Jump to content
Clark Gable

"Uništiću portale i đubrad koja ih vodi"

Recommended Posts

"Slučajni" načelnik Albin Muslić poručuje: "Uništiću portale i đubrad koja ih vodi"
[i]*** Objavljeno prije 13 minuta 8 sekundi[/i]

Nakon što smo objavili članak na portalima BISCANI.NET i USKportal.ba, a koji su vezani za usvojeni rebalans budžeta općine Bihać u kojem načelnik Muslić (prijedlogom o umanjenju novčanih sredstva sportskim klubovima) ugrožava sport u Bihaću, desila se (ne)promišljena prijetnja načelnika u kojoj on otvoreno poručuje da će uništiti navedene portale, te kako on sam kaže, “đubrad koja vodi ove portale”.

[size=1][color=#888888]
POVEZANA VIJEST:[/color][/size]
[b][url="http://www.biscani.net/index.php?stream=biscani_vijest&vid=26241"]- Sportski kolektivi u Bihaću zaprepašteni: “Aferim načelniče!”[/url][/b]

Nije to sve od bahatog i “slučajnog” načelnika koji se začudio fotelji, koja će ovim načinom ophođenja prema medijima prema svemu sudeći biti i zadnja u njegovoj političkoj karijeri. Naime, nakon što je naš fotograf u subotu navečer fotografirao, kao inače, za sekciju nightlife/noćni život, između ostalih u tom clubu je bio i naš načelnik mr. Albin Muslić. Fotograf je iskoristio priliku njegovog prisustva da se pozdravi, gdje mu je načelnik općine u startu poručio da ne želi vidjeti svoje fotografije na našem portalu. Načelnik je bio u društvu svoga savjetnika Jasmina Hošića, koji nije komentirao načelnikovo odbijanje da ga fotografiramo, isto kao i nezainteresirani vijećnik Nermin Bašanović koji radije svoju pažnju usmjerava na čitanje novina na sjednici Općinskog vijeća.

I tako zaboravio načelnik Muslić vrijeme u kojem su mu ta ista “đubrad” izlazila u susret, na tim istim portalima (koje bi sad da se pita, uništavao) i promovirali ga i reklamirali u njegovom slučajnom usponu do mjesta prvog čovjeka Bihaća. Prvog po funkciji, ali po manirima…?

Otvoreno pitanje: [i]"Kako načelniče nista zvali đubradima ljude kad su vam trebali da dobijete glasove i mandat? Tad ste zivkali i molili svaki dan da vam se slika vrti na našim portalima."[/i] Neka građani procjene o kakvom je čovjeku riječ....

Zasmetalo valjda što se na našim portalima sada uputi i neka kritika na njegov rad, kada nešto i nije baš najbolji potez. A nije da nema loših poteza i nije da ih nećemo reći. Otvoreno i objektivno, pa kom’ fleke, kom’ zvjezdice.

Nije nam cilj polemizirati, pogotovo ne putem medija.Želimo vjerovati da je to bio samo “još jedan loš trenutak” načelnika Muslića. Ali za svaki slučaj evo i jedna lijepa kineska poslovica za kraj:

“Ko traži istinu mora je znati podnijeti.”[right][b]“Đubrad” iz BISCANI.NET-a i USKportal.ba[/b][/right][right].............................................................................................................................................[/right][right]

[b]sta se ovo desava[/b][/right]

ovo su dva sdp-ova portala....ne bi oni ovako sa Muslićem da nemaju odobrenje sa viših nivoa....pogodite kojih....
  • Upvote 2

Inajda Piralić
ma sta on ugrozava??? Covjek pokusava izvaditi grad iz krize koju je zatekao... Napdajte one koji su napravili deficit u budzetu!!!

...
jedan od komentara sa fb
  • Upvote 1

pa možda ga zbog toga napadaju....ako hoće čupati grad iz krize mora iznijeti na vidjelo hamdine marifetluke....
  • Upvote 1

Ovi sukobi bi trebali biti zdravi za narod.

Iako je malo zapetljano, sam tezy je zbog portala progurat brzinom svjetlosti u politiku :D

Treba onaj biscani.net propasti , onaj forum je toliko sam Tezy ispolitizirao da nije ni za cega vise .

