Jump to content
Sign in to follow this  
EcI PeCi PeC

Pedofilija

Recommended Posts

Korupcija?  Roditelji su siromašni, nisu ni psihički "najbolje", ovo je drugo dijete koje im umire.

Ako je dijete bolovalo od teške bolesti, ne znam zašto bi doktor u hitnoj tražio mišljenje drugog doktora ako se zna historija bolesti (za mene se podrazumjeva da u takvom slučaju sa bolesnikom dolazi i sva medicinska dokumetacija o bolesti). 

Novinari radio Velike Kladuše su javno ispoljili nezadovoljstvo zbog loših i nepotpunih informacija o ovom slučaju, gdje god su "udarili" po još informacija, dočekala ih je šutnja.

Koji je motiv patologa da zataska istinu?

Ja samo što homoseksualci trpaju jedni drugima po dogovoru a kako ce pristati dijete od 2 - 3 godine na seksualni čin ? 

ja osobe koje traze za seksualni cin djecu ispod 13 godina nesmatram pedofilima ja te osobe smatram monstrumima koje na licu mjesta bi presudio ... kada sam pisao mislio sam na osobe koje upraznjuju seks sa osobama od 13 do punoljetnosti ... e takve osobe ce traziti i osobe koje brane pedere ce takvim osobama traziti na slobodu seksualnog opredeljenja ... 

znas iz licnog izskustva da nebranimo takve osobe ;)

nit ce iko normalan braniti pedofile niit bariti djecu...

jel to nesto insinuiras ... nije valjda da nesto znas a nesmijes napisati ... 

Za nekoga ko je admin ti bi trebao imati šire poglede i ne vrijedjati ljude pogrdnim nazivima.

Za nekoga ko je admin ti bi trebao imati šire poglede i ne vrijedjati ljude pogrdnim nazivima.

samo ti prijavi gdje sam ja nekog nazvao pogrdnim imenom ... imaju administratori foruma koji ce to pregladati i poduzeti odgovarajuce mjere ... 

[quote name="picasso" post="468211" timestamp="1354549372"]
Koji je motiv patologa da zataska istinu?[/quote

To se i ja pitam ...

samo ti prijavi gdje sam ja nekog nazvao pogrdnim imenom ... imaju administratori foruma koji ce to pregladati i poduzeti odgovarajuce mjere ... 

Pa ti si admin :) Peder je pogrdan naziv koliko ja znam, dobro ti to mozda ne znas :)

ja osobe koje traze za seksualni cin djecu ispod 13 godina nesmatram pedofilima ja te osobe smatram monstrumima koje na licu mjesta bi presudio ... kada sam pisao mislio sam na osobe koje upraznjuju seks sa osobama od 13 do punoljetnosti ... e takve osobe ce traziti i osobe koje brane pedere ce takvim osobama traziti na slobodu seksualnog opredeljenja ...

jel to nesto insinuiras ... nije valjda da nesto znas a nesmijes napisati ...

Ma samo se prisjecm neki ruzni dogodstina....

StO da se neosjecas prozvan kad se javljas ;)

Sve su to slabi muskarci bolestni i treba ih iz drustva makniti...

Da Tim cinom polusavaju svoje slabosti zasuskati...

Malo cvrstog muska... Edited by EcI PeCi PeC

Koji je motiv patologa da zataska istinu?

Nemam blage veze šta ko ima od čega ili koga, ali znam da je u tom slučaju sve neprofesionalno od početka do kraja, i veoma - veoma - veoma tužno.

Edited by Ciklama

Nemam blage veze šta ko ima od čega ili koga, ali znam da je u tom slučaju sve neprofesionalno od početka do kraja, i veoma - veoma - veoma tužno.

http://kladusa.net/portal/velika-kladusa/istraga-o-smrti-cetverogodisnje-djevojcice-iz-vrnogracke-slapnice-i-dalje-traje/

ne možemo da vjerujemo danas nikom,ko je glavni krivac ovakvog dešavanja u svijetu:čovjek,novc,bolest ili je nešto deseto

Pa ti si admin :) Peder je pogrdan naziv koliko ja znam, dobro ti to mozda ne znas :)

to ti kazes da je pogrdan naziv ... jedino ako si ti peder a ne zelis da te tako nazivaju ... 

Ma samo se prisjecm neki ruzni dogodstina....

StO da se neosjecas prozvan kad se javljas ;)

Sve su to slabi muskarci bolestni i treba ih iz drustva makniti...

Da Tim cinom polusavaju svoje slabosti zasuskati...

Malo cvrstog muska...

napusiti se trave napiti se da nemas pojma gdje se nalazis ... jel o tim slabostima pises ? budi konkretna ... 

to ti kazes da je pogrdan naziv ... jedino ako si ti peder a ne zelis da te tako nazivaju ... 

Nisam ja homseksualac a to ti mogu dokazati tako da se skineš gaće i naguziš pa da ti ništa ne bude. No ako bi ti na to pristao onda bih ja mislio da si ti imao i neku nadu da ga dobiješ pa bih ja tebe smatrao homoseksualcem, da ne kažem tvojim riječima pederom. Ako si za ja sam spreman dokazati na taj način pred ostalim forumašima da nisam homoseksualac ?  :) To jest pogrdan naziv, odi na TV i uradi interviju te nekom reci da je peder pa ćemo vidjeti šta će ti biti u normalnoj zemlji. Ako ja ne mrzim nikoga a ti mrziš samo zato sto voli nešto drugo za razliku od tebe onda sam ja normalan a ti si karakterno peder. Eto to kad tako kazem, onda nije uvreda.

