Jump to content
Sign in to follow this  
auslanderka zauvjek bosanka

Jezim se nekih "roditelja"

Recommended Posts

Vala bolestine ima svugdje :D al kad vidim roditelja kako pohotno gleda za nekim curama a i sam ima djecu istih il nesto mladje jezim se.

Ne znam vala kako ostati miran na takvo nesto :(
  • Upvote 4

Ja sam bas neki dan cula pricu o jednom covjeku sto ga znam, isto gleda za curama koje imaju godina kao njegova kcerka, ma uzas, cak je bio i u vezi sa jednom 30 godina mladjom od njega :an:

Ja sam se sa poznanikom posvađao kad sam primjetio kako gleda curu. Ja ga onako opomenuo, a on kaže : pa šta ima veze, dobra je. Dobrano sam mu sklementao sve i dodao kako bih volio da mu neko tako star mazne ćerku, kad je već takav idiot

[quote name='wasp' timestamp='1322844584' post='445507']
Ja sam se sa poznanikom posvađao kad sam primjetio kako gleda curu. Ja ga onako opomenuo, a on kaže : pa šta ima veze, dobra je. Dobrano sam mu sklementao sve i dodao kako bih volio [b]da mu neko tako star mazne ćerku,[/b] kad je već takav idiot
[/quote]

ne sikiraj se, takvima se istom mjerom vraća kroz život, i to troduplo ;) . imaš takvih slučajeva kojima se vratilo na taj način XXX u čaršiji, čak ima takvih (koji su gledali, tjerali, pipali....) da su im njihove "dobre ćerkice" (čak i maloljetne) iznenada rodile dijete ;) .

dobro se dobrim vraća duplo, a zlo.......!!!!

Znadem jednog i cojek stvarno precerava. Cure su istih godina kao cerka mu..! Jer to jednostavno nije prirodno...

jedan moj radni kolega tao cu ga nazvati,svabo je dok se vozimo u kombi p onako kroz grad naidje tih maloljetnica koje ne izgledaju bas tako maloljetno on zablokira pogled u njih kao da nije noralan,covjek ima haman 50 godina meni stvarno neugodno,pa haj da je mladji pa da pogleda insan bi razumio ali kod kuce probleme sa zenom ima i zivot mu rasturen a on jos se tako ponasa u javnosti,po meni je to bas nekako bolesno ali sta reci,mi ljudi smo prokleti i po nekad ne poznajemo moralnost i nemamo granice moralnosti..

Imam zensko dijete nedo samo Bog nikad se ne zna sta insana ceka ali ti starci koji gledaju zensko koje je od njega mladje 15godina i vise bolje da si uzmu metak i zapucaju u glavu ... svatko treba da krene od sebe ako ima zensko dijete da se mu to kad tad moze vratit... pedofili nista drugo!
  • Upvote 2

ovdje ste se raskokodakali. a najmanje vas je koji bi takvom covjeku paznju skrenuli...

a i kad je skrenes zamrzi te za cijeli zivot ;) carsija je puna PEDOFILA... i ne smao carsija svugdje ih ima naokolo nas.. ;)

ja bi mu za svoje djete odrezala sve u gacama tako mi boga...

ja nikad na takve stvari necu biti mrtva hladna i kad dobijem oriliku d anekom mnuskarcu malo skrenem paznju oko toga skrenucu je, pa makar me merzio cijelog zivota...

to nam je svima duznost i obaveza... pogotovo kod muslimana zar ne ;)
  • Upvote 1

treba im skrenuti paznju na to, kako mogu gledati tudju djecu a svoju bi djecu stitli od toga, jezim se od pedofila i takvog bezobrazluka

A de mi recite zasto su one mlade curice onako obucene kao da su punoljetne... Namazane meme digle zaguzaju...
Kod mnogih se dobro zagledat covjek mora da bi skuzio dali je starija ili mladja...
  • Upvote 2

to je problem eci,niti znas koliko ima godina niti sta hoce,sa takvima lako problema naci sebi,provokativne su mnoge i jos si kriv ako ne komuniciras hehe...
  • Upvote 1

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1339404779' post='458501']
A de mi recite zasto su one mlade curice onako obucene kao da su punoljetne... Namazane meme digle zaguzaju...
Kod mnogih se dobro zagledat covjek mora da bi skuzio dali je starija ili mladja...
[/quote]

Tu je kriv odgoj skroz ... zasto bih ja svoju cerku sa 15 pustila da se oblaci i sminka kao neka od 20+... nemam to u planu mada danas vidis curice od 13 izgledaju kao neke od 18 ali opet ovi stariji ljudi njima je i od 18 mlada tako da sve u svemu pedofili su za mene ... sta ce nekome od 50 cura zena od 18 pa cak i 20 da za manje i nepricam fuj jezim se ...

a sta ce curi toj od 20 neki od 40?ja sam vise vidio te mlade djevojke od 20 za starijeg bogatasa udane a manje sam vidio mladjasnih momaka sa starijim zenama u zivotu,ne moze ni odgoj po nekad pomoci,jednostavno te okolina oblikuje,te djevojke dole provode naj manje vremena sa roditeljima a naj vise vremena na kompjuteru ili gradu,i sta ocekivati,od roditelja se samo ocekuje dzeparac a kad se desi problem onda caca mama..

