Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

Dino Merlin u Beogradu..!

Recommended Posts

na dan drzavnosti gostovati, simbol Bosne, u Areni. Skrsiti nakon 20 godina predrasude u regionu o nacijama i kulturama..!
Pjevati i spominjati Bosnu pred 20 000 osoba u Beogradu, cestitati dan drzavnosti Bosni pred tim gledaocima je najveci poklon koji je Bosna za svoj rodjendan ikad mogla dobiti..!

Ovu noc ponosim se sto sam bosanac. ponosan sam na nase susjede. Nema veze sta bilo u buduce ali ovu noc cu dugo pamtiti...
  • Upvote 2

pa sta scobby kko fol ti nebi da imas priliku zaraditi lovu :)

politika i muzika to su cak i u skoli dva razlicitqa pojma

[quote name='Skrgan' timestamp='1322333559' post='445089']
Jeli sad i dino merlin izdajnik? pitanje za "patriote"!
[/quote]

pa to hoce da kazu mescinde :D
  • Upvote 1

[quote name='safet susic' timestamp='1322304448' post='445059']
Dino Merlin definitivno dokazao da je kralj.. 20 000 ljudi sinoc u Beogradu pjevalo "Bosnom behar probeharao".. Dini kapa do poda!
[/quote]
Slažem se :vinsent:

jel`se vratio u jednom komadu u sarajevo....sta bi sa onim prijetnjama od onih hokejasa sto su galamili po srbiji?

[quote name='ZeroStyle' timestamp='1322729340' post='445420']
Cigan.Za pare i mater i bio dao.Odsad nikad vise na njegov koncert niti na njegovu pjesnu na youtube.
[/quote]
svi pjevaju za pare pa sto nebi i on,bar mu pjesme imaju kvalitet.
  • Upvote 3

[quote name='x-men' timestamp='1322754946' post='445446']
svi pjevaju za pare pa sto nebi i on,bar mu pjesme imaju kvalitet.
[/quote]

Imaju ali je izjavio da nikada, ali bas nikada nece pjevati u Srbiji.Pa sto Ceca ne dodje u Sarajevo ili bilo gdje u Bosnu da pjeva?Fino je rekla da nece i imala je 1000 poziva ali nikad nije i nikad nece doci.
  • Upvote 1

[quote name='ZeroStyle' timestamp='1322931745' post='445564']
Imaju ali je izjavio da nikada, ali bas nikada nece pjevati u Srbiji.Pa sto Ceca ne dodje u Sarajevo ili bilo gdje u Bosnu da pjeva?Fino je rekla da nece i imala je 1000 poziva ali nikad nije i nikad nece doci.
[/quote]
Ceci kad istekne zatvor vec je najavila koncerte po bilom svitu, nebrini Dino je otvorio sezonu sad ce i oni najcrnji zapjevati..
Samo nemoj porediti nacionalisticke pjevace tj Arkanovcu sa Merlinom koji je umjetnik. On nit ima silikone nit je toliko bio zagrizen u mrznju tokom proteklog rata kao Ceca i jos par njih...!
  • Upvote 1

sto ne osta tamo :) Edited by viking

[quote name='scooby-doo' timestamp='1322935237' post='445565']
Ceci kad istekne zatvor vec je najavila koncerte po bilom svitu, nebrini Dino je otvorio sezonu sad ce i oni najcrnji zapjevati..
Samo nemoj porediti nacionalisticke pjevace tj Arkanovcu sa Merlinom koji je umjetnik. On nit ima silikone nit je toliko bio zagrizen u mrznju tokom proteklog rata kao Ceca i jos par njih...!
[/quote]

A sto bi Ceca bila nacionalisticka pjevacica?Vjeruj mi da ja u svom zivotu (a ima 20 god.) nisam cuo njenu pjesmu.Cim je cujem ili gasim radio ili idem u WC, ali jos nisam cuo neku pjesmu da je pjevala o Srbiji ili tako nesto.A vjeruj mi da ona nikad nece doci u Sarajevo, bila je Banja Luci samo zato sto ju je Dodik zvao da pjeva na SNSD izbornom skupu.

[quote name='ZeroStyle' timestamp='1322729340' post='445420']
Cigan.Za pare i mater i bio dao.Odsad nikad vise na njegov koncert niti na njegovu pjesnu na youtube.
[/quote]
Ne mozes ti selu nakuhati kolaca... Trenutno, na vrhuncu naseg "nacionalizma", jednom "hadzdziji" ne mozes pripisati nista lose, iako svi zanju...
Moj prijateljski savjet je da odustanes, da se ne trudis, neces nista dokazati, osim da si crna ovca. :( Edited by Jiggy Bau

neg' de po'sajte, *ebo hadziju sa 90% plagijata koji snima reklame o zastiti autorskih prava....
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Sb5aq5HcS1A&ob=av2e[/media]

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1322970105' post='445592']
Ne mozes ti selu nakuhati kolaca... Trenutno, na vrhuncu naseg "nacionalizma", jednom "hadzdziji" ne mozes pripisati nista lose, iako svi zanju...
Moj prijateljski savjet je da odustanes, da se ne trudis, neces nista dokazati, osim da si crna ovca. :(
[/quote]

Nacionaliza je rijec koja se definitivno previse koristi u nasem jeziku, a pola ljudi nezna njeno znacenje ili ga potrebno tumaci.A i nemoram ja nikom nista dokazivat, pametan ce sam zakljuciti.

ovo vise gushi... njegova odluka... vi sto0 mu zamjerite nekupujte njegove CD neidit ena koncerte i mirna bosna..

davite sa sirenjem mrznje vise.

ma joj psu kao da u njima nema nacionalizma ili materijjalizma,a zapivalii bi za pare bilo gdje..

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1322998682' post='445614']
ja mislim da bi ih pola ovdje sto na merlina pljuju za dobre pare cak i guze malo dali ;)
[/quote]

ne bi Boga mi...meni je moja gujca draza od muzike :)

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1322970288' post='445593']
neg' de po'sajte, *ebo hadziju sa 90% plagijata koji snima reklame o zastiti autorskih prava....
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Sb5aq5HcS1A&ob=av2e[/media]
[/quote]

nego de pošaj ovog kralja, hebo ti te i sve takve ostale ;) .

[media]http://www.youtube.com/watch?v=0h3H7d723-Q&feature=related[/media] Edited by racing/7005/
  • Upvote 3