Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

Dobrodošli na novu verziju foruma

Recommended Posts

Poštovani Članovi,

izvršili smo update foruma, bloga , calendara na zadnje verzije. Kod izgleda foruma nista se nije mjenjalo. Samo su napravljena poboljsanja i nove funkcije uvedene.

Za svaku nejasnocu kako nesto koristiti slobodno nas pitajte i mi cemo vam dati odgvor u kratkom vremenu ...

Cazin.NET team
  • Upvote 2

Strelica gore ide, jedino zamjeram na dobrodosli pisano kao dve rijeci :P

tebi se danas samo pricinja :P

[quote name='lucky' timestamp='1336149361' post='455616']
tebi se danas samo pricinja :P
[/quote]
Prosto mi dođe da se uschtinem i uvjerim da mi se ne priviđaju stvari :P Edited by mell

mozda luckya traba ushtinuti :D lopov je on :D

[quote name='picasso' timestamp='1336211388' post='455664']
mozda luckya traba ushtinuti :D lopov je on :D
[/quote]

Eee, ko ga ne zna, skupo bi ga platio :D

Upravo je napravljen update na novu verziju 3.3.2.

U Apple store ima aplikacija. 1.99 dolara košta.

evo slike kako izgleda aplikacije iz apple store za iphone ... uskoro ce biti i za androide ...

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/fotografijax.png/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6453/fotografijax.png[/IMG][/URL]

a neke od novosti je da na profilu sada mozete pregledati za koji je post clan dao minus ili plus ili za koji je post primio plus ili minus ...

update foruma na verziju 3.3.3 i kalendara na verziju 3.3.1 ...

Guest
Ovako, koristim tablet android - prestigio 5080, otvorio sam forum prvi put i ponuđena mi je opcija za android. Međutim, ugasio sam stranicu i vratio se kasnije i ne nudi mi tu opciju.

Dakle, htio bih mobilnu verziju foruma pa da pitam kako njoj pristupiti?

I još jedno pitanje, može li se kako preko Androida izbjeći otvaranje mobilne verzije web portala, jer mi je puno bolja i brže se ažurira normalna verzija...

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1343438611' post='461887']
Ovako, koristim tablet android - prestigio 5080, otvorio sam forum prvi put i ponuđena mi je opcija za android. Međutim, ugasio sam stranicu i vratio se kasnije i ne nudi mi tu opciju.

I još jedno pitanje, može li se kako preko Androida izbjeći otvaranje mobilne verzije web portala, jer mi je puno bolja i brže se ažurira normalna verzija...
[/quote]

skini sebi tapatalk i preko njega ulazi na forum ...

za drugo skini google chrome i na njemu nastimaj da ti stranicu otvara u punoj verziji ...

u postavkama imas podesenje "Prikazi klasicnu stranicu" i to ukljuci i imat ces stranicu u punoj verziji ...

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1343438611' post='461887']Ovako, koristim tablet android - prestigio 5080, otvorio sam forum prvi put i ponuđena mi je opcija za android. Međutim, ugasio sam stranicu i vratio se kasnije i ne nudi mi tu opciju.

I još jedno pitanje, može li se kako preko Androida izbjeći otvaranje mobilne verzije web portala, jer mi je puno bolja i brže se ažurira normalna verzija...[/quote]
Tapatalk za android platforme definitivno( za forum)

Guest
Ajoj problem na problem, sad mi ovaj Chome jednostavno neće da otvori opcije :(

Nedostatak je to što nema opcija kao na drugim stranicama da se otvara recimo Cazin.net u punoj verziji (to na dosta stranica ima u opcijama tableta)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,366
  • Create New...