Da ti zivis negdje drugdje ja nebi rekla pa ti nisi vidio mladi likova sa babama od kojih su oni sigurno duplo mladji pa hajde :) uvijek pravdas muskarce ... za mene su oni pedofili koji gledaju tako mlade a isto te babe koje vodaju djecacice od 20godina su mi pedofilke nista drugo ... roditelji i jesu da pomognu djeci ... zato je nekad bolje da jedno od roditelja ako se ima mogucnost ne radi i bude sa djecom jer ako su obadvoje na poslu djeca nemaju drugog nego biti prepustena sama sebi ... osim ako imaju gdje majku dida blizu ...
  • Upvote 2

Ne pravdam uvjek muskarce,ali ne trebaju sebi dozvoliti mnoge takvo sto,a ovdje mnoge vide problem samo u muskarcima,ja uvjek kazem musko treba da proba a sad koliko je jaka volja i karakter ili jak odgoj zenska toliko ce sebi dopustiti da se radi od nje svasta.

Pitala bi ja tebe da imas zensko dijete :) bil rekao njegovo je da proba .. nije njegovo ni da pogleda curicu od 15 godina ako ima vise od 25 da za starije i nepricam.
  • Upvote 3

ma nije ni njeno da ide na mjesta gdje moze naci probleme,to ti znas po sebi i sve ovdje dok su isle po kaficima i flirtale ili sa mladjima ili sa starijima,sad nesto se bunite oko toga,naravno prvo bi rekao svojoj cerki cerko kud ces na mjesta koja nisu za tebe,i sve vi dobro znate da je to istina jer ste prosle to,isle ste na mjesta koja nisu za vas desavale su vam se stvari sa starijima pa sto dopustate sebi,ali lako je reci zavodi maloljetnice i tu ste Zrtve a kad se treba praviti pametan tu ste Mnoge prve po pitanju jezika. Edited by x-men

ma da nek su one jadnice krive oni su jadnici svi super ... i moj cojk je od mene stariji 9godina ali ja nisam balavica od 12 15godina .... da vidim kako ce tebe to slusati djeca ispade sve su sad curice krive mislim ... valjda onaj od 20+ zna bolje nego one od 12+ ali svakom svoje i usput da ti recem svatko ima pravo na svoje misljenje i ne znam sta ti imas kome sta govorit o jezicima ... jeli tebi netko nesto rekao za tvoje komentare mozda i kako ti razmisljas?

i da ja sa 15 nisam nigdje zailazila u kafice tek sa skoro 18 sam pocela izlaziti :) da nebi bilo greske Edited by Zelka

^ne svatas,nisam rekao samo za zenske ali vi kad vidite da je rijec o zensku odma se nadjete uvrjedzenje,ja cu svog uciti da bude gori od mene,a ispade sad da smo mi bili zlatni dok smo bili dijeca ili tinejdzeri,pa ja dobro si rekla ja kazem sta mislim,bolje tako i ne pravim se da sam bio zlatna ribica dok sam hodao ali sam se i nagledao tih tinejdzerica sta rade sa starijima i gdje izlaze i gdje se zavlace pa prema tome svi znamo po sebi,samo sam naveo da pogledamo po sebi kakvi smo mi bili u tim danima a kad bi priznali da smo bili losi bolje ce mo odgajati nasu djecu i razumjeti ih,ja sam poceo izlaziti sa 14,ali nije pitanje kad sepocne izlaziti nego sta se desava u tim izlazcima i skim,neke mogu kasnije poceti izlaziti i naci vise problema roditelljima nego neke koje su izlazile od 15,i razumijem tvoje misljenje,i hvala Bogu pa ne razmisljamo svi isto ali su nam zivotna iskustva kad zelimo da nas neko razumije skoro slicna u svakog.

Niko nije savrsen naravno, ima curica sto se fakat izazovno oblace, ponasaju se kao da imaju preko 20 god. tu su i roditelji isto krivi, ne kontrolisu djecu gdje idu, s kim su i sta rade. Ali opet i muskarci su tu krivi, ne bi trebali da obracaju paznju na te curice kamoli da pokusavaju uci u vezu s njima. :)
  • Upvote 1

selma bilo je slucajeva da te ni kriva ni duzna optuzi da si joj nesto radio i neobracajuci paznju na njih..

Kod nas je skoro bila afera u kojoj je prijavljen granični policajac (35.godina) za silovanje 15-godišnjakinje. Da li je silovanje bilo, dokazano ili ne dokazano, ne znam, ako nije bilo opet se sam policajac doveo u tu situaciju družeći se s djevojkom - maloljetnicom, i sva odgovornost je na njemu. Istina, djevojka izgleda starije, sexy se oblači, ima određenu slobodu, ali ništa od toga nije opravdanje da se "stariji" muškarci oko nje vrte, još manje da se nalaze u njenom društvu, vozaju je i sl.
Možda će nekima ovaj primjer biti lekcija za ubuduće, možda će neki morati nešto slično doživjeti da shvate razliku između sexy djeteta i punoljetne djevojke, da prihvate svoju odgovornost kao punoljetne i zrele osobe, te se klone belaja.
U životu sve se vraća, sve se plaća, ako ne na ovom onda na onom Svijetu. U mnogo slučajeva se pokazalo da djeca ili unučad ispaštaju zbog nepravdi ili grijeha roditelja, djedova i nani, a svaki muškarac je potencijalni otac ili djed neke djevojčice.
  • Upvote 4

Pa vecinom bude tako da kazna stigne onoga koga ne treba, ispastaju djeca, unucadi zbog tudjih gluposti. Zalosno ali istinito ..
  • Upvote 1

Jedan nas momak je ovdje zaglavio u zatvoru. Poceo se zabavljati sa djevojkom koja mu je rekla da ima 19 godina. A ustvari imala malo vise od 16. Njemu 23. Njena majka ga prijavila i zavrsio u zatvotu zbog seksa sa maloljetnicom. Stvarno izgleda puno starija.