Jump to content
Sign in to follow this  
Amren

Potraga za "gospodinom pravim" svela se na jedno!

Recommended Posts

http://www.cazin.net/zanimljivosti/potraga-za-gospodinom-pravim-svela-se-na-jedno/

Jest da je istrazivanje, ali de od nekud se mora poceti...:D

Dakle, zene odustaju od potrage za "gospodinom pravim" i uzimaju onog ko ce biti dobar otac njihovoj djeci...

Po meni greska, da se udam za nekog ko ce biti super otac, ali grozan muz...bez veze...

Ako je meni dobar muz, voli me postuje cijeni, stiti...pa valjda je logicno da ce biti dobar otac...:)

90% pedofila su super muzevi ... zene nikako sebi da dodju kad ispadne belaj..

zivot je vise nego jedno pishljivo iztrazivanje...

problem je sto muskarci ne zele vise poduzimati inicijativu u sadasnjem vremenu se to ocekuje od strane zene i mi smo postali mnogo ljeni sto se tice prvi korak a i podrzavam takvo stanje,kad je rjec o ravnopravnosti pa hajmo i u tome biti ravnopravni i u svim vidovima zivota pa ce mo vidjeti dokel smo dogurali,zenama nije uopste jasno zasto im ne prilaze kao sto se to nekad radilo i kad je musko bilo Musko u pravnom smislu u djelima koja ce oboriti djevojku sa nogu u borbi za nju,sad to vise nije zanimljivo okrenula se ploca,a dozivio sma to svojim ocima u Holandiji kad insan ode u disco ma ne moras se opterecivat da nece biti lovina tu noc,same prilaze pa i caste samo da stupe u kontakt,ostalo pravi otac ce biti svaki muskarac u kojem ima taj ocinski osjecaj a to se budi isto tako kad otac djeteta vidi koliko mati ima majcinski instikt,nasi ljudi nasa tradicija je jako osjecajna po pitanju djece nismo kao evropljani hladni i za djecu,ne svi ali mnogi su mi nekako hladni i nisu mnogo povezani sa familijama kao sto smo mi to,kad vide nas osjecaj i borbu i komunikaciju oni ostanu bez rjeci i pitaju sebe koliko su hladni i koliko im znaci i otac i mati i brat i ostale rodbine..

svako djete zasluzuje da ga odgaja njegov otac i majka, nijedan naredni ga nemoze zamijeniti... s toga treba traziti muža, otac se nemoze nadomjestiti..

moze moze... i te kako i biti bolji nego caca 1000 puta ;)...

kazem ja vama istrazivanja i tekstovi sa neta su jedno, a stvarnost je druga...

nas narod ne kaze dzaba otac kolac....

Pa kad se planira zajednicki zivot vjerovatno bi trebali gledati da je covjek kojem je na prvom mjestu porodica, u porodicu normalno ubraja se djeca i zena, znaci ujedno da bude i dobar muz a naravno i otac, eh sad zene koje su samohrane majke ja mislim da ipak prvo gledaju da je prije svega dobar otac ( mada ne mora znaciti ) ali bar u vise slucajeva sam tako cula.

Tesko se moze zamijenuti bioloski otac ali znam par slucajeva gdje djeca nemaju osjecaja za svog pravog oca, odbaceni su vec od rodjenja ili kad su bili skroz mali, znaci ne veze ih nista za njega tako da ocuha gledaju kao pravog oca ...
  • Upvote 2

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1315374588' post='439825']
moze moze... i te kako i biti bolji nego caca 1000 puta ;)...

kazem ja vama istrazivanja i tekstovi sa neta su jedno, a stvarnost je druga...

nas narod ne kaze dzaba otac kolac....
[/quote]

ne rimuje se poslovica od naseg naroda,jer ako se kaze Otac kolac sta je onda Ocuh?

[quote name='x-men' timestamp='1317479933' post='441715']

ne rimuje se poslovica od naseg naroda,jer ako se kaze Otac kolac sta je onda Ocuh?
[/quote]

E ako otac moze biti tako "los" prema svojoj krvi, onda se nemamo sta cuditi ocuhu :wild: ..al posto u vecini primjera, gdje je otac oloh, ocuh bude skroz kontra.. znam par primjera gdje su ocuhi primili dijete od svoje partnerice i vise se brinu za njih nego vlastiti otac.
  • Upvote 1

Ima i obrnuto,Ocevi po prirodi kao i svako musko dijete su genski takvi,i gospodjice znaju biti lose oh ustvari macehe- Edited by x-men

[quote name='Amren' timestamp='1315299906' post='439675']
[url="http://www.cazin.net/zanimljivosti/potraga-za-gospodinom-pravim-svela-se-na-jedno/"]http://www.cazin.net...la-se-na-jedno/[/url]

Jest da je istrazivanje, ali de od nekud se mora poceti... :D

Dakle, zene odustaju od potrage za "gospodinom pravim" i uzimaju onog ko ce biti dobar otac njihovoj djeci...

:)
[/quote]

Traze dobrog a uvijek "slucajno" padaju na loseg.

tako bude i sa mnogim muskarcima,traze dobru padnu na llosu,pa smo jednaki po tom pitanju,.

[quote name='x-men' timestamp='1317539817' post='441749']
Ima i obrnuto,Ocevi po prirodi kao i svako musko dijete su genski takvi,i gospodjice znaju biti lose oh ustvari macehe-
[/quote]

naravno da ima, al eto dala sam primjer za oceve jer sam se nadovezala na tvoj post..a za zenske macehe necemo ni raspravljati..e tu mozs naletiti na zmaja :)

Ima dosta primjera gdje je maćeha/očuh 1.000 puta bolji roditelj nego što bi biološki roditelj bio.
  • Upvote 1