Jump to content
Incubus

Agrokomerc - prilika kad bismo imali pametnu politiku!

Recommended Posts

[quote name='x-men' timestamp='1350892193' post='465487']
kakvu vama Deyton ulogu igra kad ste vi htjeli odcjepiti se bez i sa Deytonom,kakve je sporazume babolino sve podpisivao,pazi nula je pozitivna a babolino je ispod nule politicar koji pojma nema o politici i prica vazda jedn te isto,on hoce da bude politicar al nije rodjen za politicara,satre se jadan pa pojede pola rijeci kad prica...
[/quote]

al sto jes jes koji su agresivci na cazin net ne na forumu nego cazin netu insani koji podrzavaju babu toliko nekulturni i extremno nastrojeni a anonimni i stvarno mnogima njima je samo do zahuskavanja stanja,pa daj kad lajete toliko oslobodite svoju mrznju vise prema nama,necete nidokle dogurati Bosanci a ja neznam koliko su i ovdje neki zajunili te njegove pristalicce nebi rekao Bosnu odbranil...

hocel biti sta od tog vaseg AC,gdje su volonteri ,nesto ste se umirili ...

Fikretovo novo ruho-Agrokomerc
Živio je jedan Fikret koji je iznad svega volio novac. Sav je svoj novac trošio na to da se što ljepše obuče,čak je ugradio implantate i platio ih 40.000,00KM. Nije se brinuo za svoje radnike, nije mario za saradnike..
Tako bi on po cijeli dan samo mijenjao odjeću i trošio novac. Kao što se za vladara obično kaže da se nalazi u vijećnici, tako se za njega govor
ilo: "Fikret je u svom trezoru i broji novac."
U tom velikom gradu u kojem se nalazio njegov dvor bilo je veoma živo i veselo. Svaki dan su ga posjećivali mnogi stranci, ali jednog dana mu dođoše Ibrahim i Mirvet. Rekoše mu da su eksperti i da mogu istkati tkaninu kakva se samo zamisliti može. Ne samo da njihove boje i šare izazivaju divljenje, nego i odijelo od te tkanine ima neobičnu osobinu – ono je nevidljivo za svakog tko nije sposoban za svoju službu ili je neoprostivo glup.

"O, divna je ta tkanina!" – pomisli Fikret. – "Kad budem imao odjeću od takve tkanine, znat ću tko u mome Carstvu nije na visini svog položaja. A moći ću i razlikovati pametne od glupih. Ta mi se tkanina mora odmah otkati!"

I dade Fikret toj dvojici varalica veliki novčani predujam, s tim da odmah počnu s radom.

Varalice odmah postaviše dva prazna razboja i počeše tobože raditi. Do kasne noći su tako tkali na praznim razbojima i sve tražili da im donose najfiniju svilu i najčistije zlato, i sve su to trpali u svoju torbu.

"Baš bih želio vidjeti koliko li su već otkali" – pomislo je Fikret, ali mu je bilo malo teško na srcu kada se sjetio da glupi ljudi, a i oni što ne odgovaraju svom pozivu, neće moći vidjeti tu čudesnu tkaninu. Bio je uvjeren da se on za sebe nema šta pribojavati, ali ipak je odlučio prvo poslati nekog drugog da vidi kako posao napreduje.

Čitav je grad već znao kakvu će čudotvornu moć imati ta tkanina i svi su nestrpljivo očekivali tko će se od njihovih susjeda pokazati kao glup, a tko nedostojan svog položaja.

"Poslat ću ja tkalcima svoju kćerku Elviru" – odlučio je Fikret. – "Ona će najbolje vidjeti kako ide s tkanjem. Ona je pametna i nitko bolje od nje ne vrši svoju službu!"

I kćerka Ljilja uđe u odaje gdje su one dvije varalice tkale na praznim razbojima.

"Sačuvaj me, Bože, ja ništa ne vidim!" – trljajući oči, pomisli Ljilja, ali ništa ne reče.

