ce ova lista dobiti najmanje 2 vijecnika,iako se tu radi o dosta ljudi koji su prvi put kandidati. Znam ja di bi svi voljeli da se ova lista povuce ali od toga nema nista.

[quote name='Gyna2' timestamp='1339157438' post='458293']
Pa zar nije!?Njegova politička karijera je u kontinuitetu gubitnička. Protvi Dervića se digao,pa ga je on haknuo,sad pokušao Lipovači zabiti nož u leđa,pa ga on haknu.
Mora se za politiku imati nešto i u glavi...
[/quote]
hehe sta pricas ti,presaberi se malo pa pogledaj ko je protiv Dervica radio dok je on bio predsjednik,sve to imas u kancelariji dokumentovano samo potrazi. Zato ga je zvao opet da bude povjerenik kad je Jasku haknuo bez ikakvog uslovljavanja ovaj mu rekao kasno si se sjetio,kad si vec nanio stetu.
Vjerujem da ima predsjednik Ekrem vise u glavi nego ti i povjerenik i prvi i drugi zajedno. Nemoj se brukati ne treba ti to :codemafia:
  • Upvote 1

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1339188686' post='458324']
hehe sta pricas ti,presaberi se malo pa pogledaj ko je protiv Dervica radio dok je on bio predsjednik,sve to imas u kancelariji dokumentovano samo potrazi. Zato ga je zvao [size=5][b]opet [/b][/size]da bude povjerenik kad je Jasku haknuo bez ikakvog uslovljavanja ovaj mu rekao kasno si se sjetio,kad si vec nanio stetu.
Vjerujem da ima predsjednik Ekrem vise u glavi nego ti i povjerenik i prvi i drugi zajedno. Nemoj se brukati ne treba ti to :codemafia:
[/quote]

Nek je on njega opet zvao :)

[quote name='pirgo' timestamp='1339226484' post='458341']
Nek je on njega opet zvao :)
[/quote]
samo ne znam je li ovo neki gramaticki ili pravopisni forum kad svako malo neko nekog ispravlja zbog jedne rijeci,al to meni pokazuje samo da taj ko ispravlja pravopisne greske nema sta reci na post jer zna da je istina pa trazi bilo kakvu gresku pa to i pravopisna bila.