Jump to content

Recommended Posts

problem je sto se svi brinu tudjim problemima a pun im dzep ili kapa svojih problema pa dosadjivaju drugima u zivotu i mjesaju se i utjecaju direktno ili indiretno drugima u zivot,ko ima cilj i samopouzdanje ma nikakva okolina nece utjecati na njega,svima ce biti dobar ali imati svoj pravac i znati sta zeli.

nije to osudjivanje, x man, nema zene koja takva iskustva nema..

to su cinjenice.... i opet uvijek kazem cast izuzetcima... otvorena komunikacija i nije bas teska...

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1326539971' post='447606']
nije to osudjivanje, x man, nema zene koja takva iskustva nema..

to su cinjenice.... i opet uvijek kazem cast izuzetcima... otvorena komunikacija i nije bas teska...
[/quote]
Nekima i preteska

Ja iz vasih postova mogu zakljuciti da ste vi samo spremne i uvijek za otvoren razgovor sa bilo kojim muskarcem, sto sa moje strane i nije bas neki +.

[quote name='bull' timestamp='1326550362' post='447617']
Ja iz vasih postova mogu zakljuciti da ste vi samo spremne i uvijek za otvoren razgovor sa bilo kojim muskarcem, sto sa moje strane i nije bas neki +.
[/quote]

slabo ti zakljucujes, mozda sa ponekim koji stabilnost muzevnost i ono sto musko treba da zraci, zraci!! Pa muski pickica ima na svakom cosku, gdje bi jadne stigle ;)

ima i zenskih pickica eci hihih

[quote name='x-men' timestamp='1326554758' post='447621']
ima i zenskih pickica eci hihih
[/quote]

znam da ima... he he

da ja vas pitam dali musko stvarno misli da je svako za jahanja?? da je dobar??

razlika izmejdu muska i zenska da se od muska neka stabilnost ocekuje pogotovo pod nasim podnebljem...

a-a. ja nikad nebi oso curi koja mi daje neki znak ;) ako joj se vec svidjam nek onda dodje meni, a men ko se svidi u mene nema znakova, vec sam kod nje :P (tako je nkad bilo, sad sam :angel: )

@edit: Danas se cure/zene izjednacuju u svemu s muskarcem, zasto nebi i s ovim gore navedenim.... Edited by CAZINJANIN

Ima nekih zena koje umisle da se one svidjaju nekom muskarcu i kad ih ne pogleda odmah govore kako je nestabilan i nesiguran te kako je jadan i ne smije prici a veliki je upitnik da li je ikako i primjecuje :D

A to ako je covjek nesiguran u vezi toga da bude ikako s tom osobom vjerovatno je zbog toga sto ne zna da li je to prava osoba za njega, ne znaci nikako da je nestabilan i da slusa druge sta ce mu reci u vezi toga :) Edited by selma90
  • Upvote 1

[quote name='selma90' timestamp='1326986536' post='447849']
Ima nekih zena koje umisle da se one svidjaju nekom muskarcu i kad ih ne pogleda odmah govore kako je nestabilan i nesiguran te kako je jadan i ne smije prici a veliki je upitnik da li je ikako i primjecuje :D

A to ako je covjek nesiguran u vezi toga da bude ikako s tom osobom vjerovatno je zbog toga sto ne zna da li je to prava osoba za njega, ne znaci nikako da je nestabilan i da slusa druge sta ce mu reci u vezi toga :)
[/quote]

Nesigurnost muslarca selma jednostavno drugacije mirise ;)

Dakako da postoje situacije da se ona njemu, on njoj nesvidja jednostavno... Al ipak je vise oni drugi..

Lahko je nevinoj glumiti frajera i Casanovu.. Nevinu curu bi i ja samo sa pstom mogla zadovoljiti.. Mozda cak i bolje ;)

Nasi muskarci su posebna specija...Cak i kad vole strasno ulogu ipak igra familija drustvo okolina. i tu se prelamaju... Cak i oni najskolovaniji...

Cazinjanin je najbolje i najstabilnije odgovorio... ;)

Nije lahko biti Bosanac i sama znas, koliko se pazi na okolinu.. A najmanje na sebe...

I sta je god drugacije osudjuje se... Fala bogu kad nemoraju svi u takomn kolu igrati..
Pricala sam sa dosta cura naih bosnjakinja i to je meni zastrasujuce koliko se ustrucava da se zivi...

Jebena okolina si uzme za pravo da nekog nosa po ustima smao jer ima sexulani odnos s a momkon i da nekom zbog toga uniste zivot sa svojim seljackim pricama..