Varalice je zamoliše da priđe bliže, a onda je upitaše sviđa li joj se šara i jesu li lijepe boje. Oni su pokazivali na prazan razboj, a Ljilja, ma koliko naprezala oči, ništa nije mogla vidjeti, jer ničega nije ni bilo.

"Gospode Bože!" – pomisli Ljilja – "da ja nisam glupa? Nikada to nisam pomislila. Ali to nitko ne smije saznati! Zar ja nisam dorasla za svoj poziv? Ne, ne, ne smijem im reći da ne vidim tkaninu!"

– Pa vi ništa ne kažete! – reče jedan od tkalaca.

– O, tkanina je savršena, prekrasna! Šare su izvrsne, boje su divne! – odgovori gledajući u razboj kroz svoje naočale. – Da, da, reći ću Fikretu da mi se tkanina izvanredno dopada!

– E, to nam je veoma drago! – rekoše tkalci u jedan glas i počeše nabrajati boje i vrste šara svoje tkanine.
Ljilj je pažljivo slušao kako bi to sve mogla ponoviti kad se vrati u dvor. Tako je i učinila.

Poslije toga varalice zatražiše još više novaca, još više svile i još više zlata. Rekli su da im to treba za tkanje, a sve su trpali u svoje džepove. Ništa od svega toga nije uzeto za tkanje i oni su i dalje tkali, na praznim razbojima.

Malo zatim Fikret posla cijenjenog Edina Behrića da vidi kako ide s tkanjem i kada će tkanina biti gotova. Ali i s Edinom se dogodilo isto što i s Ljiljom. On je gledao i gledao, ali nije vidio ništa drugo do prazan razboj.

– Što, zar nije lijepa tkanina? – upitaše ga varalice pokazujući mu i objašnjavajući nepostojeće šare.

"Da sam glup – nisam" – pomisli Edin. – "Pa šta onda? Znači da nisam dorastao svom položaju? To je zaista smiješno! Ali ne smijem dozvoliti da to drugi primijete!" – I Edin poče hvaliti tkaninu koju nije vidio i uvjeravati tkalce koliko mu se sviđaju njihove prekrasne boje i predivne šare.

– Da, da, to je nešto prekrasno! – rekao je Fikretu kada se vratio u dvor.

Čitav grad je sada pričao samo o toj prekrasnoj tkanini. Sada je i Fikret htio vidjeti tu tkaninu dok je još na razboju. S čitavom pratnjom svojih odabranika, među kojima su bila i ona dva stara velikodostojnika što su već bili tamo, Fikret je došao onoj dvojici varalica i zatekao ih kako iz sve snage tkaju, ali tkaju bez potke i osnove.

– Zar nije divna tkanina! – rekoše ona dvojica velikodostojnika. – Izvolite, vaše veličanstvo, pogledajte kakve su divne šare, kakve divne boje! – i pokazaše na prazne razboje, jer su vjerovali da drugi vide tu tkaninu.

"Što je ovo?!" – pomisli Fikret. – "Ja ništa ne vidim. Pa to je užasno! Zar sam ja glup? Ili ne zaslužujem biti Fikret? Pa to bi bilo najstrašnije što bi mi se moglo dogoditi!"

Nije htio priznati da ništa ne vidi, pa je tobože zadovoljno klatio glavom i, gledajući u prazan razboj, ponavljao: – O, baš je, baš je lijepo! Taj vaš rad zaslužuje moje najviše priznanje!

Sada je i čitava Fikreteva pratnja gledala u prazan razboj i ponavljala: – E, baš je, baš je lijepo! – I savjetovali su Fikretu da se odmah na prvoj svečanosti pojavi u odjeći od te divne tkanine. Svi su bili ushićeni, od usta do usta je išlo: – Divno! Krasno! Veličanstveno!

Obojicu varalica Fikret je odlikovao ordenom viteškog križa i dodijelio im titulu tkalačkog viteza.

