Jump to content
Incubus

Agrokomerc - prilika kad bismo imali pametnu politiku!

Recommended Posts

[quote name='Gorilla Biscuit' timestamp='1353416031' post='466966']
Koliko ja poznajem X Mena on se borio za svoju familiju i svoju Bosnu a ne za političare, dok su se neki borili za politiku i pare krvnika svog naroda. Dokaz kako je sa parama moguće kupiti dostojanstvo i čast ;)
[/quote]

to je kod babini standardno jarane,kao da su nam gledali kucne liste i glasacke listice kad i gdje je ko glasao i za koga,naravno da nisam isao boriti se za sda i za bilo koju stranku nego bas za goli zivot sebe i familije,dok su se oni borili za babine ideale,nepobjedise borbom pa im opet mi krivi i citava politika u Bosni sto njima ne ide,mi bar i kazemo da su nasi politicari shebali dosta toga al oni ma babo i Bog,kakvu caroliju covjek ima nad tim jednim dijelom njegovih pristalica to je za nepovjerovati,ni Hary Poter nema toliko carolije,a interesantni su i kolke su oni patriote i koliko vole Bosnu da su aktivni na temi Bosnjak ili Bosanac i Hercegovac,prije izbora ova tema i jos par o fikretu su gorile propagandom a vidi sad ,ono u par navrata napisu provokaciju a nikakav konkretan odgovor da dadnu,ili se spremaju za volontiranje hehe...

[quote name='x-men' timestamp='1353411068' post='466962']
ma laz kao i sve prije ovog sto si napisao,et srece nisam se borio za one za koje si se ti izborio pa nikako da dodju na vlast,pitajte dodjija da vam donira koje milionce..
[/quote]

Sta je laz? Ja da sam se izborio nebi bio danas u njemackoj vec bi radio u AC kao sto su ljudi radili jos 94. a ti si se izborio za mega svercera Mirsada Veladzica i slicne njemu da bi vas on vratio 300 godina unatrag dok ga nije smijenio UNPROFOR!
Istetoviraj si Aliju na ledjima i hodaj i zimi golotrb nemoj se stiditi da si se borio za njega!

ma daj skrgane ne balegaj,ja sam gledao koga je fikret vratio 500 godina unatrag lazima po skupovima zadnjih izbora,istetoviraj ti sebi babu na celu,ja se nisam borio ni za aliju,ali se i ne stidim zasto sam se borio,pa sto se niste onda borili do kraja pa bi sad radio AC nebi morLI davati babi donacije i odvajati od vase dijece,vrati se sad imas sansu neka zene i dijece u njemackoj pa im salji pare neka zive od tvog rada u agrokomercu..

[quote name='x-men' timestamp='1353441676' post='466991']
ma daj skrgane ne balegaj,ja sam gledao koga je fikret vratio 500 godina unatrag lazima po skupovima zadnjih izbora,istetoviraj ti sebi babu na celu,ja se nisam borio ni za aliju,ali se i ne stidim zasto sam se borio,pa sto se niste onda borili do kraja pa bi sad radio AC nebi morLI davati babi donacije i odvajati od vase dijece,vrati se sad imas sansu neka zene i dijece u njemackoj pa im salji pare neka zive od tvog rada u agrokomercu..
[/quote]
Ja samo kazem mi da smo pobjedili tj. da vas nisu spasili hrvati ja bi danas radio u kancelariji u AC a ti bi kupio jaja od purana ;) i bili bi svi sretni! Ni ja se na stidim za sto sam se borio i borili smo se do kraja, odakle ti to da nismo? Ili zamisljas rat onakav kao u nadrealista boriti se dok ne ostaje jedan jedini krajisnik koji je pobjedio rat?
  • Upvote 1

interesantno , odjedno si se borio do kraja a u nekim prijanjim postovima vecina vas nije bila u drugoj autonomiji ...

nas je uvijek neko "spasio" ...

