Jump to content
ema

"prva ljubavi"

Recommended Posts

svak ce u svom zivotu imati svoju "prvu ljubavi"! jel je neko vec imao, i sta mozete na to reci!

ja sam sa 15 godina vec bila sa svojom prvom ljubavi zajedno, on je iz cazina, a ja sam iz vana, dozivila sam fini i losi trenutaka sa njim, pamtim zlo i dobro, ......itd..... a vi sta vi na "prvu ljubavi" mozete pisati?? pozdrav svima :? ema

svak ce u svom zivotu imati svoju "prvu ljubavi"! jel je neko vec imao, i sta mozete na to reci!

ja sam sa 15 godina vec bila sa svojom prvom ljubavi zajedno, on je iz cazina, a ja sam iz vana, dozivila sam fini i losi trenutaka sa njim, pamtim zlo i dobro, ......itd..... a vi sta vi na "prvu ljubavi" mozete pisati?? pozdrav svima :? ema

Prva ljubav,hm,treci razred osnovne,kada sam izlazio recitirat' pred tablu obicavala mi je svjetiljkom ili ogledalom svjetlit' u oci,tad sam znao da me voli...u petom razredu je otisla van i vise je nisam vidio :cry:

Malo sam se najezila dok sam citala tvoje rjeci, jer djelimo isto sudbinu. Ja nisam iz Carsije, al sam zavoljela nekog iz carsije...Voljela sam ga nenormalno i sve je bilo super, sve je bilo mila majka... dok ne skontas da ustvari nista nije u redu. I tako da je to bila jedna znacka vise na mom srcu... I ako sam ista od toga naucila, to je da takve veze nemaju buducnost...

e ja svoju prvu ljubav dobro pamtim. i mislim da se to nikad zaboraviti nece. imala sam s njim fini trenutaka a i losi. bila sam dijete kad sam ga upoznala a on malo stariji, ma da su bile samo tri godine, al eto ja 15 a on 18.

bila sam naivna, dijete kao dijete. bila sam s njim 4 godine. sve je bilo uredu dok nisam pocela ija imati svoje misljenje i njemu odgovrati a ne samo precutati i misliti da je tacno sta on kaze posto je stariji.

rastanak je boleo jer je bijo dio mog zivota. misla sam da ga volim vise nego sebe. al nije bilo tako vec cista navika.

al sad mogu reci da je veze s njim u mnogim stvarima otvorila mi oci. uvjek kazu da treba svasta isprovbati dok se ne nadje ono pravo. a tako je i bilo. udala sam se za covjeka za kojega bi zivot dala!

Hmmmm prva ljubavi.. slatka i puna razocaranja..
Naravno, sve je jednom prvi put, pa tako i prva ljubav.. u onim ludim naivnim godinama, kad snovi i emocije vladaju umom, dopuste da nam slomi srce..
Svako iskustvo u zivotu dobro je doslo.. lijepo il ruzno.. cini nas jacim :wink:

tesko je voliti kad si daleko od te osobe. u pravu si bila sa onim: na kraju se sazna da nije to to, tako je i kod mene bilo, on mi je obecavao sve na svijetu ali nije se ni pola toga ustvarilo. ali to je duga prica. ali vec jeprosle 2,5 godina. njega sam hvala bogu izbrisala iz mog zivota. jeste on ce zauvijek ostati moja prva ljubav pozdrav

on mi je obecavao sve na svijetu ali nije se ni pola toga ustvarilo...

E moja draga Emice..svaki on hvali dok ne uvali.. zato je pametno uvjek imati distanciju na povjerenju.. nikad ne vjeruj naivno 100%.. bio to momak, il kolegica.. uvjek cuvaj le

Malo sam se najezila dok sam citala tvoje rjeci, jer djelimo isto sudbinu. Ja nisam iz Carsije, al sam zavoljela nekog iz carsije...Voljela sam ga nenormalno i sve je bilo super, sve je bilo mila majka... dok ne skontas da ustvari nista nije u redu. I tako da je to bila jedna znacka vise na mom srcu... I ako sam ista od toga naucila, to je da takve veze nemaju buducnost...

Poslje pola godine ja se pitam sta sam ja ovo pisala??? :shock: :shock: :shock: Ipak moja zivotna prica, a njegov gorak trag ce uvjek ostati... 8)

tesko je voliti kad si daleko od te osobe. u pravu si bila sa onim: na kraju se sazna da nije to to, tako je i kod mene bilo, on mi je obecavao sve na svijetu ali nije se ni pola toga ustvarilo. ali to je duga prica. ali vec jeprosle 2,5 godina. njega sam hvala bogu izbrisala iz mog zivota. jeste on ce zauvijek ostati moja prva ljubav pozdrav

Mogu ti ja iz iskustva reci, da ga nikad neces izbrisati iz zivota... Naces drugog i zavoljeces ga, al taj jedan ce ti uvjek ostati na tom posebnom mjestu u srcu... Ja molim boga da nije tako, al nazalost se nisam uvjerila!!! :oops:

Mogu ti ja iz iskustva reci, da ga nikad neces izbrisati iz zivota... Naces drugog i zavoljeces ga, al taj jedan ce ti uvjek ostati na tom posebnom mjestu u srcu... Ja molim boga da nije tako, al nazalost se nisam uvjerila!!! :oops:

eh cure moje,i ona moja prva love je iz cazina. imate pravo na to,da je tesko voljeti kad je netko daleko,jos posebno ako samo jedan stvarno voli,a drugome se,da izvinete je**,samo kad dodjes onda kao neke mucke dole ..to sto si rekla da ces ga zaboravit,neces ga..mozda ces zavoljet drugog kosto je smiri rekla,al njega ces se zavjek sjecati..kod mene je proslo dosta vremena, godna i jos..al ga jos volim..pokusala sam drugima,al u svakome sam trazila njega, cak sam jednog malog sto je stvarno srce,fin..ma ko perfect man,zbog onog odbila..sad se kajem al stas,.. sad je bolje jer ga ne vidim cesto,al ipak jos ga volim :cry:

Missy, nevolim kukati...jer kukanja mi je preko glave...al ebiga nekako ova bol i ljutnja mora izaci...samo da ti kazem, DA ZNAM KAKO TI JE!!! :roll:

ma ne volim nija,jer mi je toga bilo u zadnje vreme i previse :( al kad je bila bas tema da sam napisala i to.. thx,nazalost znamo kako je jedno drugoj

Kako su ovi momci iz Cazina lopovi :twisted: :twisted: :twisted:

Ama znam da nisu svi isti...al meni je jedan zagorcao zivot, pa nikako da se oporavim... Al izuzetcima svaka cast... :P

Ma mi smo pokupili one frajere...sad su valjda ostali samo oni dobri... :lol:

Ev mene ja sam izuzetak i nudim se sam da provjerrite jesam li izuzetak

Uff ja sam se zaklela da se necu nikad vise igrati sa vatrom... :P

eh..ja sam se isto zaklela jednom,al sam opet bila pukla

Ma mi se nikad nauciti pameti...hehehe ista sam ti!!! Ebiga kad je zensko baksuz... :mrgreen: