Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Dzmrdz

Sta Znaci Slovo U?

Recommended Posts

[quote name='lucky' post='226709' date='Apr 13 2008, 17:11']hvala na savjetu ... ali de ti tako uradi pa dodji ovdje napisi nesto ... koliko si upoznat sa deblokadom mostara 92??? prije sukoba Armije BiH i HVO ... znas li u procentu nam iznijeti broj muslimana u sastavu HVO ... ili procenat muslimana u HV 92 u ratu protiv JNA ... napisi nam koliko je Istrana bilo u HV u borbi protiv JNA ??? ... nikada nebi dobili drzavu da nije Vatikan stao iza Tudjmana ...[/quote]

Pa mislim prilicno dobro. heeheh Ne kao rekla-kazala svjedok nego stvarni.
Pa o tom se u biti i radi; od Hrvata sve dobiti i onda im noz u ledja zabiti i nije neki sportski akt.
Zasto posebno naglasavati Hrvate-muslimane. Il su Hrvati il ne ....treceg nema.
Vatikan, Njemacka .... niceg tu nebi bilo da Hrvati nisu sami dokazali svoje srce i pravicu svoju domovinu imati. Citaj, citaj...al pazi i sto citas. Sve je samo za zrele ljude.

ZDS

[quote name='stipan' post='226774' date='Apr 13 2008, 22:44']Pa mislim prilicno dobro. heeheh Ne kao rekla-kazala svjedok nego stvarni.
Pa o tom se u biti i radi; od Hrvata sve dobiti i onda im noz u ledja zabiti i nije neki sportski akt.
Zasto posebno naglasavati Hrvate-muslimane. Il su Hrvati il ne ....treceg nema.
Vatikan, Njemacka .... niceg tu nebi bilo da Hrvati nisu sami dokazali svoje srce i pravicu svoju domovinu imati. Citaj, citaj...al pazi i sto citas. Sve je samo za zrele ljude.

ZDS[/quote]
pa koje kome zabio noz u ledja o tome moze se raspravljati ...
ali olako si mi istrane ispusto iz price ... zatim gdje si vidio da ja spominjem hrvate muslimane ... ja sam rekao muslimane bez prefiksa ...
onda

[quote name='lucky' post='226800' date='Apr 14 2008, 08:29']pa koje kome zabio noz u ledja o tome moze se raspravljati ...
ali olako si mi istrane ispusto iz price ... zatim gdje si vidio da ja spominjem hrvate muslimane ... ja sam rekao muslimane bez prefiksa ...
onda po toj tvojoj logici hrvati i srbi koji zive na podrucju bosne i hercegovin
e bi bili bosanskohercegovacki katolici i pravoslavci ...
znas kako je pocela obajava Kurana ... uci, uci u ime gospodara tvoga ...

Allahu ekber ...[/quote]

Istina ti nepoznata pa kako ces je shvatiti.
Nesto kao bosanski narod ne postoji. To nije uvreda nego cinjenica.
Dakle slijedom toga ne postoje BH katolici nego samo Hrvati katolici koji zive na svojoj zemlji Bosni ili Hercegovini ili Dalmaciji ili Slavoniji itd. I naravno Hrvati muslimani koji se svoje nacije odrekose i bosancima prozvase. I to je cinjenica i to stoji. E sad suludo je ocekivati od Hrvata da i priznaju tu etnicku separaciju koja se eto cak i umisli da moze bez njih opstati. Na kraju zlo cinite sami sebi.
Iliri, bogumili, trpimiri, kotromanici, tvrtke, .... sve samo Hrvatski predaci a nikako bosanski.

[quote name='stipan' post='226805' date='Apr 14 2008, 08:15']Istina ti nepoznata pa kako ces je shvatiti.
Nesto kao bosanski narod ne postoji. To nije uvreda nego cinjenica.
Dakle slijedom toga ne postoje BH katolici nego samo Hrvati katolici koji zive na svojoj zemlji Bosni ili Hercegovini ili Dalmaciji ili Slavoniji itd. I naravno Hrvati muslimani koji se svoje nacije odrekose i bosancima prozvase. I to je cinjenica i to stoji. E sad suludo je ocekivati od Hrvata da i priznaju tu etnicku separaciju koja se eto cak i umisli da moze bez njih opstati. Na kraju zlo cinite samim sebi.
Iliri, bogumili, trpimiri, kotromanici, tvrtke, .... sve samo Hrvatski predaci a nikako bosanski.[/quote]
znas nezelim da odemo daleko od teme ...
ali procitaj malo literature koja nije ustaska ... pa mogao bi svatiti da je zemlja okrugla i da se okrece ...

Dragi stipane,

Hrvata i Srba u Bosni i Hercegovini nije bilo sve do kraja 19. stoljeća, dok su se stanovnici BiH vec u 12 stoljecu oznacavali kao Bo

[quote name='stipan' post='226763' date='Apr 13 2008, 22:28']Ustase su vitezovi, plava krv duha njihova ne zna za nista drugog osim sto od njih trazi domovina.
Hrvatski narod i zemlja cjelina su jedna, Bosna i Hercegovina jeste domovina njegova.
Dok se na Drini sahovnica ne zavijori Ustasa nece pusku da odlozi.

ZDS[/quote]

Maks Luburic je ziv..kloniran i registrovan u nicku @stipana na forumu :D

meni je sinonim za ustastvo Maks i njegova zlikovacka izjava , kada se javno, 1942 na jednom skupu pohvalio kako su ONI (po @stipanu : plavi vitezovi ) u godini dana, poklali vise ljudi nego cijelo Osmanlijsko carstvo za 500 godina vladavine u evropi..

dakle, ako je tako nesto od njih trazila njihova domovina onda su oni to morali i uraditi jel..
morali su i olaksati sebi sami proceduru klanja, pa su na zglobove ustaske svoje, montirali specijalne kame, fiksirane , kako se eto, vitezovi hrvatskog roda , ne bi puno umarali..

stipane , hrvatski "domoljube", kani se usrana posla, i velicanja necega sto je zajedno sa Trecim rajhom haralo po evropi i za cega su tekli potoci ljudske krvi..
kani se favoriziranja i usrane ustaske mitologije nekakvim uzvisenim plavim bicima , koji ce eto jednom ponovo doci i prosvijetliti nas..naucno fantasticne teme, ufologija i parapsihoolgija ti je na drugim podforumima ...
tu mozes prosipati tu svoju naucnu fantastiku do mile volje..

jos da se sjetim Minimaxa i njegovog vica..kaze : Otiso ja u zagreb, u gradsku kavanu, da popijem kavu. Kad sam zavrsio - ja ustaše , kad ono svi ustaše u kavani :lol:

[quote name='Falcon' post='226824' date='Apr 14 2008, 11:43']Ukoliko ti ovo nije dovoljno, prema tezama biveseg ministra zdravstva Hrvatske; Hrvati ionako nisu Slaveni, a kako oni nisu Slaveni a stanovnici BiH nedvojbeno jesu, tako stanovnici BiH ne mogu biti Hrvati. No, da budemo na tvom nivou i napomenemo te da ipak imate, i po ovim tezama slavenske krvi jer su vam nene redovno krajisnici u 400 godina kucanja na vrata Vojne krajine oplođivali[/quote]

nisko falcos, al ne vidim drugog nacina da mu repliciras.. :lol:

smrt fasizmu sloboda narodu.. Edited by snake
borba protiv Ustasa

[quote name='stipan' post='226763' date='Apr 13 2008, 22:28']50 godina komunjarske propagande ostavilo je svojih tragova, tako da ce najmanje jos 50 godina morati proci da bi zrtve njihove zavjere i zlocina dosle istini i pameti. Da ce to biti moguce takvima odcekati na prostorima na kojima sad jesu cisto sumnjam ali nikad se ne zna.
Il nece biti ustasa il vas hehehe :D
Ustase su vitezovi, plava krv duha njihova ne zna za nista drugog osim sto od njih trazi domovina.
Hrvatski narod i zemlja cjelina su jedna, Bosna i Hercegovina jeste domovina njegova.
Dok se na Drini sahovnica ne zavijori Ustasa nece pusku da odlozi.
ZDS[/quote]

Meni se čini da neće biti usta

[quote name='Falcon' post='226824' date='Apr 14 2008, 11:43']Dragi stipane,

Hrvata i Srba u Bosni i Hercegovini nije bilo sve do kraja 19. stoljeća, dok su se stanovnici BiH vec u 12 stoljecu oznacavali kao Bo

Ma neeee, niste bje

[quote name='Vento' post='226930' date='Apr 14 2008, 22:12']Ma neeee, niste bje Edited by jedancoek
Bez vrijeđanja, samo argumenti ili la

[quote name='stipan' post='226884' date='Apr 14 2008, 16:39']Ustase nisu nikad bizale. To je nepotucena vojska. Zemlju su privremeno bili izgubili ali bitku nikad !
Tu gore nabrojanu crvenu bratiju slobodno zadrzi.
O Boze oslobodi me slobode ! Fasizam - sloboda narodu ! :D[/quote]

Ustvari ispravnije nisu ustase nikada ni zemlju izgubile... njima je bilo jednostavnije zemlju DATI bez borbe... :P

ja ljudi ne kontam sto stjepana napadaju ovi sto za dom nisu spremni

nezavisna hrvatska je bilah san hrvata i ostavrio im se

genski hrvati nisu slaveni to je tacno vec iranci i ukajinci samo najvecim postotkom ali se to krizalo vijekovima ili stoljecima tako sad jesul oni pokrsteni turci il smo mi poturceni (islamizirani) hrvati nije bitno

bitno je da su nasi djedovi vecinom bili u hrvatskoj vojsci i da nasi predci uvijek vise naslonjeni bili na zagreb i liku nego na sarjevo i BG

ide pjesko

druze tito kupicu ti FICU a MERCEDES anti paveliicuu (iz filma sta je muskrac bez brkova)

sjepane nek si meni ziv i zdrav

[quote name='stipan' post='226935' date='Apr 14 2008, 22:31']Ma kakvi partizani moj blento ovaj vento hehehe Da im oni ruski djavli u pomoc ne dodjose ....[/quote]

Usrase ups ovaj ustase ma njih ne bi ni bilo nigdje da ih Hitler nije naurzo i uzdrzavo- jednom sluga uvijek sluga. A toliko jaku "politiku" imali da citavu dalmaciju da li Italijanima. Da je ostalo tako cime bi se danas dicli i gdje bi ZERP pravili :lol: :lol:

To ko sta je bio prije 2000 ili 10.000g je bezz mozes dokazati i da su ti preci eskimi ako ti je to u interesu.

[quote name='Chroono_targer' post='226950' date='Apr 14 2008, 23:59']Usrase ups ovaj ustase ma njih ne bi ni bilo nigdje da ih Hitler nije naurzo i uzdrzavo- jednom sluga uvijek sluga. A toliko jaku "politiku" imali da citavu dalmaciju da li Italijanima. Da je ostalo tako cime bi se danas dicli i gdje bi ZERP pravili :lol: :lol:

To ko sta je bio prije 2000 ili 10.000g je bezz mozes dokazati i da su ti preci eskimi ako ti je to u interesu.[/quote]

Ma daj molim te ....totalna kronoloska zbrka.
Ovako ide; da Ustase ne bise Ustase nebi njih Hitler nikad naoruzo.
A i ustasku politiku podcjenjujes koliko vidim. Da ce Musolini visiti to je Poglavnik znao i prije neg sto je ista dao. A sto das, a znas da ces dobit nazad ko da nisi nista da ! :D

ZDS Edited by stipan

:lol: :lol: Poglavnik je bio pravo vidovit. Steta sto nije predvidio svoj kraj mozda bi stao na pobjednicku stranu.

[quote name='zilho' post='226947' date='Apr 14 2008, 23:35']ja ljudi ne kontam sto stjepana napadaju ovi sto za dom nisu spremni

nezavisna hrvatska je bilah san hrvata i ostavrio im se

genski hrvati nisu slaveni to je tacno vec iranci i ukajinci samo najvecim postotkom ali se to krizalo vijekovima ili stoljecima tako sad jesul oni pokrsteni turci il smo mi poturceni (islamizirani) hrvati nije bitno

bitno je da su nasi djedovi vecinom bili u hrvatskoj vojsci i da [b]nasi predci uvijek vise naslonjeni bili na zagreb i liku nego na sarjevo i BG [/b]

ide pjesko

druze tito kupicu ti FICU a MERCEDES anti paveliicuu (iz filma sta je muskrac bez brkova)

[b]sjepane nek si meni ziv i zdrav[/b][/quote]

S ovim se slazem ali napominjem da se svaka buduca saradnja mora bazirati na medjusobnom priznavanju (Bosnjak-Hrvat), nikako na negiranju. Vazno je znati da je ipak vecina tih nasih predaka bila zbog moranja u vojsci NDH a dio, opet znacajan, jer je to zelio.

[quote name='Chroono_targer' post='226956' date='Apr 15 2008, 00:49']:lol: :lol: Poglavnik je bio pravo vidovit. Steta sto nije predvidio svoj kraj mozda bi stao na pobjednicku stranu.

"volim" ovog stipana... :D
on me svaki put prosvijetli i skontam da partizani nisu puno grijesili na Bleiburgu..

stipane , ustaska ljudino, de se presaberi, favoriziras nesto sto je sinonim zla i od cega se zvanicno ogradila i Lijepa Tvoja...

@ziks , nezavisnu Hrvatsku pozdravljam, ali ne u formi NDH , onoj kakvoj su zagovarali ustaski ideolozi poput Mile Budaka tvorca najpoznatije ustaske krilatice " srbe na vrbe "..

fuj..

[quote name='snake' post='226978' date='Apr 15 2008, 09:23']"volim" ovog stipana... :D
on me svaki put prosvijetli i [b]skontam da partizani nisu puno grijesili na Bleiburgu[/b]..

stipane , ustaska ljudino, de se presaberi, favoriziras nesto sto je sinonim zla i od cega se zvanicno ogradila i Lijepa Tvoja...

