Jump to content

Recommended Posts

Koliko izgledate privlacno i lijepo i koliko vam je stalo do sredjivanja, uredjivanja koliko vremena provodite pred ogledalom prije izlaska itd.Dragi moji forumasi cure i momci,ljudi i zene za sve koji zele za sebe napisati koliko ste privlacni
od 1. doooooooooooo 10.

Mozda je tema bezveze ali sve su druge teme vec ostarile pa da pricamo malo o necemu drugom.... :)

0 privlacnost zato i provodim 0 vremena pred ogledalom i nema ga imam samo malo kad trebam se obrijati i da nisam brljav izasao iz :) kuce. Meni dosta. :):) :)

da napisem i 1 od 10 bilo bi eno ga ufuran :P sala mala..al ko sto rece ovaj najmanje pred spiglom vala :D

Izgled je jako bitan. Allah voli ljepotu. Svaki covjek bi trebao brinuti o izgledu i ljepoti, a pogotovo o cistoci. Musliman pogotovo mora biti cist. Ja da nemam zene na zalost hodo bih svakakav i drehav i hatljav. Al, naucilo me tako od malena... Nekad mama pazila, sad pazi zena. Ako se kad zadesim daleko od zene nikakav sam. A, to od 0-10 normalno ocjenjujem se maksimalno ako me zena pregleda.

A, inace u zadnje vrijeme rijetko ono gledam u ogledalo i kazem onom u ogledalu "Ti to meni govoris! -ha!?" ko iz onih gangsterskih filmova... :lol:

puh, na sta se ti pojeni daju?
ako je sto se tice biti cist i to onda sebi mogu dati visoku ocjenu, garderoba mi je stalna cista i ne smrdim :)
sto se tice tjela, neznam sta da kazem, ne idem u teretanu, radim nesto malo sporta, ono sto mi se svidja, dajem tu 3
kosa, nije mi nikad sredita, cista je ali priroda radi sta hoce, dajem sebi 10
oci, plave, svaka cura to voli, 10 ;)
visina, isto imam je dosta, dajem 9

kad saberem eto me na 32 pojena, :lol::P :lol:

Pa nisam ni ja rekao da sam boze dragi prljav ili da volim biti prljav ja sam cistunac pravi i to pravi kad god ja krenem medju sit ono izlazak to je uvijek tusiranje prije toga bez obzira sta cu raditi ili cu gledati zene ili cu se oblokati kaj stoka (ovo drugo malo vise). Ne znam ali perem sebi sam ves i uvijek je cist ono omekisivaci folovi golovi i tako sve nema moje kolegice mi zavide na tome a i u kuhanju sam expert veliki he he he pa mi je skemba malo veca.

Znaci nisam bas nesto popularan kod zena zbog mog misica izjedna ali mene boli persun za tim glavno da mojoj zeni pase a kome ne pase nek okrene glavu na drugu stranu.

meni je jako vazno kako izgledam,kako sam obucena itd.Bilo gdje da idem van kuce uvijek sam sredjena nasminkana,namirisana lijepo obucena ali isto tako i u kuci sve tip top znam da cesto pretjerujem u cistoci i lijepom izgledu ali jednostavno takva sam :)
Sto se tice oblacenja uvijek pratim modu ali do odredjene granice,nenosim nikad prekratko nista bila to suknjica ili bluzica zna se dokle mora da bude niti providno volim i nista sto ocrtava sve zivo.
A to da li sam privlacna DA i to jako ali to je dar prirode ne rezultat provedenog vremena pred ogledalom.
10, 10 :)

necu ja nista da pricam o sebi znaju mene ljudi
sve sto bi rekao morao bi slagati

hm nevolim se hvaliti...pa necu nista ni reci osim ovoga da se redovno kupam i nikad nisam brljava ni prljava :rolleyes:

nevolis ti lagati vrljin napisi istinu kupanje jednom godisnje itd. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

pa znas kako kupam se ja redovno al kad sam u bosni trebao bi se kupati 4 puta dnevno pa da to bude et redovno
hehehe

Pa nisam ni ja rekao da sam boze dragi prljav ili da volim biti prljav ja sam cistunac pravi i to pravi kad god ja krenem medju.......

<{POST_SNAPBACK}>

hehe nasta su ovi odma mislili :D
moze cojk i bez spigle moze biti cist,kao MUhammed a.s sto je bio i sto pise svugdje!!!

90% mog vremena pred ogledalom se potrosi na cetkanje kose i to uzivam raditi. Jedino mi kosa punooo opada pa iritira kad na cetki nadjem milion dlaka. Puca me depresija odmah...

Guest Dzmrdz

Ma ovi izlozi i zatamljena stakla su zakon...u zurbi mozes uvjek da se ogledas ...