Jump to content

Recommended Posts

Ovih dana mnogo razmisljam o svojoj proslosti i kontam sta da sam uradila ovo, da li bi se desilo ovo...uglavnom ispetljala sam nekih x kombinacija... :D

Da cujem Vas...zalite li za nekim proslim vremenima, drago vam sto je to sve proslo, da li biste promijenili svoju proslost da je to moguce..

Sta je za vas proslost...teret koji nosite ili... :D

Ja ne zalim za svojom prosloscu, niti je zelim vracati, niti bi je mijenjala, jer vjerovatno bi promijenila svoju sadasnjost i buducnost, a to ne zelim......dakako da ima trenutaka koje uvijek spominjem i drago sjecanje, ali uvijek kazem neka ih tamo gdje im je mjesto u proslosti...zelim zivjeti sadasnjost i buducnost... :)

Nesto posebno ne razmisljam o proslim vremenaim,osim u slucajevima ako se prisjetim neke osobe, pa povezem je za vrijem u kojem smo se druzili ..Proslost je dio naseg zivota, na osnovu nje kreiramo neku buducnost, i zivimo sadasnjost.....preneosimo ta neka svoja iskustva, kao primjer ,u pozitivnom a i negativnom smislu..

Ne osjecam je kao teret , ko zna da li ibih sta mjenjala da tu mogucnost imam ,vjerovatno ne bih , jer ona me je na neki nacin sagradila  da budem ovo zapravo sto jesam...A time sam zadovoljna !

• Upvote 1

Proslost je istorija, buducnost tajna a sadasnjost poklon. Tako da zasad uzivam u poklonu i ne razmisljam "sta bi bilo, da je bilo ili sta ce biti ako bude" Edited by Hercegovka
  • Upvote 2

Proslost je istorija, buducnost tajna a sadasnjost poklon. Tako da zasad uzivam u poklonu i ne razmisljam "sta bi bilo, da je bilo ili sta ce biti ako bude"

Sviđa mi se misao. I sam živim tako, ali nisam još uspio da artikulišem na ovaj način. :) Hvala!