@ziks , nezavisnu Hrvatsku pozdravljam, ali ne u formi NDH , onoj kakvoj su zagovarali ustaski ideolozi poput Mile Budaka tvorca najpoznatije ustaske krilatice " srbe na vrbe "..

[b]fuj..[/b][/quote]

Jednako ogavna je i tvoja gornja konstatacija koja te uveliko izjednačava sa stipanom <_<

[quote name='Falcon' post='226979' date='Apr 15 2008, 09:28']Jednako ogavna je i tvoja gornja konstatacija koja te uveliko izjednačava sa stipanom <_<[/quote]

ne znam kako mu odgovoriti drugacije...budi u meni ruzne stvari to priznam...

medjutim nista manje ogavna nije bila ni tvoja paralela o korijenima hrvata i krajisnika koji su oplodjivali njihove nene tokom 400 godina ataka na Krajinu..

isao sam tom logikom, takmicarskom...znas da se volim takmiciti s tobom :D

stipan je dokaz da se morala desiti Bleiburska osveta..

"kako posijes tako ces i poznjeti "- posijali su 500.000 zrtava u jasenovcu, a poznjeli 5 puta manje na bleiburgu..

koliko su to bili bolesni umovi kazuje i izmisljanje naziva nozevima i slicnim alatkama kojima su klali ljude po jasenovcu...SRBOSJEK- noz koji su montirali na zapešća ustaska, krkanska, cobanska, hajvanska, zivotinjska, svoja , kako bi sto vise mogli poklati i kako bi se uspjesno mogli takmiciti u tome..

ako je u tome porijeklo moje "ogavanosti", onda mi je drago da je tako..

[quote name='snake' post='226981' date='Apr 15 2008, 09:42']ne znam kako mu odgovoriti drugacije...budi u meni ruzne stvari to priznam...

medjutim nista manje ogavna nije bila ni [b]tvoja paralela o korijenima hrvata i krajisnika koji su oplodjivali njihove nene tokom 400 godina ataka na Krajinu..[/b]

isao sam tom logikom,[b] takmicarskom[/b]...znas da se volim takmiciti s tobom :D

stipan je dokaz da se [b]morala desiti Bleiburska osveta[/b]..

"kako posijes tako ces i poznjeti "- posijali su 500.000 zrtava u jasenovcu, a poznjeli 5 puta manje na bleiburgu..

koliko su to bili bolesni umovi kazuje i izmisljanje naziva nozevima i slicnim alatkama kojima su klali ljude po jasenovcu...SRBOSJEK- noz koji su montirali na zape

Nisu partizani pogrijesili na bleiburgu ali su pogrijesili puno poslije toga jer je bilo jos puno gamadi koja je izmigoljila 90ih godina a koje tito nije stigao rijesiti po kratkom postupku...
kazem na zalost... razni hrvatski domobrani, mladi muslimani, i velikosrbi su ostali zivi pa nam usrali jos jedan rat <_<

[quote name='snake' post='226981' date='Apr 15 2008, 09:42']stipan je dokaz da se morala desiti Bleiburska osveta..

koliko su to bili bolesni umovi kazuje i izmisljanje naziva nozevima i slicnim alatkama kojima su klali ljude po jasenovcu...SRBOSJEK- noz koji su montirali na zape

[quote name='snake' post='226978' date='Apr 15 2008, 09:23']stipane , ustaska ljudino, de se presaberi, favoriziras nesto sto je sinonim zla i od cega se zvanicno ogradila i Lijepa Tvoja...[/quote]

Ovoj izdajnickoj bandi sto rasproda domovinu i koja je trenutno na vlasti s cigom-Mesicem na celu doci ce kraj... i to ubrzo.
Pripreme su u toku hehehe :D Edited by stipan

[quote name='stipan' post='226990' date='Apr 15 2008, 10:20']To sto tvrdis po logici zdrava uma trebao bi i dokazati. Dokaza za te lazi nema osim za same lazi.
Izvori na koje se pozivas; Srbo-cetnicko-komunisticki zlotvori smisljeno zaduzeni za takvo ispiranje mozga upravo takvim podlim nacinom zele vlastite zlocine skriti i na druge prebaciti .....a evo da su u tom dobrim djelom i uspjeli svojim (tj. njihovim) razmisljanjem i pisanjem pokazuje dobar dio ucesnika ovog foruma.

Ali s druge strane hvala Bogu, toj podloj komunistickoj bandi navikloj s tudjih ledja zivjeti dodje kraj. Cetnicke repove koji ostadose i koji se jos primjecuju cak i srcu Zagreba Ustase ce u svoje vrieme riesiti na svoj viteski nacin.[/quote]

Vite

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,366
  • Create New...