Cijelu noć uoči svečanosti varalice su probdjele pored šesnaest zapaljenih svijeća. Svi su mogli vidjeti kako se tobože žure završiti Fikretovu odjeću. Skidali su s razboja nepostojeću tkaninu, u zraku su je tobože sjekli velikim makazama, šili su je iglama bez konca i najzad su rekli: – Evo, odjeća je gotova!

Fikret priđe u pratnji svojih najotmjenijih dvorana, a varalice podigoše ruke kao da nešto drže i rekoše: – Evo hlača! Evo kaputa! Evo ogrtača! Sve je kao paučina! Čovjek bi mogao pomisliti da na tijelu nema ništa, ali u tome i jeste prava vrijednost ove tkanine!

– Da, da, tako je! – u jedan glas potvrdiše dvorani iako ništa nisu vidjeli.

– Hoćete li sada, Vaše Veličanstvo, biti tako ljubazni i odložiti svoju staru odjeću! – rekoše varalice. – Novu ćemo vam dati pred velikim ogledalom!

Fikret skide sa sebe staru odjeću i varalice mu počeše tobože dodavati komad po komad nove odjeće, a onda ga uhvatiše oko struka i tobože mu namještati skute. Tako oni rade oko njega, a Fikret se pred ogledalom samo vrti i okreće.

– Bože, kako je divno sašiveno! Kao saliveno je! – divila se sva Fikreteva pratnja. – Kakva šara, kakve boje! Zaista dragocjeno ruho!

– Vaše Veličanstvo, napolju već čekaju nosači s baldahinom što će ga nositi nad vašom glavom u mimohodu! – izvijestio je vođa parade.

– Dobro, dobro, ja sam već gotov! – odgovorio je Fikret. – Dobro mi stoji, zar ne?! – i okrenu se pred ogledalom kao da hoće još jednom pažljivo promotriti svoju raskošnu pojavu.

Vjećnici koji su bili zaduženi da mu nose skute podigli su ih tobože s poda i krenuli za njim držeći ruke u zraku i strahujući da se ne bi primijetilo da te skute i ne vide. I tako je Fikret išao u mimohodu pod divnim baldahinom, dok je okupljena svjetina na ulicama i prozorima ponavljala: – Bože, novoj Fikretevoj odjeći nema nigdje ravne! Kako su mu divni skuti! Kako mu sve krasno stoji!

Nitko nije htio priznati da ništa ne vidi, jer bi time priznao da je glup i da nije dorastao svojoj dužnosti. Do tada nijedna Fikreteva odjeća nije doživjela takvo priznanje.

Ali najednom je neko dijete povikalo: – Pa Fikret je gol!

– Ah, Bože moj, taj nedužni glasić! – zabrzao je uplašeni otac.

Ali već istog trenutka se začuo šapat: – Dijete kaže da je Fikret gol! Fikret je bez odjeće! I odmah zatim počeše svi u jedan glas vikati: – Fikret je bez odjeće! Bez odjeće!

Fikret je pretrnuo – vidio je i sam da je bez odjeće, ali je ipak odlučio ostati do kraja na mimohodu, pa je zauzeo još dostojanstvenije držanje. A komornici iza njega i dalje su nosili nepostojeće skute.
Svaka sličnost sa stvarnim događajima i licima je namjerna

[quote name='sonda' timestamp='1349649623' post='464981']
Kazem li ja vama da je Babo Bog a vi nevjerujete. Kaze on Behricu: "Bices" i Behric bi nacelnik.
[/quote]

