Jump to content
lucky

Lipovača nece imati protiv kandidata

SDP-izbori za predsjednika KO  

20 members have voted

1. 1. Da li je po Vama SDP demokratska partija ?

• da
      2
    • ne
      5
    • nebitna partija
      2
    • ne pratim dogadjanja u ovoj partiji
      1
    • ne, čista autokratska partija
      7
    • da, najdemokraticnija partija u BiH
      3

Recommended Posts

Opet farsa na izborima u SDP ... D u skracenici znaci DEMOKRATSKA ...

Lipovaca nece imati protiv kandidata ...

"Tresla se gora rodio se miš" to ti je Lgumdžijna demokratija. Smjene i druge P.....JE u SDP jesu u stvari potezi "velikog vođe "iz Sarajeva da pokaže svim članovima ko je glavni i da s njim nema zaj.....ije . TO je poruka da ko god se približi njegovoj sujetnoj veličini bit će pometen i zbrisan. Šta drugo reći za sarasjevsku političku kuhinju, a ako je tačna konstatacija da nema protu kandidata Lipovača je dobro prošao u udnosu na druge ,a posebno na njegovu bližu rodbinu .

[quote name='muhamedt' timestamp='1331469534' post='451021']
Ja sam bio prisutan kad neki pozicionirani SDP-ovci drugu osobu nazivaju predsjednikom KO SDP-a.
[/quote]
Jesi li, pa de nam reci koju da malo prokomentarišemo.

koje su to budale što su rušile Lipšu malo pred izbore,i sad će ga jope vratiti.Pa moraju i oni odgovarati šta rade od SDP-a,valjaju po baltu a samo sbog svojih interesa i familija i zapošljavanja šćeri i ostale rodbine

[quote name='cincilator' timestamp='1331474424' post='451029']
koje su to budale što su rušile Lipšu malo pred izbore,i sad će ga jope vratiti.Pa moraju i oni odgovarati šta rade od SDP-a,valjaju po baltu a samo sbog svojih interesa i familija i zapošljavanja šćeri i ostale rodbine
[/quote]

Da su imali imalo pameti i političkog znanja nebi sebi dozvolili takav luksuz i smjene vršili u izbornoj godini. Međutim ima jedna stara poslovica " da je pameti do kadije kao poslije kadije nebi trebao kadija".

Ali nek je lucky stavio anketu samo za SDP... sreća pa su ove ABC-sir stranke puno demokratskije...
  • Upvote 1

a nek si ti napiso post u skladu s temem ... xD
  • Upvote 1

[quote name='lucky' timestamp='1331531352' post='451092']
a nek si ti napiso post u skladu s temem ... xD
[/quote]

Pa moram kad mi je prezanimljivo to.

U skladu s temom: Nema demokracije u SDP ni grama.

Nije u skladu s temom: Neki su opsjednuti SDP-om iako je očito da su obožavatelji jedne druge političke stranke.

ako ce imati , mogul imena tih kandidata ...

[quote name='lucky' timestamp='1331568070' post='451147']
ako ce imati , mogul imena tih kandidata ...
[/quote]
Ja to pokusavam saznati vec danima, al se to krije ko dostignuca u CERN-u.

Neće imati protukandidata jer nitko ne smije prihvatiti funkciju premijera. Lipovača je rekao da će predsjednik KO SDP-a biti i premijer, što u prijevodu znači da on kao premijer ne želi biti pod kontrolom KO SDP-a.

Obzirom da se nitko ne smatra dovoljno sposobnim, a možda i glupim da preuzme tu nezahvalnu poziciju, obzirom na situaciju u kojoj se kanton nalazi, onda je on jedini kandidat. To je gotova stvar. Tako se priča po "budžacima", a i ima logike ta priča.

