Jump to content

Recommended Posts

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1341131058' post='460631']
Daj ti meni Boga ti reci ko je alfa i omega NL CSD (iako 100% znam na kog mislis) i daj mi objasni po cemu mislis da je doticni alfa i omega,pa cu ti ja onda pobiti te tvoje tvrdnje jer znam koje ce biti otprilike.
[/quote]

Narod zna. hehe

[quote name='barca' timestamp='1341150560' post='460641']
Narod zna. hehe
[/quote]
Znat ce narod kad se otisnemo od kuce do kuce po cijeloj opcini

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1341252853' post='460691']
Znat ce narod kad se otisnemo od kuce do kuce po cijeloj opcini
[/quote]
Samo napred.
Predlozio bih ti da sve cazinske (bez iznimke) SDP-ovce koji ucestvuju u nekom od nivoa vlasti okarakterises kao zlo koje nas sve skupa zadesi. Ipak ste vi samo lista koja je lokalnog (cazinskog) karaktera.

Znaci ide se od kuce do kuce da se narodu objasne ciljevi politicke borbe hahahahas.Pa ko se jos na to pali.Ja mislim da preko 50% domacinstava nezeli vidjeti u svom dvoristu nijednog politicara bilo koje politicke partije.Kao svi dolaze i nesto nude a sta to nude??????Recimo najkvavije ce biti ako neko dodje pred neciju kucu i kaze gl;asajte za nas mi cemo onda u koaliciju sa ovima.....hahahahaha.Kao da narod vise boli ona stvar koje sa kim i koce pobjediti na izborima.Manje vise to ljude vise ni nezanima a kako bi i zanimalo kad vidi sve te zivotinje i krvopije na tv svaki dan.To je jedna ludnica....

tako se i za autonomiju islo od kuce do kuce hehe..

[quote name='GAGO2' timestamp='1341324425' post='460722']
[b]Znaci ide se od kuce do kuce da se narodu objasne ciljevi politicke borbe[/b] hahahahas.Pa ko se jos na to pali.Ja mislim da preko 50% domacinstava nezeli vidjeti u svom dvoristu nijednog politicara bilo koje politicke partije.Kao svi dolaze i nesto nude a sta to nude??????Recimo najkvavije ce biti ako neko dodje pred neciju kucu i kaze gl;asajte za nas mi cemo onda u koaliciju sa ovima.....hahahahaha.Kao da narod vise boli ona stvar koje sa kim i koce pobjediti na izborima.Manje vise to ljude vise ni nezanima a kako bi i zanimalo kad vidi sve te zivotinje i krvopije na tv svaki dan.To je jedna ludnica....
[/quote]

pa SDP je zahvaljujuci tom i Tihicu dobila prosle izbore ... al opet najvise zahvaljujuci Tihicu ...

Jel neko od vas gledao onu nasu domacu seriju TALE???
Ono kad tale sam sebe pita KAKVA JE SITUCAIJA????A sam sebi odgovara TI SI SITUACIJA ili kad mu ona stara nana kaze NEJMA SITUACIJE..E to vam je tako i kod ovih politicara..
  • Upvote 1

ŠAHINOVIĆ SADIKA
BAJRIĆ SELVEDIN
ABDAGIĆ MEHMED
SILIĆ MIRSAD
BADIĆ IRMA
MURIĆ BRACO
HOZDIĆ BESIM
PROŠIĆ ERMINA
HADŽIĆ HASAN
TOPIĆ JASMIN
KLIČIĆ HASAN
ČAJIĆ MEVLUDIN
PROŠIĆ DŽEVAD
SALKIĆ ZILHAD
KOVAČEVIĆ NEDŽAD
HASANAGIĆ HARIS
KOVAČEVIĆ SAMED
  • Upvote 1

[quote name='nellacrvena' timestamp='1342634525' post='461447']
Moje skromno mišljenje, i želja da prodje dr. Sadika Šahinović, Selvedin Bajrić i Ermina Prošić.
[/quote]
Slazem se, ali isto tako da prodje neko drugi s liste ne bi mi bilo zao pogotovo od ovih mladih i perspektivnih ljudi koji bi znali zastupati interes gradjana u vijecu.

[quote name='nellacrvena' timestamp='1342634525' post='461447']
Moje skromno mišljenje, i želja da prodje dr. Sadika Šahinović, Selvedin Bajrić i Ermina Prošić.
[/quote]

razocarala si me zbog dr. Sahinovic ...

moje misljenje je da bi najvise napravili Zilho , mevludin cajic i Badic Irma sa ove liste ...
  • Upvote 1

[quote name='lucky' timestamp='1342644637' post='461464']
razocarala si me zbog dr. Sahinovic ...

moje misljenje je da bi najvise napravili Zilho , mevludin cajic i Badic Irma sa ove liste ...
[/quote]
Hahaha...