Gospodine "Stari Akademik", velika steta sto gubis vrijeme na ovom forumu i previse dajes na znacaju ovima sto pojma ni o cemu nemaju, ja bi ti predlozio da, umjesto sto se trudis da im dokazes, pristanes pisati nesta o Agrokomercu na web stranici www.vkladusa.com. Pemjestili smo se na novi i mnogo brzi provajder i racunamo prosiriti svoje kapacitete sto je vise moguce. Ako se odlucis za to javi mi na moju FB stranicu "Meho Pilipovic" jer ja ponekad slicajno navratim ovdje na ovaj forum, toliko samo da vidim dokle ste dogurali.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='Staklar' timestamp='1351977777' post='466060']
Gospodine "Stari Akademik", velika steta sto gubis vrijeme na ovom forumu i previse dajes na znacaju ovima sto pojma ni o cemu nemaju, ja bi ti predlozio da, umjesto sto se trudis da im dokazes, pristanes pisati nesta o Agrokomercu na web stranici www.vkladusa.com. Pemjestili smo se na novi i mnogo brzi provajder i racunamo prosiriti svoje kapacitete sto je vise moguce. Ako se odlucis za to javi mi na moju FB stranicu "Meho Pilipovic" jer ja ponekad slicajno navratim ovdje na ovaj forum, toliko samo da vidim dokle ste dogurali.
[/quote]
to smece od stranice, haj na to sve sto su pristrasni, laz ovo ono. tj ono zasto vas ja optuzujem.
Ali morate definisati tacno sta je ta stranica. Posto osim politike na njoj nema nista drugo, ili je u Kladusoj zamrilo sve sem politike???

sire svoje kapacitete propagandom i lazima,pilipovic ne uspjeva ovdje jer je naisao na tvrd orah i njegove pristalice pa ce negdje drugo siriti propagandu onoj masi naroda koju lazu sve ove godine... Edited by x-men

[quote name='x-men' timestamp='1351978627' post='466062']
sire svoje kapacitete propagandom i lazima,pilipovic ne uspjeva ovdje jer je naisao na tvrd orah i njegove pristalice pa ce negdje drugo [b]siriti propagandu onoj masi naroda koju lazu sve ove godine...[/b]
[/quote]

Eto vama sire istinu ;)
Fikret je svoje rekao a i dalje ce nastojati da sta ucini, nego reci mi sta su to uradili drugi odgovorni ljudi u BIH za agrokomerc, tacnije sta su uradile nadlezne institucije koje su dobile prijedlog o preuzimanju AC-a jos prosle godine? Niko nije nista uradio niti su uradili u zadnjih 17 godina.. ali vazno je da su vas uspjeli obraditi da ne vidite dalje od F.A. kada se radi o krivcima ove kolektivne agonije! Inace me nikad ne boli glava ali dok dodjem na ovaj forum treba mi aspirin!

[quote name='Amon Ra' timestamp='1351993524' post='466066']
Eto vama sire istinu ;)
Fikret je svoje rekao a i dalje ce nastojati da sta ucini, nego reci mi sta su to uradili drugi odgovorni ljudi u BIH za agrokomerc, tacnije sta su uradile nadlezne institucije koje su dobile prijedlog o preuzimanju AC-a jos prosle godine? Niko nije nista uradio niti su uradili u zadnjih 17 godina.. ali vazno je da su vas uspjeli obraditi da ne vidite dalje od F.A. kada se radi o krivcima ove kolektivne agonije! Inace me nikad ne boli glava ali dok dodjem na ovaj forum treba mi aspirin!
[/quote]
ma Fikret laprnda citav zivot,i dan danas on zna kome laprndati,vjerovali ste mu za autonomije pa eto sta ste dobili,sad vam bacio pricu o ac kao da ce pare proizvodit u njemu a vi gori nego sto nas nazivate u vjerovanju,u sto vi vjerujete,jednom covjeku kojeg ce isto nestati kao sviju nas a kad se osvjestite ako ikad i budete mogli jer u vama vise je mrznje nego covjecnosti tad ce te sjesti na gujcu i reci sto nas covjek izmota,mrznju spominjem jer smo vidjeli iz prilozenog i po komentarima na cazin netu i ovdje koliko glumite zrtve i one ispravne po potrebi ma kameleon je nista za vas kakve vi boje mjenjate hehe..posjeti doktora kad hoces na ovaj forum neka ti prepise kakve tablete za zivce hehe,kao da je na vasem nekom forumu bolje,mislim pristalica fikreta abdica,pa tamo covjek samo moze nacitati se mrznje i nekulturstva...