Ne znam je li po direktivi premijera ili nije, bas me briga.

Svaka cast na tekstu. Politicari su odavno navikli da se o njima ne smije nista javno pisati. Ako je Albin takvo smece kakvim ga je prikazano u tekstu, onda ga treba udarati sve dok ne padne na pod pa pocne moliti i govoriti nemoj vise. Ako je to po nalogu Lipovace, onda se niko od nas nece cuditi.

Uglavnom hrabar potez, USKP mi je u zadnje vrijeme sve drazi.

Sad su drugi portali poceli politicki biti nastrojeni, pa pisati placene clanke i uvlaciti se nekim nasim politicarima.

Ja imam srecu sto mogu reci da se Cazin.net nikad nije prodao.

sva sranja da izvinete i dugovi neizlaze u javnost od strane medija jer su pritisnuti i nesme iznositi istinu nego laz o nasim politicarima,Bihac Grad se zaduzio a mnogi hvale napravljeno i porede Bihac i Cazin,sa rjecima kako moze Lipovaca onako srediti grad,evo nadam se da ce sad isplivavati govna na povrsinu,svi daju fotelje nekom drugom a prije toga naprave mnogo problema na poziciji kojoj jesu..
  • Upvote 3

Fali nama demokracije svima, a političarima najviše. Ovo me podjseti na neke naše forumaše koji bi na teraviji kočevima djelili pravdu, a poslije ko fol svi fini :)
  • Upvote 1

Imal i takvi ovdje stakvirlah :)
Uvazeni clanu @pirgo neces valjda i na ovoj temi o islamu i vjerskim propustima??? :)

Ja se cesto ibretim na kakve sve ljudi probleme izvlace vjerskog Asa iz rukava :D
  • Upvote 2

Ja imam informaciju da je bio Albin pijan kad je to rekao a na fotografa bio ljut zbog Zrća :D... Uskoro će demant il nešto slično... :)[quote name='BaroN' timestamp='1314620341' post='438727']
Ne znam je li po direktivi premijera ili nije, bas me briga.

Svaka cast na tekstu. Politicari su odavno navikli da se o njima ne smije nista javno pisati. Ako je Albin takvo smece kakvim ga je prikazano u tekstu, onda ga treba udarati sve dok ne padne na pod pa pocne moliti i govoriti nemoj vise. Ako je to po nalogu Lipovace, onda se niko od nas nece cuditi.

Uglavnom hrabar potez, USKP mi je u zadnje vrijeme sve drazi.

[b]Sad su drugi portali poceli politicki biti nastrojeni, pa pisati placene clanke i uvlaciti se nekim nasim politicarima.[/b]

[b]Ja imam srecu sto mogu reci da se Cazin.net nikad nije prodao.[/b]
[/quote]

Jel ovo planski il greškom napisano?
A koji su se prodali? Ja znam 5-6 kvalitetnih portala (na kantonu)i baš me zanima koji su prodani :)

Planski ili greskom? Ja znam kako, samo postoji jedna stvar koju ti ne znas pa ne mozemo diskutirati onako kako si ti sad krenuo :)

Ja ih znam cetiri prodana :) Ne bih imenovao

pustite price o prodanim portalima ...

jel ovo sdp puca po svim savovima ... hocel ih biti za iduce izbore da skrpe listu ...

Hehe... E namiče, sad si me naveo na razmisljanje... E sad: logika: ako cazin.net nije prodan a ja sam nabrojao 5-6 onda ili nas ne racunas respektabilnim portalom ili nas racunas prodanim :-S---sad si me zbunio xD...

Da ovo nisu neke "patke"-da nema kakve dvostruke igre ovdje...nekako je meni sve ovo-vjerovali ili ne sumnjivo... A zamislite tek posjecenost portala i broj postova na forumu itd itd... hmmmm

tamo gdje se odluke ne donose demokratski i gdje tipovi poput Lipovače i Ekrema Prošića drmaju strankom ne obazirući se na interese stranke nema hajra i neće ga biti naskoro
  • Upvote 1

cojek je u pravu...ja kad bi bio nacelnik meni bi svi urednici portala svako jutro na raport dolazili i dobili sta ce pisati taj dan :)...hebla vas demokratija...i da,djesh koristiti kineske poslovice u bihacu :)
  • Upvote 1

Hehe nije, ali ako je problem toliki obrisat cu ga-nije belaj ;)... Nisam smatrao da su ovdje ljudi poput biscana ali izgleda imam prilike da se uvijerim :D :P...

