Jump to content
lucky

Kruzni tok -

Recommended Posts

Mislim da je to što nije završen kružni tok jedan od najvećih, ako ne i najveći problem na našoj opštini.
Moramo se potruditi, bilo medijski il kako god, da se to završi što prije :rolleyes:

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1325343236' post='446921']
e to je ono sto sam vec ovdje pisao,da oni rade sve da ljudima samo zamazu oci naprave asfalt ili nesto sl. i nakon kratkog vremena to sve propada. Jer radi se o slaboj kvaliteti svega a placa se duplo i vise za ne kvalitetu...a razlika od prave cijene i cijene koju su "platili" zavrsi u necijim džepovima.
[/quote]

pa gdje su sad oni što hvališe cigu i uzdisaše ga u nebesa.....pa naravno da kvalitet radova nije zadovoljavajući, zato je i nastala sva ova fama oko elektrometala...

a to oštećenje na kružnom toku, pa hajte ljudi nemojte biti djeca, to da je bilo od čelika kada ralica zapne ima da odvali....

[quote name='antonio' timestamp='1325352729' post='446923']
Mislim da je to što nije završen kružni tok jedan od najvećih, ako ne i najveći problem na našoj opštini.
Moramo se potruditi, bilo medijski il kako god, da se to završi što prije :rolleyes:
[/quote]

u hebote konstatacije.....a što bi bio problem.....promet ide, cestovni i pješački, manje više sve funkcionira, može bez problema dočekati novu građevinsku sezonu...

[quote name='superhik' timestamp='1325485205' post='446968']
u hebote konstatacije.....a što bi bio problem.....promet ide, cestovni i pješački, manje više sve funkcionira, može bez problema dočekati novu građevinsku sezonu...
[/quote]

A zamisli da se slušao nadzorni organ koji zadnji dan lijepog vremena prije kurban bajrama nije dopustio asfaltiranje jer hm... ... ... ..
I onda ne bi uopce bilo asfalta i sta mislis kako bi se docekala nova sezona pogotovo uz kolicinu auta za bajram, novu godinu i to...a da svi idu po makadamu?

[quote name='Incubus' timestamp='1325512463' post='446988']
A zamisli da se slušao nadzorni organ koji zadnji dan lijepog vremena prije kurban bajrama nije dopustio asfaltiranje jer hm... ... ... ..
I onda ne bi uopce bilo asfalta i sta mislis kako bi se docekala nova sezona pogotovo uz kolicinu auta za bajram, novu godinu i to...a da svi idu po makadamu?
[/quote]

a zasto nadzorni organ nije dopustio asvaltiranje ?

[quote name='lucky' timestamp='1325581942' post='447011']
[/quote]

Pitaj njega - ne bih htio ulaziti u njegove strucne analize :)

[quote name='MEDICINSKI BRAT' timestamp='1325509463' post='446984']
Kruzni tok ce biti zavrsen na proljece jer investitor nije dozvolilo da se postavlja nista sad dok su niske temperture ...
[/quote]
Ma to će zaglavti na sudu i neće biti završeno za dvi godine.I koštaće opštinu preko tri miliona,i ne ko možda zaglavi u zatvoru zato što se neko treći pravio pametan.

[quote name='lucky' timestamp='1325581942' post='447011']
[/quote]

a možda zato što elektrometal nije postigao propisanu zbijenost podloge????

[quote name='Incubus' timestamp='1325512463' post='446988']
[/quote]

a možda se nekome ne ide u zatvor jer elektrometal nije ispunio sve uvjete za polaganje asfalta...????

bi li ti išao u zatvor zbog nekog drugog????

[quote name='superhik' timestamp='1325667258' post='447060']

a možda se nekome ne ide u zatvor jer elektrometal nije ispunio sve uvjete za polaganje asfalta...????

[/quote]

Pa onda ce po ovom tvom neko iz elektrometala u zatvor.

Zivi bili pa vidjeli :)

[quote name='Incubus' timestamp='1325667656' post='447062']
Pa onda ce po ovom tvom neko iz elektrometala u zatvor.

Zivi bili pa vidjeli :)
[/quote]

neće, ali im se neće priznati radovi za koje nisu imali odobrenje, a to im je gore od zatvora.... :blind:

[quote name='Incubus' timestamp='1325589468' post='447016']
Pitaj njega - ne bih htio ulaziti u njegove strucne analize :)
[/quote]

ocekivo sam da ces iznijeti neko svoje saznanje jer si u svom postu naveo nekoliko tacaka ...

[quote name='superhik' timestamp='1325667905' post='447064']
neće, ali im se neće priznati radovi za koje nisu imali odobrenje, a to im je gore od zatvora.... :blind:
[/quote]

Ja mislio da će u zatvor...ali tamo ionako idu samo pošteni ljudi kao naš vitez Rifko:)

[quote name='lucky' timestamp='1325715255' post='447068']
ocekivo sam da ces iznijeti neko svoje saznanje jer si u svom postu naveo nekoliko tacaka ...
[/quote]

Ne smijem ih iznositi ovdje. Nemam prava za tako nešto :) ...zato sam rekao da se obratiš nadzoru ili nekom iz a-sda ... nije to tebi belaj - objasnit će ti sve fino kako jest... a možeš pitati i leftija za drugu stranu medalje.

Mada bi bilo bolje da nisu asfaltirali pa da se narod nervira po snijegu, blatu, kisi i svemu osatalom po zimi... kad su glupi iz elektrometala htjeli da ipak zavrse prije zime asfalt ...budale štaš im...

[quote name='lucky' timestamp='1325715255' post='447068']
[/quote]

ma nema on blage veze laki..... :mail:

piše ono što mu cigini zaštitnici dojave.....

