Jump to content
Sign in to follow this  
makcode

Cazin.NET forum 29.01

Recommended Posts

Zbog jedne greske na serveru smo morali vratiti backup baze od 28.01.2011 (00:00)

nazalost sve postovi poslije 28.01 do sada su izbrisani.

pozdrav
mujo

da mozete i reci sada kakva je brzina foruma i stranice ...

sad ste jači od bh telecoma što se tiče brzine :D

Dosta mi je vise testiranja brzine :D al haj znaci da sam i ja bar nesto radila za forum :P

Server leti super. Nego kad udjem na cazinet samo je ova iPhone verzija. Nigdje za baranti na standardnu verziju..
Odavno sam predlozio da bi bilo lijepo staviti logo samo da pise "mobile verzija" ali hajd to se nekako da prezivjeti, forsirajte ajfon svakako od njega nemate nista :D

Ali ozbiljno nije fino prema vasim klijentima za reklame, jer mi preko mobaca smo sad osjeceni. I uvjeren sam da nije mali broj posjetioca cazineta koji preko telefona cackaju na vasu stranicu.
Znaci niste fer prema vasim klijentima...

[quote name='selma90' timestamp='1327835385' post='448247']
Dosta mi je vise testiranja brzine :D al haj znaci da sam i ja bar nesto radila za forum :P
[/quote]

oprosti nam :)

[quote name='scooby-doo' timestamp='1327835823' post='448248']
Server leti super. Nego kad udjem na cazinet samo je ova iPhone verzija. Nigdje za baranti na standardnu verziju..
Odavno sam predlozio da bi bilo lijepo staviti logo samo da pise "mobile verzija" ali hajd to se nekako da prezivjeti, forsirajte ajfon svakako od njega nemate nista :D

Ali ozbiljno nije fino prema vasim klijentima za reklame, jer mi preko mobaca smo sad osjeceni. I uvjeren sam da nije mali broj posjetioca cazineta koji preko telefona cackaju na vasu stranicu.
Znaci niste fer prema vasim klijentima...
[/quote]

nema podjele na iphone verzije ili neku drugu verziju vec je samo logo u kom stoji iphone verzija ... i logo ce biti zamjenjen uskoro ...

a sto se tice barni memicu da prebaciva na standardnu verziju nema toga ... cod na stranici prepoznaje da li se ulazi sa mobitela i automatski pravi redirect na moblinu verziju ...

pa onda nesto poradite da uglavite u mobilnu verziju reklame. to vam je cisto prijateljski savjet jer klijenti su zahtjevni i vecina takvih ljudi, moze i sam biti zaprepasten sto sa svog mobaca ne moze vidjeti svoju placenu reklamu...

sa vlastitom app za iphone ili android mozete tjerati ljude da moraju unici na vase bannere :) i onda dodjes cojku kazes, ljudino ulazice, moraju :D

ja u stock browseru od androida mogu samo pritisnuti ono request desktop version of this site i puni mi desktop verziju...

testirano na galaxy nexus 4.0.2

pozz

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,365
  • Create New...