Jump to content
bull

Bh Telecom Fiksni

Recommended Posts

Danas evo kad sam bio kod majke i rekla mi da otvorim racun da vidim koliko joj je doslo. Oko 20km dodje kad nikoga ne zoves, znaci oko desetak maraka pretplate, 2km pdv + taksa oko 8km = priblizno 20km a telefon ti stoji. Sta mislite o tome ? Po meni je to fakat preskupo i bezobrazno od njih da moramo placati 20km a nikoga ne zvati. Edited by TequilA
  • Upvote 2

[quote name='TequilA' timestamp='1316092866' post='440623']
Danas evo kad sam bio kod majke i rekla mi da otvorim racun da vidim koliko joj je doslo. Oko 20km dodje kad nikoga ne zoves, znaci oko desetak maraka pretplate, 2km pdv + taksa oko 8km = priblizno 20km a telefon ti stoji. Sta mislite o tome ? Po meni je to fakat preskupo i bezobrazno od njih da moramo placati 20km a nikoga ne zvati.
[/quote]
slazem se sa tobom u cijelosti,bezobrazluk sigurno
  • Upvote 1

BH Telecom koristi monopol.

To je firma koju treba bojkotirati, oni su smradovi bezobrazni kojima nikad nista nije dovoljno.

Sto je previse, previse je.
  • Upvote 2

Poenta je u cijeni "pretplate"... Edited by TequilA
  • Upvote 1

[quote name='BaroN' timestamp='1316097179' post='440628']
BH Telecom koristi monopol.

To je firma koju treba bojkotirati, oni su smradovi bezobrazni kojima nikad nista nije dovoljno.

Sto je previse, previse je.
[/quote]

stanje je takvo da ne mozes bojkotirati BH Telekom sve dok drze monopol, jer nemas drugog izbora, Mtel i Eronet isto s.... samo drugo pakovanje tako da stas moramo cekati bolja vremena

od nove godine su fkt pretjerali,ne znam koliko su poskupili mozda 4,5 km na osnovu prethodne godine,ali 2,3 mjeseca plaćajući 20km telefona,a on leži i nikako se ne koristi pa fkt bacanje novca u vodu,to me navelo da odem zamrznuti ga na godinu pa ću vidjeti ako bude po starome onda ga isključiti drugo mi ništa ne preostaje.

[quote name='gunnY' timestamp='1316217286' post='440707']
od nove godine su fkt pretjerali,ne znam koliko su poskupili mozda 4,5 km na osnovu prethodne godine,ali 2,3 mjeseca plaćajući 20km telefona,a on leži i nikako se ne koristi pa fkt bacanje novca u vodu,to me navelo da odem zamrznuti ga na godinu pa ću vidjeti ako bude po starome onda ga isključiti drugo mi ništa ne preostaje.
[/quote]
Cak i ko ga koristi previse je 20km. Da oni bar nude neke usluge u tih 20km, pa i nekako al ovako..

slazem se da je preskupo, jer 20 KM da nedigneš slušalicu i 30 KM net to je 50 KM, a nemash nista, jos dok koga zovneš dodje 35 najmanje telefona, ja sam preso na Moja TV ful, imam 10 KM prema mobilnoj, MOju TV, dosta brzi net u odnosu na tzv 5 g paket, i prema fiksnoj bh telekom dzabe, tako da to bude 70 KM, i [b]donekle[/b] prihvatljivo ;)