Ja bih volio da uzme država i pokrene taj Agrokomerc, da moji sunarodnjaci imaju od čega pošteno hraniti svoje familije. Ali ja mislim da je autonomašima bitnije da njega preporodi onaj kokošar jer to njih hrani, to je za njih pobjeda koju nisu nikad imali. To bi njima duše napojilo da ih imaju ko što nemaju. Njima je bitno samo da nekako ispadne da su oni bili u pravu a nisu, manje je njima bitna hrana i marka za familiju. Kamo li sreće da se obnovi samo radi mojih gladnih prijatelja i njihove djece, ali da sa njim nema veze onaj ratni zločinac. No ja mislim da to za autonomaše ne dolazi u obzir. Dočekaćemo da on umre za koju godinu a neće postići ništa, onda će me zanimati kakvu će priču vrtjeti iz Velike Kladuše i na koji način će tražiti oprost od onih na kojima su najgori grijeh uradili. Edited by Gorilla Biscuit
  • Upvote 1

[quote name='Gorilla Biscuit' timestamp='1352026653' post='466079']
[b]Ja bih volio da uzme država i pokrene taj Agrokomerc[/b], da moji sunarodnjaci imaju od čega pošteno hraniti svoje familije. Ali ja mislim da je autonomašima bitnije da njega preporodi onaj kokošar jer to njih hrani, to je za njih pobjeda koju nisu nikad imali. To bi njima duše napojilo da ih imaju ko što nemaju. Njima je bitno samo da nekako ispadne da su oni bili u pravu a nisu, manje je njima bitna hrana i marka za familiju. Kamo li sreće da se obnovi samo radi mojih gladnih prijatelja i njihove djece, ali da sa njim nema veze onaj ratni zločinac. No ja mislim da to za autonomaše ne dolazi u obzir. Dočekaćemo da on umre za koju godinu a neće postići ništa, onda će me zanimati kakvu će priču vrtjeti iz Velike Kladuše i na koji način će tražiti oprost od onih na kojima su najgori grijeh uradili.
[/quote]

Evo samo sto nisu, vec 17 godina prave planove kako da se rijesi problem agrokomerca i mislim da ga privode kraju kako se da vidjeti iz slike ispod:

[img]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/c100.0.403.403/p403x403/205738_193420884032331_6971612_n.jpg[/img]

Bez F.A. nece biti ni AC! Ne radi se o tome sto mi zelimo vec o tome ko je sposoban i ko hoce, a F.A. i zna i hoce.. dok ostali prodaju ljudima maglu! Edited by Amon Ra

Amon Ra nisi mi odgovorio na moje jednostavno pitanje u vezi osobe koju su ljudi stalno nasamarili , Bil joj ti dao svoju firmu da vodi ... i isto da se neko pojavi i zeli da kupi tvoju firmu bil je dao osobi koja putem interneta zica pare ?

dalje sto se tiče ratnog zlocinca fikreta ... on nemoze "svoje" firme drzati u solventnom stanju a kamoli sta drugo da pokrene ... a pogotovo ne nesto kao sto je Agrokomerc ... on samo tu moze biti rusilac (sto se pokazalo da jedino zna i umije) ... zadnji put kada se politicka volja oko pokretanja agrokomerca slozila ... mislim na volju vladajuce politike i politike DNZ dosla je cerka ratnog zlocinca i to sabotirala ...

Zato jedina sansa za Agrokomerc je mala privatizacije ...

de se raspitaj koje cuvar te hale i vidi koliko mu je agrokomerc duzan za plate i doprinose ... pa si postavi pitanje kako to se moglo desiti ako je taj covjek radio ...
  • Downvote 1

[quote name='Amon Ra' timestamp='1352030384' post='466085']
Evo samo sto nisu, vec 17 godina prave planove kako da se rijesi problem agrokomerca i mislim da ga privode kraju kako se da vidjeti iz slike ispod:

[img]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/c100.0.403.403/p403x403/205738_193420884032331_6971612_n.jpg[/img]

Bez F.A. nece biti ni AC! Ne radi se o tome sto mi zelimo vec o tome ko je sposoban i ko hoce, a F.A. i zna i hoce.. dok ostali prodaju ljudima maglu!
[/quote]

Zašto si tako siguran da ratni zločinac ne prodaje baš vama maglu ? Nisi se sjetio kad da možda ne budu kokošaru ista vrata otvorena otprije rata, ko će sarađivati sa kriminalcima ?