za procitati : http://fikretabdic.com/?p=148
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='Amon Ra' timestamp='1353442611' post='466993']
Ja samo kazem mi da smo pobjedili tj. da vas nisu spasili hrvati ja bi danas radio u kancelariji u AC a ti bi kupio jaja od purana ;) i bili bi svi sretni! Ni ja se na stidim za sto sam se borio i borili smo se do kraja, odakle ti to da nismo? Ili zamisljas rat onakav kao u nadrealista boriti se dok ne ostaje jedan jedini krajisnik koji je pobjedio rat?
[/quote]

Ko je vas spasio,pa vi sa onolikim cetnicima i masinerijom i raketama nste mogli uzeti Cazinsku Krajinu,jesul nas u prvoj autonomji spasili Hrvati,ma neznate gdje udarate,ti si za baustele ne za kanecelarije,idi sad imas jos sanse da radis u kancelariji nisu sve unistene...kako se moze ne stidjeti neko ko ne zna za koju Drzavu se borio,ti za autonomiju ja za Drzavu,niti pilica niti jaja skrgane niti vaseg agrokomerca,srusit ce se do temelja ta vasa prica o otvaranju je ista prica kao i o osnivanju autonomija...

Reci nam Amone jesi li i ti jedan od onih koji su pucali samo u zrak ? :D Ko gubi ima pravo da se ljuti :D Samo vi prizivajte otvaranje starih rana, pitanje je ko bi vas spasio da se kojom nesrecom desi ta vasa ideja ponovno jer bi onda mogao kupiti piliće desetke hiljada kilometara od Bosne ;)

[quote name='Amon Ra' timestamp='1353340899' post='466905']
Cekamo na one za koje si se ti izborio da budu na vlasti da vrate AC onima koji su ga gradili i danas zele da obnove! A cim oni vrate mi cemo biti zadovoljni jer ce AC poceti sa radom!
[/quote]

@Amoneee :D, zar ti zaista vjeruješ u tu priču pokretanja A/C? Imaš li ti ikog u Kladuši da porazgovaraš i informišeš kako o porodici Abdić, tako o samom Fikretu, DNZ-u, mislim na one info koje su "iza zastora"? (Sjeti se da je na Kladuša.net-u pisano o podjeli u DNZ-u i problemima unutar te stranke, a vi ste svi negirali. Vjeruj mi već tada su bili "dobri" problemi, eskalirali su Fikretovom pojavom, ali su prikrivani do pred samu izbornu kampanju.)
Ljilja će vam doći glave ali prije toga novčanika. :D

[quote name='Ciklama' timestamp='1353498260' post='467046']
@Amoneee :D, zar ti zaista vjeruješ u tu priču pokretanja A/C? Imaš li ti ikog u Kladuši da porazgovaraš i informišeš kako o porodici Abdić, tako o samom Fikretu, DNZ-u, mislim na one info koje su "iza zastora"? (Sjeti se da je na Kladuša.net-u pisano o podjeli u DNZ-u i problemima unutar te stranke, a vi ste svi negirali. Vjeruj mi već tada su bili "dobri" problemi, eskalirali su Fikretovom pojavom, ali su prikrivani do pred samu izbornu kampanju.)
Ljilja će vam doći glave ali prije toga novčanika. :D
[/quote]
Ciklama u pravu si ovo o DNZ-u, izvinjavam ti se za ona vremena kada sam te negirao bila si upucenija puno!
Sto se tice AC-a nikad necemo znati istinu dok se ne vrati Ac dionicarima dali ce biti pokrenuti ili ne, zbog toga bi bilo bolje da se AC vrati dionicarima i da se dokaze da Fikret nema pojma o cemu prica i ja cu prvi okrenuti mu ledja i proglasiti idiotom.. ali dok god vlada cuti po pitanju AC a Fikret trubi o obnovi i pokretanju ja cu biti na njegovojj strani.. Bio bi presretan kada bi vlada vratila Ac dionicarima pa da se dokaze ili jedno ili drugo to uposte ne igra ulogu, jedino za cim bi zalio da ne iskoristimo sansu da ga pokrenemo ako je to ikako moguce.. a Fikret obecava da jeste! Kada se sjetim da je AC radio i 94. onda mu moram vjerovati!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

jestel mu poceli okrecati ledja dok nema nikakvi novosti o pokretanju AC?

jestel mu poceli okrecati ledja dok nema nikakvi novosti o pokretanju AC?

