Jump to content
pirgo

SBB - Savez za bolju budućnost

Recommended Posts

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/avazjovanovic.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5682/avazjovanovic.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Evo Avaza u pravom svijetlu :D
  • Upvote 2

Da bi slika bila potpuna: ovaj tekst lijevo je nastao dan nakon što je Čeda Jovanović u intervjuu "Danima" prozvao Radončića da se obogatio kao i njegov srbijanski pandan i poslovni partner Miroslav Mišković - uz pomoć vladajućih struktura.

Hajmo mi malo gledati SBB lokalno u Cazinu, kroz prizmu onoga sto je pingvin pisao, a da je novoizabrani predsjednik SBBa u Cazinu, nakon samo par dana primljen na rad u organe uprave. Ili mozda familijarne veze izmedju Asda i SBB funkcionera???

[quote name='pirgo' timestamp='1328279889' post='448520']
Hajmo mi malo gledati SBB lokalno u Cazinu, kroz prizmu onoga sto je pingvin pisao, a da je novoizabrani predsjednik SBBa u Cazinu, nakon samo par dana primljen na rad u organe uprave. Ili mozda familijarne veze izmedju Asda i SBB funkcionera???
[/quote]

A ko je predsjednik sbbbbbb cazin?

[media]http://youtu.be/shpXu19hS-M[/media] Edited by pirgo

Pa ne mogu vjerovati da čovjek nije mogao predstaviti u par rečenica ono za šta se stranka zalaže bez da čita u papir...

[quote name='pirgo' timestamp='1328279889' post='448520']
[/quote]Jos su neki dogovori oko zapošljavanja u toku :P

[quote name='mir&dobro' timestamp='1329996389' post='449919']
U Sarajevu vole reći da Fahro Radončić ima više tornjeva nego prijatelja!
[/quote]

Nismo u Sarajevu, pa nismo upoznati...

[quote name='pingvin' timestamp='1328369015' post='448572']
Jos su neki dogovori oko zapošljavanja u toku :P
[/quote]
Bil ja mogo bar Avaz raznositi

Koliko god neko bio protiv, ovaj Fahro i SBB imaju ogromnu uzlaznu liniju.. Dali ce to Fahrudin zloupotrijebiti ili ne, na nama je da sacekamo i vidimo!!!
na drugim izborima SBB ce zasigurno satrati sve...

Lijepo cojek sakuplja ljude na dobrom glasu. Narod ce, ako vec i nije, vidjeti spas u Fahri.
I ja se zalazem za neke promjene. nesto drugo, nesto novo jer ovo do sad bilo je neopisivo!!!

"sakuplja ljude na dobrom glasu".

Pa da, jučer je u svoj džemat sakupio i Minu Bahtić iz SBIH inače sestru uglednog Sadika Bahtića.
Vjerujem da će ubrzo sakupiti i Bahtu.
Fahro & Bahto, baš lijepo zvuči a i maniri su im tu negdje....u pet deka!!

Njima valja svatko samo da im da glas.Kakve promjene ljudi ocekuju sa tim Radoncicem i tom njegovom partijom SBB???Tu se nista nece promjeniti osim ministarskih fotelja i vlasti odnosno koalicija.Narod zeli promjene na ekonomskom,privrednom,kulturnom i svakim drugim zivotnim pitanjima koji se ticu normalnog zivota.Ispada da bi narod trebao da glasa za njih da bi povecao tiraz Dnevnog vaza.Pa od papira i novina se nezivi i to se nemoze jesti.To je samo jos jedan u nizu pojave neke nove partije a narod ko narod nada se i ceka.Dokle ce cekati ostaje da se vidi.Kako kaze Lagumdzija i Radoncic dolaze velike promjene u raznim vladama,ministarstvima,kantonima i ostalo.A narod ce cekati odnosno borci ce i dalje dolaziti gladni pred parlamente,penzionerima ce kasniti ionako male penzije,radnicima na cekanju ce se reci da i dalje cekaju,fabrike ce se i dalje dijeliti tajkunima,omladina ce i dalje bjezati iz zemlje a Zlajo i Fahro ce rjesavati sudbonosna pitanja koja se ticu njihovih partija i famelija....

Ljudi dali je ovo patka ili covjek stvarno hoce nesto uciniti od Bosne???

[url="http://www.cazin.net/bih/23605-radoncic-ubrzo-cu-prodati-avaz.html"]http://www.cazin.net/bih/23605-radoncic-ubrzo-cu-prodati-avaz.html[/url]

Guest
Mislim da od prodaje nema ništa i da je to pusta priča.

Radončić je Avazom stvorio moćnu stranku i sa istim tim oružjem će uskoro biti i na vrhu vlasti u državi.

Onda ako i proda Avaz imaće svoje ljude unutar njega.

A uradio je svoj glavni cilj - srušio je SDA i to je to. Hvala mu.

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1339003585' post='458186']

Radončić je Avazom stvorio moćnu stranku i sa istim tim oružjem će uskoro biti i na vrhu vlasti u državi.

[/quote]

Nadajmo se da je tako.D

[quote name='scooby-doo' timestamp='1339003326' post='458184']
Ljudi dali je ovo patka ili covjek stvarno hoce nesto uciniti od Bosne???

