Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Prije dvije noci se jedan momak uzvozao kroz mjesto ispred naish prozora... Ogranicenje je 50 km/h.. Minimum sa 120 km/h vozio.. Pordje jednom prodje drugi put... Strasan zvuk..

Sutra ja ustala u novinama pise kako je smao 400 m od naseg stana poginuo covjek.. Pizzakurir koji ima 4 djece kuci...Naletio na jadnog covjeka frontalno ga sa BMW M3 udario.. Kurir bio sa Pandicom.. 40 m ga u rikverc vratio i na mjestu ubio..

Vozac BMW 1991 godiste...

Posle podne srecem svoju kolegicu koja je udata za policajcem i on mi poneke detalje isprica sto smije ispricati..

Mene zanima kakav je tzo roditelj sto svom djetetu koje je frisko polozilo kupi auto od 450 PS jos ga registruje na sebe roditelj da djete manje osiguranja ima..
Sta razmislja takav jedan otac majka...

POsto je mladi vozac musliman nas pitam se sta to nasi roditelji rade sa tim sinovima.. Zasto se tim msukarcima jos u pelenama dize ona stvar.. Znaci jos u povitku im se uzdize i kvari karater....

Kad ce to jednom prestati??

Zastrasujuce....

nkakav roditelj to nije,kao prvo plicija ili zakon treba uvesti jos rigoroznije mjere u saobracaju pogotovo za te novopecene mlade vozace pa ce se smanti i udesi i nepotrebna pogibija nevinih pjesaka ,,,,i ja ovdje kad idim da neko vozi berze od 50 kao sto kazes kroz svako naselje je 50 pa i manje ja masem za njim i bosnjo psuje na nasem,a mnogo djece bas istrcavaju na ceste u naseljima...

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1327341761' post='447974']
ja osobi do 25 god nebi dala vise od 50 PS u ruke....
[/quote]

ne mozes generalizirati zamisli se samo koliko Sebastian Vettel ima godina, to ti je jednostavno uvijek je bilo blesavih vozaca za volanom i uvijek ce biti, neko se rodi voli brzu voznju i adrenali, a neko stekne godinama, nisam pobornik brze voznje imas brate auto put pa ga malo razvuci ili u AT i DE pista uplati pa ako ces izginuti izgini

[quote name='rockstar' timestamp='1327436308' post='448049']
ne mozes generalizirati zamisli se samo koliko Sebastian Vettel ima godina, to ti je jednostavno uvijek je bilo blesavih vozaca za volanom i uvijek ce biti, neko se rodi voli brzu voznju i adrenali, a neko stekne godinama, nisam pobornik brze voznje imas brate auto put pa ga malo razvuci ili u AT i DE pista uplati pa ako ces izginuti izgini
[/quote]

Sebastian Vettel jako mlad covjek, ali jedan profi vozac nikad nikad nece glavnom ulicom gdje je 50 voziti 150...

Sto se tice zakona opravdan je u zadnje vrijeme se ovdje na zapadu desavaju sve cesce takvi udesi gdje jako mlade osobe sa nepaznjom i nezreloscu uniste necije zivote...

Znavci islom ih treba natjerat da sazriju za tolike konjske snage...

Neznam dali si ikad vozio auto sa toliko konjski snaga.. meni je to straha i nema te sile da to moj sin dobije u ruke tako mald...

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1327476488' post='448074']
Sebastian Vettel jako mlad covjek, ali jedan profi vozac nikad nikad nece glavnom ulicom gdje je 50 voziti 150...

Sto se tice zakona opravdan je u zadnje vrijeme se ovdje na zapadu desavaju sve cesce takvi udesi gdje jako mlade osobe sa nepaznjom i nezreloscu uniste necije zivote...

Znavci islom ih treba natjerat da sazriju za tolike konjske snage...

Neznam dali si ikad vozio auto sa toliko konjski snaga.. meni je to straha i nema te sile da to moj sin dobije u ruke tako mald...
[/quote]

istina nisam nikad vozio auto sa toliko PS-a, al kad je zamlja takva da mozes registrovati i 1001PS ako je auto tehnicki ispravno i ima sve certifikate sta je na autu radjeno, na zalost mladost ludost, udare po gasu a nemisle sekundu unaprijed, svi smo bili takvi nekad zar ne

Hey eci peci, ti budes u staad SG? bas sam citao u blick covjek 53 godine imao.

Dali je musliman nisam siguran ?! ..jer je vozio hrvat, a turcin je sjedio pored ..nema veze, vazno je da skoro svaki dan kad otvorim blick,20min itd mogu procitati: ausländer raser BMW (3 ceste rijeci)

Ta ulica jeste ravna i pregledna, ali ako je zelio da iz svog bmw sve izvuce sto se izvuci moze sto nije isao na autoput.

Idioti Edited by iphone

[quote name='x-men' timestamp='1327134200' post='447925']
nkakav roditelj to nije,kao prvo plicija ili zakon treba uvesti jos rigoroznije mjere u saobracaju pogotovo za te novopecene mlade vozace pa ce se smanti i udesi i nepotrebna pogibija nevinih pjesaka ,,,,i ja ovdje kad idim da neko vozi berze od 50 kao sto kazes kroz svako naselje je 50 pa i manje ja masem za njim i bosnjo psuje na nasem,a mnogo djece bas istrcavaju na ceste u naseljima...
[/quote]

ma treba i uvesti da se ne proizvode auta koja mogu više od 200 kmh i to je previše,ako je dozvoljena brzina na autoputu najviše 120 do 130, koji vrag onda prave auta sto piče troduplo ?? :eek: :confused:

[quote name='iphone' timestamp='1327614261' post='448153']
Hey eci peci, ti budes u staad SG? bas sam citao u blick covjek 53 godine imao.

Dali je musliman nisam siguran ?! ..jer je vozio hrvat, a turcin je sjedio pored ..nema veze, vazno je da skoro svaki dan kad otvorim blick,20min itd mogu procitati: ausländer raser BMW (3 ceste rijeci)

Ta ulica jeste ravna i pregledna, ali ako je zelio da iz svog bmw sve izvuce sto se izvuci moze sto nije isao na autoput.

Idioti
[/quote]

Gdje je 50 ogranicenje nemoze se nikako voziti 150 ili vise.....Ma koliko god da ravna i pregledna bila...

Nespominji imena mjesta da me nebi ko sacekao, ima ovdje dosta neprijatelja he he he

Sebina i oruzije je opasno i opasnije nego takvo auto pa koliko ga ljudi ima....

Brza sigurna voznja jeste nesto extra... al ne za mlade vozace