Ono što znam za sigurno, naredne četiri godine Edina Abdić (mlađa babina kćerka)  ima obezbjeđen paušal u OV VK, i to kao predsjedavajuća istog. Vjerovatno je to dio plana do pokretanja Agrokomerca.   :D

Posted · Hidden by barca, December 8, 2012 - provokacija
Hidden by barca, December 8, 2012 - provokacija

Ima li iko na ovome portalu da nije autonomaš ?

Ono što znam za sigurno, naredne četiri godine Edina Abdić (mlađa babina kćerka)  ima obezbjeđen paušal u OV VK, i to kao predsjedavajuća istog. Vjerovatno je to dio plana do pokretanja Agrokomerca.   :D

ma propalo sve,odose godine opet niusto,interesantno da njegove pristalice nisu obavjeste,ili babo opeljusio novcanike hehe..

Prema najnovijim i ažuriranim podacima do 17. decembra 2012. godine za „Agrokomerc“ je u Americi po osnovu bespovratnih sredstava i ulagačkog kapitala prikupljeno i uplaćeno 25.600,00 dollara.

Jel ovo neko pravi pijanku ili pokrece firmu? :D ovo kapital za pokretanje firme? U ovakvom Cazinu kakav je sad nakupi se vise u humanitarnoj akciji.... Kod nas se otvaraju firme vrijedne nekoliko miliona.... Sta se pokrece sa nekoliko desetina hiljada maraka?

Jel ovo neko pravi pijanku ili pokrece firmu? :D ovo kapital za pokretanje firme? U ovakvom Cazinu kakav je sad nakupi se vise u humanitarnoj akciji.... Kod nas se otvaraju firme vrijedne nekoliko miliona.... Sta se pokrece sa nekoliko desetina hiljada maraka?

pa nije ni narod vise budala, fiki se je prevario mislio opet milione opuhati

gledao sam listu ,koliko je ko sakupio od amerikanaca/autonomasa     , Zalosno,Zalosno,Zalosno   davali su po 30-40 dolara .. hahahah..    al`opet kad prokontas, nakupi se toga po 30-40   na kraju fikro ima oko 100 000 dolara , i opet mu fino (jedno vrijeme) , 

a.. autonomasi i dalje tvrde kako fikret nije kriminalac...   ako nije sto mu ne daju pare ???

sire svoje kapacitete propagandom i lazima,pilipovic ne uspjeva ovdje jer je naisao na tvrd orah i njegove pristalice pa ce negdje drugo siriti propagandu onoj masi naroda koju lazu sve ove godine...

Zajebo si se ti. Mi smo svoju opstinu ocistili od lopova i kriminalaca, uspostavili smo Babinu vlast i ostalo nam je jos 10% posla oko stranke DNZ da skinemo Dolica i ostalu klapu. Cim zakaze kongres stranke Dolic je istog dana gotov. Kad uspostavimo sve institucije sistema onda pocinjemo sa Agrokomercom jer Federalna Vlada uskoro pada. Kad to zavrsimo prelazimo na teritoriju Cazin da i tu ocistimo smece tako da mozemo poceti nesmetano raditi. SVAKI VAS KOMENTAR OD SADA POSTAJE SUVISAN!!!

VI NEMATE POJMA NI O CEMU SAMO DZABA BLEBECETE KO OVCE!!

Edited by Staklar
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Zajebo si se ti. Mi smo svoju opstinu ocistili od lopova i kriminalaca, uspostavili smo Babinu vlast i ostalo nam je jos 10% posla oko stranke DNZ da skinemo Dolica i ostalu klapu. Cim zakaze kongres stranke Dolic je istog dana gotov. Kad uspostavimo sve institucije sistema onda pocinjemo sa Agrokomercom jer Federalna Vlada uskoro pada. Kad to zavrsimo prelazimo na teritoriju Cazin da i tu ocistimo smece tako da mozemo poceti nesmetano raditi. SVAKI VAS KOMENTAR OD SADA POSTAJE SUVISAN!!!