[url="http://www.cazin.net/bih/23605-radoncic-ubrzo-cu-prodati-avaz.html"]http://www.cazin.net...odati-avaz.html[/url]
[/quote]
Nije to patka, ali on taj potez nece uciniti radi gradjana ove drzave vec zbog sebe licno. Sama cinjenica da ulazi u vlast sa sobom nosi i pojacan monitoring raznih institucija nad njim i njegovim firmama. Prednost novca je ta sto mu je lako promjenuti mjesto, dok toranj i avaz su tu gdje jesu. Nadam se da si skontao.

[quote name='scooby-doo' timestamp='1338930157' post='458130']
Koliko god neko bio protiv, ovaj Fahro i SBB imaju ogromnu uzlaznu liniju.. Dali ce to Fahrudin zloupotrijebiti ili ne, na nama je da sacekamo i vidimo!!!
na drugim izborima SBB ce zasigurno satrati sve...

Lijepo cojek sakuplja ljude na dobrom glasu. Narod ce, ako vec i nije, vidjeti spas u Fahri.
I ja se zalazem za neke promjene. nesto drugo, nesto novo jer ovo do sad bilo je neopisivo!!!
[/quote]
ako je sadik bahtić njegova sestra mine i ostali propalitet stranke za bih ljudi na dobrom glasu onda sbb- u svaka čast.

[quote name='mir&dobro' timestamp='1338964128' post='458137']
"sakuplja ljude na dobrom glasu".

Pa da, jučer je u svoj džemat sakupio i Minu Bahtić iz SBIH inače sestru uglednog Sadika Bahtića.
Vjerujem da će ubrzo sakupiti i Bahtu.
Fahro & Bahto, baš lijepo zvuči a i maniri su im tu negdje....u pet deka!!
[/quote]
našla krpa zakrpu.političarima sve valja dojučerašnji smrtni neprijatelji i krvnici sada priisni prijatelji samo da ostvare svoj cilj i rođenu majku nije im strano prodati i izdati.

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1339003585' post='458186']

[/quote]
Davne 2000.godine Fahro je sa svojom novinonm stvorio alijansu i Lagumdžiju doveo do ministra vanjski poslova i presjedavajućeg vijeća ministara BiH. Toliko su bili prisni da ako zajedno ne ručaju onda zajdeno moraju večerati. Lagumdžija je telefonom naručivao članke o pojedinim javnim ličnostima . Njihova prevelika ljubav je bila kratkovječna te je Fahro sa savojom novinom 2002.godine rasturio vrh SDP-a i, a SDP je iste godine na općim izborima doživio katstrofalan poraz te mu je trebalo deset godina da oživi .Kakva ih to ljubav sad veže ? VLAST i NOVAC ,a šta bi ih drugo vezalo?

[quote name='GAGO2' timestamp='1338995655' post='458175']
Njima valja svatko samo da im da glas.Kakve promjene ljudi ocekuju sa tim Radoncicem i tom njegovom partijom SBB???Tu se nista nece promjeniti osim ministarskih fotelja i vlasti odnosno koalicija.Narod zeli promjene na ekonomskom,privrednom,kulturnom i svakim drugim zivotnim pitanjima koji se ticu normalnog zivota.Ispada da bi narod trebao da glasa za njih da bi povecao tiraz Dnevnog vaza.Pa od papira i novina se nezivi i to se nemoze jesti.To je samo jos jedan u nizu pojave neke nove partije a narod ko narod nada se i ceka.Dokle ce cekati ostaje da se vidi.Kako kaze Lagumdzija i Radoncic dolaze velike promjene u raznim vladama,ministarstvima,kantonima i ostalo.A narod ce cekati odnosno borci ce i dalje dolaziti gladni pred parlamente,penzionerima ce kasniti ionako male penzije,radnicima na cekanju ce se reci da i dalje cekaju,fabrike ce se i dalje dijeliti tajkunima,omladina ce i dalje bjezati iz zemlje a Zlajo i Fahro ce rjesavati sudbonosna pitanja koja se ticu njihovih partija i famelija....
[/quote]
Meni je u sajećanju jedna stara izreka koja glasi " Sve su te iste guzice ali druge kape"

Nego evo citam da mnogi iz SDA zele preci u taj Radoncicev SBB.Dakle kod je sasvim prirodno da se politicari prebacivaju u stranke koje dobiju vlast bez obzira na politicki program bilo koje partije.Dali vi kao glasaci pristajete na to da se oni koji su vladali zemljom 20 i kusur godina i ucinili ovo sto su ucinili,prebace u neku novu stranku i nastave raditi ono sto su dosad radili.Ja tu nevidim nista novo osim imena neke nove partije.Politricari koji su zajedno sa kriminalnim lobijem i mafijaskim organizacijama drzali narod 20 godina u potpunom mraku i blokadi, traze bilo koji nacin da zadrze svoje pozicije da bi zastitili svoja bogastva stecena politickim marufetlucima.Dakle dali je to normalno i prirodno da svaka nova partija prima jedne te iste ljude iz ranijih vlasti u svoju novu vlast.Meni se cini da se kod nas radi po principu znam te-znas me i rodbinskim,kriminalnim i ratno-profiterskim privilegijama...Cemu da se onda obicni ljudi nadaju??????Meni to vise lici na staru izreku ""JEDNOM ZANDAR...UVJEK ZANDAR""
  • Upvote 1