Jump to content
Sign in to follow this  
EcI PeCi PeC

Pedofilija

Recommended Posts

[quote name='Legionar' timestamp='1331115648' post='450708']
Šala je šala, samo je problem što ti to doslovno shvatila. Sa zezom to ne ide tako. I normalno, to što drugi to tako kažu je isto zeza.
A o pedofiliji i pedofilima bih mogao pričati nadugačko i naširoko. Ali se na sreću ne želim još sa tim zamarati.
[/quote]

sta znam.. moje misljenje je da postoje teme na koje se i nije prikladno saliti... pedofilija je jedna od takvih...
  • Upvote 1

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1329903723' post='449791']
jel moguce ili se meni ovo cini da poneki pedofile brane i traze opravdanje za njihove postupke???

jedno je kad curica i djecacic su prerano zreli i naprave te grske rano.. tu se roditelji trebaju zapitati u cemu su zakasnili ili sta su propsutili u razgovorima ^.. ili ih nikako nije ni bilo...¨¨a drugo je kad stari krkan siluje curicu od 12 godina.. hallooo.. ja mislim da je to jasna stvar...

na fb ima jedna geruppa iz njemacke koja tarez nestalu djecu i pedofile,.,. nedavno se pojavili snicmi kako frajer siluje curicu od 5 mjeseci i sad neke sitnice us objavili u nadi da ga tako pronadju... hajte to opravdajte....

to je bolescura i te osobe bilo musko ili zensko sto na takav nacin zlostavlja treba izkorijeniti.. smao smrtna kazna njima pomaze nista drugo...

a sto se vjere tice.... sto dublje zalazim u te vode sve sam dalje od iste te......

nebitno koja, sve i jedna ima zadatak da drzi masu pdo kontrolom...
[/quote]

nisi ti vjeru Islam ni upoznala kako onda mozes tvrditi nesto, nekontam ako ne znas nemoj ni spominjati vjeru...ti ionako svako malo otvaras teme ili pak spamas po temama udarajuci po vjeri ogradi se jednom i reci nisam vjernik ili nisam muslimanka i cao nemoj vise komentarisati, bolesni umovi se svagdje rode pa tako i u islamu, da se jednom od njih presudi po serijatu nebi toga vise bilo, zamisli zasto nema kradja u arapskim zemljama i zasto se najbogatije radnje ostavljaju za vrijeme namaza, ima li toga na zapadu? Pa ne smijes na 2min ostaviti nesto...

sto se tice teme zakon treba biti jasan, bilo da je to zatvor, smrtna kazna ili pak neka druga, isto tako treba biti i jasna dobna granica stupanja u sexualni odnos, normalno da se stvari namecu sa zapada, jer i tezimo na zalost zapadu i EU pa i moramo prihvatati kako lose tako i dobre strane inace neces napredovati ka istoj, iskreno vise bi volio da se udruzimo sa istokom, pa bili bi prva svijetska sila, naravno prije toga isti istok treba urediti, ali govorim ako bi se pripojili njima i tezili njima, nebi nam gorivo bilo 2,5KM-samo npr dajem.... ali eto
  • Upvote 1

[quote name='rockstar' timestamp='1331199151' post='450791']
nisi ti vjeru Islam ni upoznala kako onda mozes tvrditi nesto, nekontam ako ne znas nemoj ni spominjati vjeru...ti ionako svako malo otvaras teme ili pak spamas po temama udarajuci po vjeri ogradi se jednom i reci nisam vjernik ili nisam muslimanka i cao nemoj vise komentarisati, bolesni umovi se svagdje rode pa tako i u islamu, da se jednom od njih presudi po serijatu nebi toga vise bilo, zamisli zasto nema kradja u arapskim zemljama i zasto se najbogatije radnje ostavljaju za vrijeme namaza, ima li toga na zapadu? Pa ne smijes na 2min ostaviti nesto...

sto se tice teme zakon treba biti jasan, bilo da je to zatvor, smrtna kazna ili pak neka druga, isto tako treba biti i jasna dobna granica stupanja u sexualni odnos, normalno da se stvari namecu sa zapada, jer i tezimo na zalost zapadu i EU pa i moramo prihvatati kako lose tako i dobre strane inace neces napredovati ka istoj, iskreno vise bi volio da se udruzimo sa istokom, pa bili bi prva svijetska sila, naravno prije toga isti istok treba urediti, ali govorim ako bi se pripojili njima i tezili njima, nebi nam gorivo bilo 2,5KM-samo npr dajem.... ali eto
[/quote]

nisam vjernik po standardnim strukturama... i nisam znala da mi to uzma za pravo da komentarisemi pricam...