Nego, sta bi s ovim. Preko 5000 posjeta i zakljucaj temu i obrisi vijest sa naslovnice... Interesantno... Šta ja rekoh u svom prethodnom postu...ccccccccc

[quote name='viking' timestamp='1314657570' post='438798']
cojek je u pravu...ja kad bi bio nacelnik meni bi svi urednici portala svako jutro na raport dolazili i dobili sta ce pisati taj dan :)...hebla vas demokratija...i da,djesh koristiti kineske poslovice u bihacu :)
[/quote]

pa idu i neki iz cazina na raport kod načelnika, blzu im, ni sto metara
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='lucky' timestamp='1314630538' post='438756']
pustite price o prodanim portalima ...

jel ovo sdp puca po svim savovima ... hocel ih biti za iduce izbore da skrpe listu ...
[/quote]
Pusti ti SDP ,to na drugoj temi,ovde priča o prodanim portalima,nemoj skretati u "lijevo",imal toga ili ne brisanje vijesti,zaključavanje tema o tom je riječ.
  • Upvote 1

[quote name='Vily' timestamp='1314701868' post='438832']
Pusti ti SDP ,to na drugoj temi,ovde priča o prodanim portalima,nemoj skretati u "lijevo",imal toga ili ne brisanje vijesti,zaključavanje tema o tom je riječ.
[/quote]

tezy je vlasnik biscani.net i usk portala ... ako je politika tih portala da pruze potporu sdpu ... to je njihov problem ...

svi mi imam slobodu da biramo gdje i na koje portale da idemo ... nismo u komunizmu ...

brisanja i zakljucavanja ce uvijek biti ...
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='Vily' timestamp='1314770075' post='438890']
Mjenjas teze namjerno.Radi se o onom ko uredjuje portale,a ne o onim ko čita portale.kakvo je danas stanje u medijima ko da smo u komunizmu.Pod to podrazumjevam i uredjivačke politike portala kojim pripada cazin.net.Da se primjetiti da urednici raznih rubrika na ovom portalu ucestvuju u raspravama na forumu zastupajuci iskljucivo politiku vladajuce strukture u cazinu i redovno
kritizirajuci politike drugih partija.Tacno da urednici moraju imati svoje licno mislenje,ali ga kao takvi nemogu iznositi javno ili jos sta viae grceviti braniti politiku ,jednostrano.To je onda jednostranost,a sto sugerira na zavisnost neceg cega si urednik ili imas uticaja na uredjivacku politiku tog medija.Prema tome treba s vremena na vrijeme preispitati uredjivacku politiku vlastite kuce,da slucajno nebi bilo kakvih sumnji u "zavisnost".
[/quote]

nemjenjam ja nikakve teze ...
ja samo kazem da vlasnik portala ima pravo da odredjuje uredjivacku politiku portala ...

A sto se tice urednika cazin.neta ... kao sto si reko imaju pravo na misljenje i isto imaju pravo iznositi ... mi nijednom uredniku ne zelimo nametati nikakva misljenja ... na forumu isto tako imaju prava iznijeti svoje misljenje kao i svaki drugi clan foruma ... nismo u komunistickom sistemu da branimo nekom da iznosi svoje misljenje ... svaki urendik ima pravo da kritikuju na forumu koga zeli i sta hoce dok je u skladu s pravilima foruma ... problem bi bio ako bi urednik svoje simpatije prema jendoj politickoj opciji prenio na rad na portalu u smislu da na portalu nema vijesti koje kritikuju opciju koju on simpatise ... a na cazin.netu su prisutne sve vijesti ...

sumnje u zavisnost bi se mogle preispitati kada bi neko dosao na forum i rekao ja sam taj i taj imenom i prezimenom i izrazio svoju sumnju i argumentima potkrepio ...
  • Upvote 2
  • Downvote 1