Shvatite da je i Lipovaca i svi ostali shvatili da je USK toliko unisten ranijih godina da jednostavno niko nema lijeka niti formulu kako da se izadje iz svega toga.Na kraju su svi prokuzili da se samo moze stvarati status ni na nebu ni na zemlji odnosno svaka vlada tokom svojih cetiri godine mandata treba da dobija samo na vremena.Tako idu uvjek price o nekakvim konsolidacijama,raskolu u strankama ili koalicijama i opcenito svakih par mjeseci se stvori neka nova afera ili slucaj kojim bi se gradjani trebali baviti.Recimo kad podjelis cetiri godine na nekoliko kvartala svih zbivanja ispada da svaka dosadasnja vlada svakih nekoliko mjseci stvori neki novi problem oko koga se preipru samo da dobiju na vremenu i ostanu na vlasti i imaju vlast i redovne administrativne place.Kda se dodje do tacke da se blize izbori onda se krene u psiholoski rat.Prvo se naprave krize unutar partija ili raskinu koalicije da bi kasnije sve to doslo do tacke usijanja pred same izbore.Gradjani u svemu tome samo izlaze zaokruze jedne te iste partije i cekaju.Sta cekaju neznaju ni oni sami vise.Jednostavno pomoci za nas kanton vise nema...

Gago druze brete, mogul ti nesto predloziti???
De odvajaj pasuse i citate, ja bih cesto i procitao to sto napises ali kad vidim da je ko roman u komadu, izgubim volju :)
cisto prijateljski savjet...

[quote name='scooby-doo' timestamp='1331576997' post='451180']
Gago druze brete, mogul ti nesto predloziti???
De odvajaj pasuse i citate, ja bih cesto i procitao to sto napises ali kad vidim da je ko roman u komadu, izgubim volju :)
cisto prijateljski savjet...
[/quote]

Izvini ja sam inace pisac i trenutno vecinom pisem engleski tako da me ponekad jednostavno ponese pisanje pa neznam stati hhhhh...

[quote name='Incubus' timestamp='1331534684' post='451101']
Pa moram kad mi je prezanimljivo to.

U skladu s temom: Nema demokracije u SDP ni grama.

Nije u skladu s temom: Neki su opsjednuti SDP-om iako je očito da su obožavatelji jedne druge političke stranke.
[/quote]

neki koji su u carsiju dosli udbaskim zaslugama misle da je SDP njihov i jedne firme cije samo interese brane ... podnose ostavke na funkcije , bojkotuju izbore i svasta rade , jer im ne pase da sdp poraste kao partije jer onda nebi mogli kao sto ni sadasnjim rukovodstvom ne mogu kroz SDP gurati samo jednu firmu ...

NIje u skladu s temom : mozemo pricati i o tome kako su neki kupovali stanove isto nije u skladu s temom ...
  • Upvote 3

[quote name='lucky' timestamp='1331706162' post='451268']
neki koji su u carsiju dosli udbaskim zaslugama misle da je SDP njihov i jedne firme cije samo interese brane ... podnose ostavke na funkcije , bojkotuju izbore i svasta rade , jer im ne pase da sdp poraste kao partije jer onda nebi mogli kao sto ni sadasnjim rukovodstvom ne mogu kroz SDP gurati samo jednu firmu ...

NIje u skladu s temom : mozemo pricati i o tome kako su neki kupovali stanove isto nije u skladu s temom ...
[/quote]

Mozemo pricati o kupovini stanova - gdje, kojih? Sto se mene tice mozemo pricati o svemu - moras samo biti odredjeniji :)
  • Upvote 2

Previše je ovih "nekih", to treba nazvati pravim imenom, zašto ovako okolo. Nek narod zna :)

[quote name='pirgo' timestamp='1331713583' post='451278']
Previše je ovih "nekih", to treba nazvati pravim imenom, zašto ovako okolo. Nek narod zna :)
[/quote]

Slazem se. Valjda ce lucky rasvijetliti stvari i reci sta to konkretno misli.

Kako je objavio ovaj portal da se Amir Murić kandidirao za predjednika KO SDP i premijera USK, mogu reci vrlo hrabro i ja mu zelim svu srecu, mada licno mislim da cim je pomislio da se kandidira vec je bio gubitnik.
  • Upvote 1

Hoće li uvaženi lucky objasniti na kakve je stanove mislio i na koga je mislio? Ne bih htio da ostane da se eventualno cilja na mene, a da ne navodi konkretne stvari. Zato bih molio da se to objasni kad je već spomenuto, jer ovako se svašta može misliti.
  • Upvote 1

znaci Lipovaca nece imati protivkandidata vec protivkandidatkinju ... :P