Vi ste za žaljenje ... Zar je trebao neki sjedi starac izići iz zatvora da biste vi znali ko vam vlada općinom, koga ste birali godinama, čija imena ste klicali na predizbornim kampanjama. Hajde de, ne bi li vam taj starac otvorio oči do kraja da napokon

skužite da vas i on vuče za nos.

Vi ste za žaljenje ... Zar je trebao neki sjedi starac izići iz zatvora da biste vi znali ko vam vlada općinom, koga ste birali godinama, čija imena ste klicali na predizbornim kampanjama. Hajde de, ne bi li vam taj starac otvorio oči do kraja da napokon

skužite da vas i on vuče za nos.

Samo vi nastavite da se tjesite sa svojim nebulozama a ja nebi da vam smetam.

Samo vi nastavite da se tjesite sa svojim nebulozama a ja nebi da vam smetam.

Jesu li zadovoljni radnici što su uposleni prije Nove godine? Bude li ih 1500?

ma treba vas ocistiti 100% pa da Cazinska Krajina dihne od autonomasa zagovaranja tih ideja i podjela,ma vi u Cazin ni u snu ne mozete a kamoli u stvarnosti,smece ste vi i vas treba u u kontejnere,pa ako ste spali bas na onog starca koji vas godinama krade i laze da vas on vodi ma ivi ste kao i on lazljivci lajke i nepismeni...

Koja mrznja! Ljudi de jednom shvatiteda nas ti nigdje nevodi! De za Nasu djecu , njihovu buducnost se potrudite!

To jednom mora Prestati!

Velik je onaj covjek koji moze i umje oprostiti!
  • Upvote 1

Kako da ja ne mrzim ljude koji psuju meni balijsku mater, potjecu iz istog naroda a zabili su noz u leđa zbog profita  kad je bilo najteze i imaju obraza velicati zlocinca i ljude koji su ubijali moju familiju ? Reci ti meni kako da je ne mrzim autonomaše, kako da im ja oprostim kad uče djecu svoju od malih nogu da seru protiv nas ? Ja mrzim autonomaše, i mrzit ću ih dok sam god živ dokle god oni budu potpirali tu ideju i tako se ponašali prema ovoj državi i prema svojoj '' bivšoj '' braći. Nismo mi izdali ovu zemlju već su oni izdali zemlju u kojoj zive i njen narod. Učite vi svoju djecu da nas mrze slobodno, ja ću svoju naučiti da znaju razliku između Kladuščana i autonomaša - neprijatelja.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Kako da ja ne mrzim ljude koji psuju meni balijsku mater, potjecu iz istog naroda a zabili su noz u leđa zbog profita kad je bilo najteze i imaju obraza velicati zlocinca i ljude koji su ubijali moju familiju ? Reci ti meni kako da je ne mrzim autonomaše, kako da im ja oprostim kad uče djecu svoju od malih nogu da seru protiv nas ? Ja mrzim autonomaše, i mrzit ću ih dok sam god živ dokle god oni budu potpirali tu ideju i tako se ponašali prema ovoj državi i prema svojoj '' bivšoj '' braći. Nismo mi izdali ovu zemlju već su oni izdali zemlju u kojoj zive i njen narod. Učite vi svoju djecu da nas mrze slobodno, ja ću svoju naučiti da znaju razliku između Kladuščana i autonomaša - neprijatelja.

Meni toralno nezrelo misljenje! Sta nasi uce djecu?? Jedni na jednoj drugi na drugoj strani uce preziru mrznji itd itd.. Gade mi se opcenito osobe nebitno ko sta odakle koja stranka.. To su duhovno slabe osobe...Neko mora prvi korak napraviti! Za bolju buducnos! Edited by EcI PeCi PeC
  • Upvote 1