I dok god zene daju snagu tim pricama i budu slusale dok neotresu od sebe bice nam tako...
A u biti smao svoju slabost prikrivaju sa tim... Edited by EcI PeCi PeC

Nazalost kod nekih okolina igra bitnu ulogu, srecom moj cojk nije takav a nit sam ja takva da mi je bas puno bitno sta ce narod reci, zivimo svoj zivot onako kako mi zelimo bez petljanja ikoga u to :)

A da smo slusali druge sta pricaju i one koji su se pokusavali upetljati izmedju nas danas ne bi bili zajedno ;)

[quote name='selma90' timestamp='1327048233' post='447899']
Nazalost kod nekih okolina igra bitnu ulogu, srecom moj cojk nije takav a nit sam ja takva da mi je bas puno bitno sta ce narod reci, zivimo svoj zivot onako kako mi zelimo bez petljanja ikoga u to :)

A da smo slusali druge sta pricaju i one koji su se pokusavali upetljati izmedju nas danas ne bi bili zajedno ;)
[/quote]

Ne samo tebi, svojoj sestri sam isto rekla.. Koja god nadje covjeka koje ima svoje ja, koji pazi svoju familiju( zenu/djecu) koji zna i koji je svjesan svoje uloge kao otac muz muskarac glava kuce.... nek ga dobro cijeni i postuje.. jer ih je jako jako jako malo...

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1327049018' post='447900']
Ne samo tebi, svojoj sestri sam isto rekla.. Koja god nadje covjeka koje ima svoje ja, koji pazi svoju familiju( zenu/djecu) koji zna i koji je svjesan svoje uloge kao otac muz muskarac glava kuce.... nek ga dobro cijeni i postuje.. jer ih je jako jako jako malo...
[/quote]

to je istina eci,mnoge imaju to sto si opisala pa izgube pa zale,ili mnogi,ako je zena vrjedna postovanja iskoristavaju to na los nacin i neuzivaju u toj blagodati i izgube i prepuste se vremenu lomi ih,to je nemati sebe u sebi,.
  • Upvote 1

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1325764631' post='447099']
Ima tema da su muskarci lovci da su oni ti koji ulove...l.da bi oni al da mu samo dodjei da nemrda cak ni s aonom stvari kad dodje do akta...

[b]E sad pricala ja sa par svoji kolegica i zastrasujuce mi je koliko su muskarci nesigurni,[/b] koliko ih zbuni neka mala razlika u godinama, misljenje fam i kolegi.. itd itd[/quote]

[color="#000000"]Mozda se to isto moze reci i za cure. Kad im muskarac pridje, one ne stignu ni da se saberu, vec odmah pomisle da se cijeli svijet vrti oko njih. [/color]

[color="#000000"][quote name='bull' timestamp='1326550362' post='447617']
[/quote][/color]

[color="#000000"]iako u stvarnosti, u njihovom karakteru, djelovanju i nacinu zivota toga nema. [/color]

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1327039420' post='447888']
Nesigurnost muslarca selma jednostavno drugacije mirise ;)

Dakako da postoje situacije da se ona njemu, on njoj nesvidja jednostavno... Al ipak je vise oni drugi..

[b]Lahko je nevinoj glumiti frajera i Casanovu.. Nevinu curu bi i ja samo sa pstom mogla zadovoljiti.. Mozda cak i bolje [/b] ;)

Nasi muskarci su posebna specija...Cak i kad vole strasno ulogu ipak igra familija drustvo okolina. i tu se prelamaju... Cak i oni najskolovaniji...

Cazinjanin je najbolje i najstabilnije odgovorio... ;)

Nije lahko biti Bosanac i sama znas, koliko se pazi na okolinu.. A najmanje na sebe...

I sta je god drugacije osudjuje se... Fala bogu kad nemoraju svi u takomn kolu igrati..
Pricala sam sa dosta cura naih bosnjakinja i to je meni zastrasujuce koliko se ustrucava da se zivi...

Jebena okolina si uzme za pravo da nekog nosa po ustima smao jer ima sexulani odnos s a momkon i da nekom zbog toga uniste zivot sa svojim seljackim pricama..

I dok god zene daju snagu tim pricama i budu slusale dok neotresu od sebe bice nam tako...
A u biti smao svoju slabost prikrivaju sa tim...
[/quote]

A neka te prijo hahaha,nakon dugo vremena nisam mogao odoliti da ne napišem nešto :D
  • Upvote 1

[quote name='imola' timestamp='1327256286' post='447947']
A neka te prijo hahaha,nakon dugo vremena nisam mogao odoliti da ne napišem nešto :D
[/quote]

Ma prika pravi msukarac to skuzi i bez puno rijeci..... :) ima ovdje par krajisnika pravi.. A ima ih za odabrati i unistiti da se nesire :D

Neki ovdje taralahaju kao da su samo taki frajeri a uzivo kao puzici....
  • Upvote 1