U nasoj zemlji osim LICNIH INTERESA I POLITIKE vise nista nije bitno.Kad covjek vidi kako se u svakom segmentu zivota sve vrti oko politike i politicara onda jednostavno ostane bez rjeci.Bitno je da je tv i novine pune slika i izjava svih vrsta glodara i krpelja koji za sebe tvrde da zemlja i ovaj svjet nemogu opstati bez njih.Godinama se sve vrti u krug a omladina odlazi iz zemlje glavom bez obzira.Kod nas je najbitnije unistiti,opljackati,prevariti,podmititi i diviti se strankama,politicarima i politici.Koliko je to sve odvratno i gadno vrjeme je vec pokazalo.Mene licno sto se tice Agrokomerc nemora nikada proraditi jer divljacima treba samo puske u ruke i da ruse a ne da grade.Davno su narodi u BiH prevazisli ona plemena po Africi jer kroz vrjeme ona plemena su se civilizirali i krenuli u put razvoja i civilizacije.Kod su se formirala plemena koja se lagano pod politickim vodstvom domacih MAJMUNA lagano vraca u kameno doba.Sto se mene tice SRETNO VAM SVIMA ja u taj vlak nebih zelio da se ukrcam.Samo sjedite i vodite politiku,glasajte opet na sljedecim izborima,sabirajte i oduzimajte glasove,pratite dnevnike i citajte novine koje su pune idiota i majmuna ja vam zelim srecu u svjetlu buducnost sa svim tim kretenima i idiotima.Imate vise stranaka i politicara nego stanovnistva.Kakav Agrokomerc i kakvi bakraci vi svi skupa niste sposobni da cuvate stado ovaca a da pritom neko nekoga nezajebe.....

[quote name='GAGO2' timestamp='1352120328' post='466117']
U nasoj zemlji osim LICNIH INTERESA I POLITIKE
[/quote]

Mislio sam ti napisati veliki odgovor, ali eto odmah si opisao Fikreta Abdića sam tako da mislim da si sam s tim rekao sve.

[b] Imovina Agrokomerca:Prva aukcija bez zainteresiranih[/b]

Babo iskuplja pare od dijaspore i trazi volontere a imovina mu se rasprodaje pred ocima,...

Pa tu imovinu rasprodaju isti oni koji su je doveli do toga da se raskrcmi.Gdje moze firma kao sto je AC koji uopste nije radio sve ove posljeratne godine da bude duzna nekome nesto?????Dakle firma koja neposluje je bila u rukama ljudi koji su namjerno gurali AC u dugove da bi se sa takvim stvarima docepali onoga sto je jos preostalo od AC.Kod nas je nabitnije UNISTITI,OPLJACKATI,UKRASTI,ZATVORITI i dalje.Sve da bude samo da se neradi kod nas.Zalosno je to sve kad se vidi kolika je nezaposlenost ljudi.Nije tu bitan ni Fikret ni druga strana vise vec zivot obicnog covjeka koji nezeli nista drugo osim da radi.Izgleda kod nas u Bosni jedino ko ima redovnu platu su politicari i tako ce vam biti iducih 50.godina.Mene sto se tice ako cete otici svi u Polje pa ga srusiti bujrum.Meni nije trebao ni prije rata jer niko moj nije radio u njemu a narucito sada.Najbolje je kad rusimo i izivljavamo se nad svojom mukom.Bijedno je to i jadno da toliki ljudi i omladina zive od danas do sutra a da neko zbog nekog interesa unistava zadnju nadu za nase ljude.Daj boze da pozivite u miru bar jos nekih 10.godina jer kako stvari stoje tu u Bosni ce biti itekakvog rata opet.......