[quote name='Incubus' timestamp='1325716932' post='447074']
Ja mislio da će u zatvor...ali tamo ionako idu samo pošteni ljudi kao naš vitez Rifko:)

Ne smijem ih iznositi ovdje. Nemam prava za tako nešto :) ...zato sam rekao da se obratiš nadzoru ili nekom iz a-sda ... nije to tebi belaj - objasnit će ti sve fino kako jest... a možeš pitati i leftija za drugu stranu medalje.

Mada bi bilo bolje da nisu asfaltirali pa da se narod nervira po snijegu, blatu, kisi i svemu osatalom po zimi... [b]kad su glupi iz elektrometala[/b] htjeli da ipak zavrse prije zime asfalt ...budale štaš im...
[/quote]

baš su glupi..... :mail:

zanimljivo je to kako se inače prosipa priča po forumu kada se rade neki putevi kako ''asfalt pojedu kokoši'' (citat), a kada svi vide cigin asfalt, tampon se vidi kroz njega, onda je tu ipak na sceni traženje bilo kakvog opravdanja pa je evo vidimo sad i opravdanje da oni nisu htjeli tobože da padne snijeg pa da se ljudi moraju kretati po makadamu i blatu....

hebote, ovom cigi treba dići spomenik u sred onog rotora, koliko nas je svojim djelima zadužio...... :bb:

[quote name='Incubus' timestamp='1325716932' post='447074']

[/quote]

evo i ovih tvojih poštenjačina....

[url="http://www.cazin.net/bih/6947-slobodna-bosna-otkriva-ministar-suljagic-pretukao-suprugu.html"]http://www.cazin.net/bih/6947-slobodna-bosna-otkriva-ministar-suljagic-pretukao-suprugu.html[/url]

[quote name='superhik' timestamp='1325758039' post='447091']
evo i ovih tvojih poštenjačina....

[url="http://www.cazin.net/bih/6947-slobodna-bosna-otkriva-ministar-suljagic-pretukao-suprugu.html"]http://www.cazin.net...ao-suprugu.html[/url]
[/quote]

Ne znam na osnovu cega su to "moji"?
Ja nisam clan nijedne stranke, moji roditelji nisu clanovi nijedne stranke, nisam zaposlen u BiH, nisam nikad dobio nikakvu stipendiju od bilo kakve institucije niti firme iz BiH, nisam cak ni studirao u BiH...ne znam zasto me svrstavas medju te? Uostalom da vise pratis moja pisanja vidio bi velike kritike koje imam prema tim "mojim".

Ja jedino kritiziram vlast iz bilo koje stranke dolazila jer smatram da su danasnji ljudi na vlasti i javna poduzeca (svaka cast vrijednim ljudima koji su zaposleni tamo - ima i takvih) paraziti ovog drustva! A na njih se naslanjaju njihovi korumpirani pomagaci....

[quote name='Incubus' timestamp='1325758781' post='447092']
Ne znam na osnovu cega su to "moji"?
[b]Ja nisam clan nijedne stranke[/b], moji roditelji nisu clanovi nijedne stranke, nisam zaposlen u BiH, nisam nikad dobio nikakvu stipendiju od bilo kakve institucije niti firme iz BiH, nisam cak ni studirao u BiH...ne znam zasto me svrstavas medju te? Uostalom da vise pratis moja pisanja vidio bi velike kritike koje imam prema tim "mojim".

Ja jedino kritiziram vlast iz bilo koje stranke dolazila jer smatram da su danasnji ljudi na vlasti i javna poduzeca (svaka cast vrijednim ljudima koji su zaposleni tamo - ima i takvih) paraziti ovog drustva! A na njih se naslanjaju njihovi korumpirani pomagaci....
[/quote]

ma naravno da nisi...... :rabbi:

[quote name='superhik' timestamp='1325759314' post='447093']
ma naravno da nisi...... :rabbi:
[/quote]

Pa vjerujem da imas informacije kako se zovem - lako provjeris da li lazem :)

[quote name='superhik' timestamp='1325758039' post='447091']evo i ovih tvojih poštenjačina....
[url="http://www.cazin.net/bih/6947-slobodna-bosna-otkriva-ministar-suljagic-pretukao-suprugu.html"]http://www.cazin.net...ao-suprugu.html[/url][/quote]

[img]http://www.threadbombing.com/data/media/54/facepalm_implied.jpg[/img]

Kakve veze ima SDP-ov ministar obrazovanja Kantona Sarajevo sa 1) cazinskim kružnim tokom i 2) Incubusom?
  • Upvote 1

[quote name='superhik' timestamp='1325667258' post='447060']

[/quote]
onda je elektrometal asfaltirao po svom nahodjenju trasu,ako je tako zasto onda KSF nije reagovao da se radi asfaltiranje bez dozvole nadzornog organa.

[quote name='safet susic' timestamp='1325786576' post='447136']
Jel tacno da je ovaj slucaj otisao na sud??
[/quote]
I ja sam tako cuo,a sta se prica il je bilo ili ce biti

[quote name='Vento' timestamp='1325767922' post='447102']
[img]http://www.threadbombing.com/data/media/54/facepalm_implied.jpg[/img]

Kakve veze ima SDP-ov ministar obrazovanja Kantona Sarajevo sa 1) cazinskim kružnim tokom i 2) Incubusom?
[/quote]

ista poveznica kao i sa rifetom hozanovićem..... :wizard:

da malo čitaš ne bi postavljao glupa pitanja.....

[quote name='Perviz' timestamp='1325783438' post='447133']
onda je elektrometal asfaltirao po svom nahodjenju trasu,ako je tako zasto onda KSF nije reagovao da se radi asfaltiranje bez dozvole nadzornog organa.
[/quote]

pa reagirao je nadzor.....a on je predstavnik fonda na gradilištu.....