Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

Nezaiteresovanost

Recommended Posts

Nezaiteresovanost u svakom pogledu je po meni postala realnost..
Kud god se okrenes nikog nista korisno ne zanima!!! Dali je to samo u mojim ocima ili ima jos forumasa koji bi sta rekli na ovu temu???

Dodao bih "Mi kolektivno patimo od kukavičluka pismenih i od nepismenosti hrabrih ljudi!"
Gornja recenica je vezana za forum :) a i dalje nastavljamo u istom terminu oko ponoci o opcoj nezaiteresiranosti...
  • Upvote 1

ko ne zna pametno pricati zna pametno shutati....tako da to kod mene vazi za vecinu tema :)...a za sve sto me zanima postoji google ,daljinski,stadion i shank :)

jes da malo ponekad prehakam sa budalestinom al` da sta ces...dobijem malo po ushima i eto :)

ozbiljno,ja mislim da ne treba svugdje nos gurati....a ima i toga da mozda ono sto je tebi zanimljivo meni nije...eto npr. mene uopste ne zanima hoce li kosovo biti samostalna drzava il nece.....il` kako je na sabackom vasaru... il`ko ove sedmice gostuje u xl-u...ili da nekog uvjeravam da sam ja u pravu u necem a da je on konj ...ne isplati se brete

al`eto da ne bi rekli da nista ne pratim i da me nista ne zanima ,da vam kazem da su kod mene juce bili izbori i da je crveni blok pobjedio nakon 10 godina vladavine plavih(gradjanski) i da nam je novi premijer zena,sto je jako pozitivno....s tim da odsad necemo dobivati place nego cemo na kraju mjeseca jos morati nekako uplatiti po 500 maraka na racun crvenog krsta :) Edited by viking

Nezaiteresovanost u svakom pogledu je po meni postala realnost..
Kud god se okrenes nikog nista korisno ne zanima!!! Dali je to samo u mojim ocima ili ima jos forumasa koji bi sta rekli na ovu temu???

Ne bih rekla da se moze reci nezainteresovanost, ja bih rekal da vlada sve veca zainteresovanost..a uz to i da ljudi imaju mogucnost da saznaju na vrlo jedonstavan nacin i jako brzo ono sto zele...

Razlika je u tome sto sada, svi pristup netu imaju, i za par secundi dobiju odgovor na trazeno pitanje...dok prije trebalo otici u bibljoteku, ili knjizare, i uzimati casopise o zeljenoj inormaciji...

Guest

Ne bih rekla da se moze reci nezainteresovanost, ja bih rekal da vlada sve veca zainteresovanost..a uz to i da ljudi imaju mogucnost da saznaju na vrlo jedonstavan nacin i jako brzo ono sto zele...

Razlika je u tome sto sada, svi pristup netu imaju, i za par secundi dobiju odgovor na trazeno pitanje...dok prije trebalo otici u bibljoteku, ili knjizare, i uzimati casopise o zeljenoj inormaciji...

mozda je pacific mislio da narod nekoristi tu mogucnost koliko bi mogao i da ima bas i puno naroda koji nezeli nista il nista "pametno" saznati. to znaci da hi mozda zanima ko je umro, ozenio se, rasto se, ostao trudan, pobacio itd. al neinteresuje hi uzeti knjigu il novine i procitati, il pogledati dnevnik i mozda neku dokumentarnu seriju umjesto sapunice...

Dodao bih "Mi kolektivno patimo od kukavičluka pismenih i od nepismenosti hrabrih ljudi!"
Gornja recenica je vezana za forum :) a i dalje nastavljamo u istom terminu oko ponoci o opcoj nezaiteresiranosti...

Bolna istina.

Ne zanima me, necu da se mijesam, bilo pa proslo, nije moj problem, nemoj o tome, to smo mi.