[quote name='nellacrvena' timestamp='1342678632' post='461470']
Hahaha...
[/quote]
Ne znam sta je tu smijesno,svako s liste ima svoje kvalitete i svako od njih bi moga doprinjeti radu OV Cazin i zastupati interese svojih sugradjana, Mevludina znam iz srednje skole i znam dosta o njemu,prije svega ima dobro i zrelo razmisljanje za razligu od vecine mladih ljudi, bio je nekoliko godina u Austriji pa i taj dio zivota dosta utice na njegovo razmisljanje, svijesan je trenutne situacije u citavoj BiH i zeli pomoci da se to stanje mijenja na bolje, mislim da je i jedan od rijetkih mladih ljudi koji je imao dosta sansi da napusti BiH i Cazin i ode preko grane odlucio je ostati ovdje i aktivno se ukljuciti u borbu za bolje sutra, e sad sto je to bilo kroz FOM SDP-a i SDP BiH to je zbog toga sto je jedino vjerovao da SDP moze uraditi nesto za BIH, u FOM-u je obavljao duznost sekretara i bio je predsjednik MO SDP-a Stijena gdje su ga podrzali svi clanovi MO SDP Stijena. Takodje se aktivno ukljucio s nekoliko mladih u formiranje udruzenja mladih u Stijeni kako bi i na taj nacin pomogao svojoj lokalnoj zajednici. Ucestvovao je u dovodjenju Austrijanaca jedne godine u MZ Stijena koji su kasnije donirali novac za ciscenje rijeke Horljave ali nazalost te pare nisu iskoristene namjenski od tadasnjeg predsjednika MZ Stijena.

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1342722459' post='461522']
Ne znam sta je tu smijesno,svako s liste ima svoje kvalitete i svako od njih bi moga doprinjeti radu OV Cazin i zastupati interese svojih sugradjana, Mevludina znam iz srednje skole i znam dosta o njemu,prije svega ima dobro i zrelo razmisljanje za razligu od vecine mladih ljudi, bio je nekoliko godina u Austriji pa i taj dio zivota dosta utice na njegovo razmisljanje, svijesan je trenutne situacije u citavoj BiH i zeli pomoci da se to stanje mijenja na bolje, mislim da je i jedan od rijetkih mladih ljudi koji je imao dosta sansi da napusti BiH i Cazin i ode preko grane odlucio je ostati ovdje i aktivno se ukljuciti u borbu za bolje sutra, e sad sto je to bilo kroz FOM SDP-a i SDP BiH to je zbog toga sto je jedino vjerovao da SDP moze uraditi nesto za BIH, u FOM-u je obavljao duznost sekretara i bio je predsjednik MO SDP-a Stijena gdje su ga podrzali svi clanovi MO SDP Stijena. Takodje se aktivno ukljucio s nekoliko mladih u formiranje udruzenja mladih u Stijeni kako bi i na taj nacin pomogao svojoj lokalnoj zajednici. Ucestvovao je u dovodjenju Austrijanaca jedne godine u MZ Stijena koji su kasnije donirali novac za ciscenje rijeke Horljave ali nazalost te pare nisu iskoristene namjenski od tadasnjeg predsjednika MZ Stijena.
[/quote]
Pa smiješno mi je, bolje reći simpatično što mi je lucky rekao da sam ga razočarala, ništa više...meni je bilo simpa... :acute:
  • Upvote 1

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1342722459' post='461522']
[/quote]
Pogresan potez, Nesmis osjecajno pristupati diskusijama. Pogotovo ne u stvarnosti. sto si hladniji i realniji to ti je laksa uzlazna linija. Jednostavno se dopadnes populaciji :)
  • Upvote 1

[quote name='nellacrvena' timestamp='1342678632' post='461470']
Hahaha...
[/quote]

Jedan od moja tri sigurno prolazi a doktorica sahinovic ne prolazi ... xD

[quote name='lucky' timestamp='1342746437' post='461540']
Jedan od moja tri sigurno prolazi a doktorica sahinovic ne prolazi ... xD
[/quote]
Meni će biti drago da bilo ko sa ove liste prodje. Mislim da je realno da mogu izboriti 2 vijećnička mjesta. Valjda će imati dovoljno pameti i mudrosti da postignu svoj cilj.
Znam jedino da nama (Bošnjacima), ne treba dozvoliti da imamo apsolutnu vlast, jer sami sebe gušimo na taj način, zaslijepi nas moć i ne vidimo realno stanje oko sebe...a sad je trenutno živo blato, negdje manje, negdje više. :acute:
  • Upvote 1

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1342724004' post='461526']
Pogresan potez, Nesmis osjecajno pristupati diskusijama. Pogotovo ne u stvarnosti. sto si hladniji i realniji to ti je laksa uzlazna linija. Jednostavno se dopadnes populaciji :)
[/quote]
Baš tako.
Što se manje nadaš, manje ćeš se i razočarati. To je moje lično iskustvo, a dobro sam se opekla, bila glupa i naivna pa se nadala, očekivala, a svaki put se iznova razočarala...govorim općenito, situacije koje život nosi i privatno i poslovno. Sad? Tiha voda brijege valja. Lagano, bez žurbe i što bi se reklo "sve legne na svoje".

Zilho ce vam uvesti da morate u carsiju biciklima ici...a ukinut ce krajinu i nogomet i na stadionu napraviti stazu za moto cross :)
  • Upvote 1

pa nebi to bila losa ideja,da se u grad moze samo biciklom i nogama,autima da bude zabranjeno bar u ljetne dane kad su tolike guzve.. Edited by x-men
  • Upvote 1