Edited by Gorilla Biscuit

A opet s druge strane naši didovi pradidovi i majke i pramajke su se zenili/udavali sa 14,15,16 godina pa i rađali u tim godinama redovno u braku i sve to...

U svakom slučaju zaista mi još uvijek nije jasno izjednačavanje pedofilije i homuseksualnosti, ali dobro... svakom njegovo mišljenje... možda su masoni krivi za sve ko će znati...

Pusti ih, ni sami ne znaju sta hoce. Cas bi bili muslimani a kad neki tamo bradonja po šerijatu oženi neko dijete od 10 godina i iznabija ga oni odmah neki kurac prostestiraju.

Nisam ja homseksualac a to ti mogu dokazati tako da se skineš gaće i naguziš pa da ti ništa ne bude. No ako bi ti na to pristao onda bih ja mislio da si ti imao i neku nadu da ga dobiješ pa bih ja tebe smatrao homoseksualcem, da ne kažem tvojim riječima pederom. Ako si za ja sam spreman dokazati na taj način pred ostalim forumašima da nisam homoseksualac ?  :) To jest pogrdan naziv, odi na TV i uradi interviju te nekom reci da je peder pa ćemo vidjeti šta će ti biti u normalnoj zemlji. Ako ja ne mrzim nikoga a ti mrziš samo zato sto voli nešto drugo za razliku od tebe onda sam ja normalan a ti si karakterno peder. Eto to kad tako kazem, onda nije uvreda.

dobro uskoro cemo se vidjeti pa ces mi dokazati to sto pises ...

napusiti se trave napiti se da nemas pojma gdje se nalazis ... jel o tim slabostima pises ? budi konkretna ... 

evo tamam ga srolala hosh dim bratko :) bolje i travu nego mlado meso sto odvede u zatvor.. ili nedo bog jos kakvog munafikluka

mozda bi tebe bolje odkocila... opustila....

covjece znas ti dobro znas o cemu ja pricmam... i te kako znas.,.. a sad i ti zivio...pici dalje...

ciklama ja se pitam zasto je to bilo zataskano.,, ko je sudjelovo u tom cunu onda?? ima svasta na ovom svjetu.. ovdje su reportaze bile kAKO majke pedofilima djecu prodaju itd itd...

kakvu ulogu ima socijalno u ovakvim slucajvima.. i nemozel se to malo pritiskom javnim na socijalno vise postici..

Jadno djete ako joj se to desilo... i ako jeste ako da se dozna kako i sta da bi se buduca iduca djeca stitii trebala..

tI ginekolozi sto su prvi pregledali da javno o tome pricaju...

Sto se zataskavanja tice to sam ovdje dozivjela kad su u FK doveli tako jednog bolestnika... i skuzilo se to jer je nekom djetetu sms slao.. kuci ih pozivo.. to kad se saznaloo uzas.. svi mi otisli na sastanak.. FK j ê to od roditelja mislio sakrit.. to kad se idglo na noge sve.. na satanku nase dvije majke.. shokirane.. ona jedna vice samo ja neznamm nista od tga.. ja nesmim nista bez muza kao...tad svjet nisam razumila.pa onda javno kao >TV skola pozvala svi mi roditelji i neka organizacija kao sto ce prevoditi i biti izmedju troditelja i fk. ovi roditelji sto neznjau bas najbolje njemacki postave njima pitanje oni an mikrofon kao neutalni razjasn epitanje i postavljaju skoli...moje pitanje je bilo zasto kod prvog slucaja i dok je prvi put uradio nesto nisu nas roditelje informisali.. lik je moje pitanje doslovno preveo kao zasto selo nije bilo informisano... i onda je eci ustla njemu rekla d ameni netreba prevoditi da sjede da cu ja sama.. novinar u mene gleda i mase kao nemas sanse.. svugdje se zataskava nije lako preuzet odgovornost za tudje djete.. do ridtelja je do okoline da se na noge podigne.. da se nasilju kaze ne.. da se reaguje kad se vidi da neko nekog pritisce fizicki ili psihicki nebitno reagovati biti hrabar...

e Pupane kud im onu branu popravi

Nista od toga.Malo je njih da bi ista ostvarili i nikad im nece to proci.
Samo laprndaju. Samo jedno pozitivno Bar se sazna ko te nagone ima. A ne kao Kod nas oni od koji se to covjek najmanje nada.

To treba ubijat odma. Edited by EcI PeCi PeC

e Pupane kud im onu branu popravi

ne mozes nista ... znas kakav je Pupan ...

Pedofiliju je, nazalost, nemoguce istrijebiti.. Ne daj Boze samo da covjek dozivi da mu pedofil dirne dijete.. Tu bi sigurno mrtvih bilo..

Pedofiliju je, nazalost, nemoguce istrijebiti.. Ne daj Boze samo da covjek dozivi da mu pedofil dirne dijete.. Tu bi sigurno mrtvih bilo..

Pa bilo je u Cazinu pa se ne sjećam da je bilo mrtvih.

Svaka cast onom ko se uspije suzdrzati.

Jesi li ti roditelj?

Šta bi dobio roditelj uzimajući pravdu u svoje ruke?