Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

Novi dizajn Cazin.NET-a

Recommended Posts

Jutros smo pustili u rad Cazin.NET sa novim dizajnom.

Dizajn u odnosu na stari se promjenuo samo u odnosu na boju i dodatak za slike iz galerije.

Dalje uvedeno je komentarisanje samo za registrovane clanove.

Registracija je jednostavna i besplatna, a logirati se moze i sa facebook acountom.

Novina je da smo promjenuli logo.

Željeli bi cuti Vaše mišljenje o novom logu i bojama koje su na Cazin.NETu a i samim promjenama ili prijedlozima za dopunu.

bujrum pisati xD
  • Upvote 2

Meni se svidja stranica, ljepsa mi je nego prije, logo mi je bolji nego onaj prosli :D

za komentarisanje extra[size=5] + [/size]

cestitke cazin.net team-u :)

Inace kada ima sta za pohvaliti ja pohvalim, kao npr. zadnji put kada je stranica promjenila izgled, ali ovaj put ne vidim prednosti nad starim izgledom vec nedostatke.. Bilo je sve dotjerano do perfekcije dok ovo sad je cista baustela tj. skoro pa nista nije dovrseno ili ono sto je dovrseno losije je od starog izgleda, nazalost! Isto komentare nije trebalo dirati jer bice puno manje komentarisanja a i posjeta ( mnogima su komentari bili "cazinski forum") a opet ljude ne mozete istjerati iz njihove anonimnosti, jer danas napraviti novi mai u bilo koju svrhu je najlaksa stvar na svijetu tako da ce mnogi registrovavati se sa mailom koji nicemu drugom ne sluzi osim za komentare na cazin.net-u i opet ko zeli da bude vuligaran moci ce to i dalje anonimno ciniti..
U mojim ocima sve u svemu promasaj, trebali ste prvo dovrsiti sve skroz na skroz pa onda pustati u pogon, ipak je to stranica koja je dobro posjecena i sa tolikom brojem posjeta trebali bi se truditi da stranica izgleda profesionalno u svakom trenutku cak i kada se redizajnira..
Nadam se da cete sto prije odkloniti nedostatke, jer i sam najvise koristim cazin.net kao bosansko-hercegovacki informativni medij tj. citam vijesti iz BiH najvise na cazin.netu.. a nekad i sam koristim komentare izmedjuostalog da bi pozdravio kome "mnogobrojnu rodbinu" :P
go momci go!

jedan od nedostataka je to sto fali u meniju "pocetna", kada kliknes na nesto vise se ne mozes vratiti kroz meni nazad na pocetnu stranicu.. ja si pomognem tim sto kliknem na logo, ali ne vjerujem da svi kontaju da to i tako ide i da to koriste..

edit: ja sad sam ga nasao ;) dobro sakriven!

Pocetna bi trebala biti gore u meniju, ako nema mjesta "trazi" prebaciti u desnu kolumnu.. Edited by Skrgan

uvodjenje registracije za komentarisanje nije uopste da se neko istjera iz anonimnosti ... vec da nick pod kojim prekrsi pravila cazin.neta snosi odgovornost u vidu banovanja istog ...
  • Upvote 1

Iako se tema vec otvorila al treba biti glavni :D
stavite jednostavno dodatni klik da se tek onda komentari mogu vidjeti a ne odmah poslije clanka!

Moze li se kako odmah sa foruma komentarisati??? Tj da sam odmah ulogovan

oni koji smiju reci pod skrivenim nickom nek smiju reci i pod registrovanim nickom

na svim vecim stranicama se treba registrirati da bi se komentarisalo tako da podrzavam cazin.net

odavno pratim stranicu i jako puno je bilo ruznih komentara tako da ovo podrzavam, samo naprijed
  • Upvote 2

eh vala i meni se svidja da je uvedena registracija, jer sam vec na jednoj drugoj temi kritikovo nepristojne komentare....

mada se to mozda moglo i na drugaciji nacin rijesit....

[quote name='[-A-D-E-M-]' timestamp='1323176140' post='445752']
Mene zanima moze li se pristupiti starim vijestima,nekoj arhivi,koje su bile puno ranije na stranici :D
[/quote]

arhiva.cazin.net

a uskoro ce tu biti i vijesti sa zadnje verzije cazin.neta ...

Meni se svida, a registraciju za ostavljanje commenta podrzavam :)

aferim...ionako je to bilo sastajaliste za maloljetne delikvente,nepismene pametnjakovice , hrabre psovace i promisljene kriticare svega i svacega...ja bih pocetnu jos nekako ,,prikacio,, na MUP i svaki put kad neko nekog uvrijedi da mu se policija na vratima stvori :)
  • Upvote 2

mobilna verzija stranice je u funkciji ...

na iphonu fino radi ...

[sharedmedia=gallery:images:3478]

Radi super i na androidu..!
samo me bode u oci ovaj logo od nekog iFanboysa :)

Dovoljno je da pise mobile verzija..! Svakako po zadnjim statistikama android je debelo premasio koristenost...
iOS hmm tko ga jos danas ima :P

meni se nesvidja kad se ode misom npr. na izdvojeno,ona crvena slova nepasu nekako uz pozadinu,nije upadljivo u oci

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,367
  • Create New...