Jump to content
Sign in to follow this  
EcI PeCi PeC

Pedofilija

Recommended Posts

Jesi li ti roditelj?

Šta bi dobio roditelj uzimajući pravdu u svoje ruke?

Pravdu ? 

Pravdu ? 

Pod izrazom "uzimati pravdu u svoje ruke" se podrazumjeva sve ono što žrtva smatra da bi bilo pravedno.

Pod izrazom "uzimati pravdu u svoje ruke" se podrazumjeva sve ono što žrtva smatra da bi bilo pravedno.

Svijet je bolje mjesto bez pedofila.

[quote name='Ciklama' timestamp='1378897694' post='484482'] Svaka cast onom ko se uspije suzdrzati.   Jesi li ti roditelj?   Šta bi dobio roditelj uzimajući pravdu u svoje ruke?[/quote] Jesam, roditelj sam. Kad vidim na televiziji da se negdje otkrio neki pedofil ili nesto o pedofiliji strah me i pomisliti sta bih ja uradio kad bi takva osoba prisla ili ne daj Boze zlostavljala moje dijete.

Svijet je bolje mjesto bez pedofila.

I pedera

Jesam, roditelj sam. Kad vidim na televiziji da se negdje otkrio neki pedofil ili nesto o pedofiliji strah me i pomisliti sta bih ja uradio kad bi takva osoba prisla ili ne daj Boze zlostavljala moje dijete.

Ne daj Bože nikome. Teško bi neko uzeo pravdu u svoje ruke, i djetetu još gore uradio.

Kažu ovi jenkiji iz "visokorazvijenog" zapadnog svijeta kako je smrtna kazna za neki strašan zločin ipak nehuman čin.

Dobro, OK jenkiji.

Ako je već nehumano pedofila skratiti za glavu, onda bi bilo sasvim korektno i minimum pravde skratiti ga za dva testisa. 

Ma Jenkiji nemaju pravo pametovati o smrtnoj kazni, seru Bjelorusima npr. da trebaju ukinuti smrtnu kaznu i da je to nehumano a kako mene pamcenje sluzi kod njih postoji smrtna kazna u 13 drzava pa ti kontaj.

Ako je već nehumano pedofila skratiti za glavu, onda bi bilo sasvim korektno i minimum pravde skratiti ga za dva testisa. 

I tri frtalja ćune. Jedan frtalj ostaviti za uspomenu, da ga podsjeća na to šta je izgubio jer nije koristio uputstvo za upotrebu.

Jesi li ti roditelj?

Šta bi dobio roditelj uzimajući pravdu u svoje ruke?

Ima ljudi koji cine svasta za lovu. Nemoraju si otac ili majka si ruke prljati

U njemackoj su otac i majka zlostavljaca u sumu odvezli za drvo svezali gace spuznuli. Taj nece vise nicije dirnuti.
Zavisi od karaktera! Edited by EcI PeCi PeC

problem je kad uzmes pravdu u svoje ruke a pravdu docekati mozes i umrjeti a ne docekati je,pa ponekad je bolje uzeti je u svoje ruke pa makar poslije i odgovarao za to jer sav onaj teret na dusi zbog dijeteta ako mu pedofil sta uradi ces istresti i bices spreman i odgovarati za ono sto si ucinio za svoje dijete svoju krv,isti sam isto bi uzeo pravdu u svoje ruke...

problem je kad uzmes pravdu u svoje ruke a pravdu docekati mozes i umrjeti a ne docekati je,pa ponekad je bolje uzeti je u svoje ruke pa makar poslije i odgovarao za to jer sav onaj teret na dusi zbog dijeteta ako mu pedofil sta uradi ces istresti i bices spreman i odgovarati za ono sto si ucinio za svoje dijete svoju krv,isti sam isto bi uzeo pravdu u svoje ruke...

Dijete sexualno zlostavljano, traume, potrebni mu otac i majka da prebrodi krizu sa što manje psihičkih posljedica , a ono babo uzeo pravdu u svoje ruke?

dijete bi svatilo kad tad da je babo uradio pravu stvar:-p  

dijete bi svatilo kad tad da je babo uradio pravu stvar:-p  

Čovječe ponavljam ne daj Bože nikom. Prevuše mi je tmurna ova tema, ali je i realna jer pedofilije nažalost ima i kod nas.

vjerujem ti ali isto kazem bolje da ne dodze to tog ali dok Otac ili Mati sta primjete na dijetetu treba reagovati na vrijeme,pedofili su lisice i znaju kako doci do plijena,ali ja mislim da i zakon treba biti malo stroziji prema njima a ne sve se izvlaciti na bolest...

To je Egoizam odrastlih zena i muskaraca, koji je nazalost uvijek postojao! Roditelj u svakoj slucajno treba zastita biti! Moguce da bi ta kazna pedofilu Pola terapije za djete bila!
Treba se PrVO zrtvama popricati to je straha :(

Kakvi su u bosni zakoni za takav cin?

Puno je roditelja čija su dijeca bila žrtve pedofila i nema nekih poznatih slučajeva da su "uzeli pravdu u svoje ruke". Zašto misliti da bismo mi to uradili? Jer smo bolji roditelji? Više volimo našu djecu?Hrabriji smo? Mislim da mi samo mislimo tako, ali neka i ostane na tome.

Kad budem sa vremenom pokušat ću naći nekoliko slučajeva pedofilije kod nas da vidim kako su završili. Koliko se sjećam da su kazne bile male.

Imamo mi poprilično dobre zakone, samo ih nema ko sprovoditi a kad i dođe do procesa, sudije nam budu škrte.

Ne mogu da pričam u ime drugih, već samo u svoje ime.
Porodicu, a pogotovo djecu postavljam na najviše mjesto na ljestvici vrijednosti u životu i tu nema kompromisa. Mogao bih da oprostim onom ko povrijedi mene, ali nikad ne bih oprostio onome ko bi naudio nekom od članova porodice. Pogotovo je pedofilija neoprostiva. Znajući sebe, vjerovatno ništa ne bih učinio u afektu, već bih dobro razmislio kako bih takvoj osobi život učinio gorim od smrti.
Vjerovatno to ne bih učinio što sam bolji roditelj, već zato što sam gori čovjek.
Nadam se samo da nikad neću doći u situaciju da vidim koliko sam loš, a i nikom drugom to ne bih poželio.

Ne mogu da pričam u ime drugih, već samo u svoje ime.
Porodicu, a pogotovo djecu postavljam na najviše mjesto na ljestvici vrijednosti u životu i tu nema kompromisa. Mogao bih da oprostim onom ko povrijedi mene, ali nikad ne bih oprostio onome ko bi naudio nekom od članova porodice. Pogotovo je pedofilija neoprostiva. Znajući sebe, vjerovatno ništa ne bih učinio u afektu, već bih dobro razmislio kako bih takvoj osobi život učinio gorim od smrti.
Vjerovatno to ne bih učinio što sam bolji roditelj, već zato što sam gori čovjek.
Nadam se samo da nikad neću doći u situaciju da vidim koliko sam loš, a i nikom drugom to ne bih poželio.

Da, ali bi sve oduke strpao u okvire zakona ili podredio posljedicama koje bi se odrazile na dijete i porodicu, jer kao otac bi gledao da i dalje tvoje dijete ima zaštitu, podršku i sve ono što samo otac može pružiti. Tako ja vidim situaciju, a ne mora značiti da sam u pravu.

Sad sam se sjetila slučaja kod nas, gdje je dido seksualno zlostavljao unuka. Zamisli tek koja je to bol, muka, poniženje. Sa čim se ta porodica nosi. A problem će tek nastati kad taj čovjek odsluži kaznu, pa se bude trebao vratiti svojoj kući.

ja sam vidio na ponasanju svog dijeteta od 2 godine da kad se nesto desi sa drugom dijecom ono gurkanje da on pogleda mene direkt u oci i ocekuje podrsku tako da sam siguran da bi mi dijete bilo zahvalno da vidi bar da plehana opalim osobi koja je naudila mom dijetetu hihi,to bi ga ucinilo jos jacim i sigurnijim...

ja sam vidio na ponasanju svog dijeteta od 2 godine da kad se nesto desi sa drugom dijecom ono gurkanje da on pogleda mene direkt u oci i ocekuje podrsku tako da sam siguran da bi mi dijete bilo zahvalno da vidi bar da plehana opalim osobi koja je naudila mom dijetetu hihi,to bi ga ucinilo jos jacim i sigurnijim...

hahahahah, onda onaj ode po svoga babu da opali plehana onome ko se usudio dirnuti njegovo dijete.

Ovo me podsjetilo na mog sina prije nekoliko godina ,kad su ga neki dečki naljutili, izazivali šta je već bilo, a on se izbjegavo tući zbog mogućih sankcija u klubu, i smatrao je boljom solucijom da babo dođe u školu i dečkima da iza ušiju. :S  :D

Smrtna kazna je nagrada za ove. Treba svakog desetsk puta prvo "osunetiti" pa mu onda suditi.