u moldaviji su usvojili zakon nasilna kastracija.. isto odbro rijesenje.. i dosta zemalja je taj zakon na snazi...
  • Upvote 2

Citam ove vjest iz vrnograca.... Zgrazam se... Strasno... Mozda grijesim al ja nevjerujem da mame to nekuze... Kakav je to strah nesmjeti djete zastiti...

:( :( :(

I jedno pitanje za juriste Imam u vezi zakona.... Kakve su kazne u ovakvim slucajevima?? Edited by EcI PeCi PeC

Strasno da se i kod nas desavaju takve stvari. Kad cemo znati potpunu info o ovome ovo je jos ne podpuna informacija.

Najgore što sam vidio stranku pedofila, i pazite oni traže slobodu kao i homoseksualci jer je to njihovo pravo na ljubav. Eto samo što je njihova ljubav prema djeci. Meni je bilo smiješno i šta oni govore, i ti politički sudovi koji su ih trebali iste sekunde poslati u okove kao potencijalne napadace.

Guest
pravo na ljubav? kad su homosexualci u pitanju oni odlucuju (punoljetni) koga ce voliti i sta ce s kim raditi. al pomisliti na to djete baranti gdje netreba a kamoli to uraditi. to nije normalno....

ovakvi krkana ima vise nego sto si covjek zamisliti moze....puna carsija... sto vole te curice od 4 do 14 god ..... jer zene zrela je jaca psihicki od takvog nekog....

ja nevjerujem da je to iko sa strane bio...

Pa normalno da ima, imas one koji vrebaju a imas one kurvice od 15 sto same traze bogataše po Carsiji. Ziva istina.

Pa normalno da ima, imas one koji vrebaju a imas one kurvice od 15 sto same traze bogataše po Carsiji. Ziva istina.

Opet je punoljetan zreo muskarac kriv....

pravo na ljubav? kad su homosexualci u pitanju oni odlucuju (punoljetni) koga ce voliti i sta ce s kim raditi. al pomisliti na to djete baranti gdje netreba a kamoli to uraditi. to nije normalno....

ima homica i maloljetni,u svakom slucaju oba slucaja bolest...

de eci  za sve muskarci krivi  ccc,kriva je i bolest...

Edited by x-men

ima homica i maloljetni,u svakom slucaju oba slucaja bolest...

de eci za sve muskarci krivi ccc,kriva je i bolest...

Da koji se upusti u to da ga ko fol djete zavede jeste kriv isto kao i jedan pedofil...

A sta je to homosexualnost o tome necemo opet valjda. Sigurno da Postoje muskarci koji to skroz rano osjecaju...pa sta... To je normalno.

Ja bi volilA tebi jednog svog pajdu prestaviti... Ni slutio nebi da je homo... Ovi bi ti ko u pekinezera ispale he he

Najgore što sam vidio stranku pedofila, i pazite oni traže slobodu kao i homoseksualci jer je to njihovo pravo na ljubav. Eto samo što je njihova ljubav prema djeci. Meni je bilo smiješno i šta oni govore, i ti politički sudovi koji su ih trebali iste sekunde poslati u okove kao potencijalne napadace.

o ovome sam ja pisao stalno ... da danas ovi sto brane pedere ce isto tako braniti i te bolesne tipove pedofile radi njihovih prava ... 

znas iz licnog izskustva da nebranimo takve osobe ;)

nit ce iko normalan braniti pedofile niit bariti djecu...

Edited by EcI PeCi PeC

Da koji se upusti u to da ga ko fol djete zavede jeste kriv isto kao i jedan pedofil...

A sta je to homosexualnost o tome necemo opet valjda. Sigurno da Postoje muskarci koji to skroz rano osjecaju...pa sta... To je normalno.