Normalno da će biti, samo ćemo vidjeti ko će biti na kojoj strani i hoće li NEKO opet zabijati nož u leđa ...

Pa mislim smiješno je ovo država vlasnik, duguje državi i onda prodaje.

Ajd dobro nek se prodaje samo smiješno sve skupa.
  • Upvote 1

[quote name='Incubus' timestamp='1352567445' post='466403']
Pa mislim smiješno je ovo država vlasnik, duguje državi i onda prodaje.

Ajd dobro nek se prodaje samo smiješno sve skupa.
[/quote]

Da, da nije zalosno bilo bi smijesno.. koji su to debili u 3 pm! Inace sam legalista ali neki su zasluzili sudbinu ceusevskog i nebi me smetalo da zavrse kao on!

[quote name='lucky' timestamp='1352044377' post='466089']
Amon Ra nisi mi odgovorio na moje jednostavno pitanje u vezi osobe koju su ljudi stalno nasamarili , Bil joj ti dao svoju firmu da vodi ... i isto da se neko pojavi i zeli da kupi tvoju firmu bil je dao osobi koja putem interneta zica pare ?

dalje sto se tiče ratnog zlocinca fikreta ... on nemoze "svoje" firme drzati u solventnom stanju a kamoli sta drugo da pokrene ... a pogotovo ne nesto kao sto je Agrokomerc ... on samo tu moze biti rusilac (sto se pokazalo da jedino zna i umije) ... zadnji put kada se politicka volja oko pokretanja agrokomerca slozila ... mislim na volju vladajuce politike i politike DNZ dosla je cerka ratnog zlocinca i to sabotirala ...

Zato jedina sansa za Agrokomerc je mala privatizacije ...

de se raspitaj koje cuvar te hale i vidi koliko mu je agrokomerc duzan za plate i doprinose ... pa si postavi pitanje kako to se moglo desiti ako je taj covjek radio ...
[/quote]

Ma sta ce nam F.A. kada imamo ovakve eksperte u vladi kojoj i pripada AC. Sad ce oni to dici na noge kao i citavu drzavu!

[quote name='Amon Ra' timestamp='1352569723' post='466404']

Ma sta ce nam F.A. kada imamo ovakve eksperte u vladi kojoj i pripada AC. Sad ce oni to dici na noge kao i citavu drzavu!
[/quote]

pusti ratnog zlocinca fikreta ... uplati mu da plati poreze za svoje dvije firme u hrvatskoj ... da ih deblokira ...

odgvori ti men na ovo :

[quote]Amon Ra nisi mi odgovorio na moje jednostavno pitanje u vezi osobe koju su ljudi stalno nasamarili , Bil joj ti dao svoju firmu da vodi ... i isto da se neko pojavi i zeli da kupi tvoju firmu bil je dao osobi koja putem interneta zica pare ?[/quote]

jel poco raditi Agrokomerc kad su se svi umirili hehe i zadovoljni placama...

[quote name='x-men' timestamp='1353330075' post='466901']
jel poco raditi Agrokomerc kad su se svi umirili hehe i zadovoljni placama...
[/quote]
Cekamo na one za koje si se ti izborio da budu na vlasti da vrate AC onima koji su ga gradili i danas zele da obnove! A cim oni vrate mi cemo biti zadovoljni jer ce AC poceti sa radom!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='Amon Ra' timestamp='1353340899' post='466905']
Cekamo na one za koje si se ti izborio da budu na vlasti da vrate AC onima koji su ga gradili i danas zele da obnove! A cim oni vrate mi cemo biti zadovoljni jer ce AC poceti sa radom!
[/quote]

ma laz kao i sve prije ovog sto si napisao,et srece nisam se borio za one za koje si se ti izborio pa nikako da dodju na vlast,pitajte dodjija da vam donira koje milionce..

Koliko ja poznajem X Mena on se borio za svoju familiju i svoju Bosnu a ne za političare, dok su se neki borili za politiku i pare krvnika svog naroda. Dokaz kako je sa parama moguće kupiti dostojanstvo i čast ;)