Jump to content
lucky

Parking u Cazinu

Recommended Posts

[quote name='šaban' timestamp='1319026640' post='442582']
dobro, ali ko ih je oderao...?

[b]usput hodžića glavica je na miostrahu... :mail:[/b]
[/quote]
hodzica glavica pripada Stijeni a ne Miostrahu oni su zadnje selo koje pripada Stijeni a poslije njih dole je Miostrah...
Ma ne znam tacno ko je al raspitat cu se kod kolege ili je vodovod ili je neko drugi

Odluka o naplati parkinga je sasvim u redu ( cijena po satu je diskutabilna ako se uporedi sa prosjecnom visinom licnog dohotka u opstini i procentom zaposlenosti)

Pozdravljam odluku/prijedlog o zabrani parkiranja na trotoarima i ulicama( osim u slucaju da mjesta za parkiranje nisu uredjena i oznacena)

Neko ce mozda moci uputiti pjesake da se krecu trotoarima a ne ulicama

Stanarima u zgradama bi parkiralista ili garaze trebao urediti vlasnik zgrade i vidno ih obiljeziti, a nacin naplacivanja nije stvar javnosti ili vlasti nego medjusobnog dogovora o kiriji itd...

Vecina ovih odredbi i regulisanja odnosi se na parkinge u Carsiji i nekad na Cupriji. Na Maloj lisi ne vaze ista pravila. Ovdje je naredjeno da se svi parkiraju na trotoare...

Stanarima u zgradama bi parkiralista ili garaze trebao urediti vlasnik zgrade i vidno ih obiljeziti, a nacin naplacivanja nije stvar javnosti ili vlasti nego medjusobnog dogovora o kiriji itd...

Danas cu ja ici poslikati kako se parkiraju cigani i napisati vijest pa cu poslati, ni sinoc nisam imao parkinga kad sam se vratio pa sam se parkirao na sred ceste, sreca pa mi je komsija dosao zamoliti da sklonim auto pa sam to i uradio zbog njega. Ovo je prevrsilo svaku mjeru, neka se gone svi više znaju gdje

Guest

Pa to ti dozvoljavaš. Zašto ne zovneš policiju jer se kod tvojih zgrada niko ne smije parkirati bez uredne naljepnice ako se ne varam?! Na vama je da ili zovnete policiju ili prošetate par metara, pa će lagano tu gospodu micati.

Jedan je neko veče sa žutom Corsom, najahao na trotoar sve do stepenica na parkingu kod Ljiljana...  cirkus živi, bila kiša pa da ne kisne valjda.. bilo mi se teško vraćati po aparat da osvane na naslovnici , al priznajem bilo je simpa za vidjeti :D

Pa to ti dozvoljavaš. Zašto ne zovneš policiju jer se kod tvojih zgrada niko ne smije parkirati bez uredne naljepnice ako se ne varam?! Na vama je da ili zovnete policiju ili prošetate par metara, pa će lagano tu gospodu micati.

Zato što su zvali policiju i krmci kazu da s tim nece da imaju posla i da se time bavi ona sluzba. Placamo 80 KM za parking koji ne postoji, to nema nigdje na svijetu. I onda kad neko kaze sto mi idu ta govna na zivce iz opstine, samo izmisljaju