Ja bi volilA tebi jednog svog pajdu prestaviti... Ni slutio nebi da je homo... Ovi bi ti ko u pekinezera ispale he he

ma ti se izgleda druzis samo sa pederima pa hehe de malo i sa lezbama...

o ovome sam ja pisao stalno ... da danas ovi sto brane pedere ce isto tako braniti i te bolesne tipove pedofile radi njihovih prava ... 

Ja samo što homoseksualci trpaju jedni drugima po dogovoru a kako ce pristati dijete od 2 - 3 godine na seksualni čin ? 

ma ti se izgleda druzis samo sa pederima pa hehe de malo i sa lezbama...

Ima svasta u mom drustvu cak i hadzija i x neki nacija ljudi, nema lezbejki al Sam sa dvije domine pravo dobra i bliska... Sa razumnim ljudima nebitbno sta su, sta radili kako osjecali sta zivjeli je lako diskutirati...

Sta se desi kad ovakve vjesti izadju, i na kraju nije istina! Kolika je steta nanesena takvim ubrzanim i netacnim vjestima?

Ima svasta u mom drustvu cak i hadzija i x neki nacija ljudi, nema lezbejki al Sam sa dvije domine pravo dobra i bliska... Sa razumnim ljudima nebitbno sta su, sta radili kako osjecali sta zivjeli je lako diskutirati...

Sta se desi kad ovakve vjesti izadju, i na kraju nije istina! Kolika je steta nanesena takvim ubrzanim i netacnim vjestima?

Pa sigurno ogromna steta, mislim da ce onda uvijek postojati zrno sumnje... a koliko ce nadimaka dobiti dok se to rijesi da ne spominjem, i citav zivot ce ga pratiti i podsjecati na to.

Jedan je doktor primio djevojčicu i pregledao je, te pozvao ginekologa koji je  konstatovao povrede sexualnog zlostavljanja. Osobe koje su bile u hitnoj pomoći tvrde da je dijete bilo u groznom stanju, crno, kažu da je sve fotografisano. Od toga jutra svi su u šoku, a totalno su zbunjeni poslije saopštenja policije, tako da sam i sama zbunjena cijelim slučajem kao i mnogi moji sugrađani.

Patolog je konstatovao prirodnu smrti (uslijed teške bolesti), ali nikome nije jasno zašto nije negirana informacija o sexualnom zlostavljanju kad je to bila prva vijest. U tome svemu je teško povjerovati da je iskusni ginekolog tako pogriješio. 

• Upvote 2

Jedan je doktor primio djevojčicu i pregledao je, te pozvao ginekologa koji je  konstatovao povrede sexualnog zlostavljanja. Osobe koje su bile u hitnoj pomoći tvrde da je dijete bilo u groznom stanju, crno, kažu da je sve fotografisano. Od toga jutra svi su u šoku, a totalno su zbunjeni poslije saopštenja policije, tako da sam i sama zbunjena cijelim slučajem kao i mnogi moji sugrađani.

Patolog je konstatovao prirodnu smrti (uslijed teške bolesti), ali nikome nije jasno zašto nije negirana informacija o sexualnom zlostavljanju kad je to bila prva vijest. U tome svemu je teško povjerovati da je iskusni ginekolog tako pogriješio. 

slazem se,u toj cijeloj prici nesto ne stima.kakvu bi doktor imao korist da prijavi da je dijete zlostavljano,ako nije.kod nas je nedavno zataskan i slucaj gdje je nastavnik slao poruke djecaku od 13 godi na i obecavao mu platiti za seks.

uglavnom,ubuduce ce doktori izbjegavati prijavljivati takve slucajeve,jer ce biti javno razapeti....

kod nas se takve stvari guraju pod tepih,jer to je sramota....u svakom slucaju to izvjesce patologa je sturo,trebao je jasno reci da NIJE bilo seks. zlostavljanja.

Korupcija?  Roditelji su siromašni, nisu ni psihički "najbolje", ovo je drugo dijete koje im umire.

Ako je dijete bolovalo od teške bolesti, ne znam zašto bi doktor u hitnoj tražio mišljenje drugog doktora ako se zna historija bolesti (za mene se podrazumjeva da u takvom slučaju sa bolesnikom dolazi i sva medicinska dokumetacija o bolesti). 

Novinari radio Velike Kladuše su javno ispoljili nezadovoljstvo zbog loših i nepotpunih informacija o ovom slučaju, gdje god su "udarili" po još informacija, dočekala ih je šutnja.