Jump to content
Sign in to follow this  
111111

Steve Jobs ...

Recommended Posts

Eto sta reci

Doso i taj dan da ode steve jobs ..pravo ga ona bolest izjede :(

Jbga ja mislim da nece vise biti isto, ne sumnjam u cook-a, ali kao sto rece ma nije to to .....

Po zadnjim slikama (ako nisu lazne) nece on jos dugo....

Cojek je imao/ima pare ali nikad on nije tjero luxus, ako se ne varam vozao je mercedesa sl 55 i uvijek je bio u svojoj crnoj majici i riflama i to je to....
[center][img]http://m31.paperblog.com/i/20/202258/apple-steve-jobs-tritt-als-apple-ceo-zuruck-L-SIt-Df-175x130.jpeg[/img]
[/center] Edited by 111111

Zao mi je sto ode i sto je bolestan, koliko sam mogla o njemu procitati nije mu zivot bio bas lagan, sto se tice novca jeste ali ostalih stvari i nije bas ...

mogu samo reci da se ovakvi ljudi poput njega ne radjaju cesto, svaka mu cast i nadam se da ce sto duze zivjeti :)

[quote name='111111' timestamp='1314537402' post='438600']
Eto sta reci

Doso i taj dan da ode steve jobs ..pravo ga ona bolest izjede :(

Jbga ja mislim da nece vise biti isto, ne sumnjam u cook-a, ali kao sto rece ma nije to to .....

[b]Po zadnjim slikama (ako nisu lazne) nece on jos dugo....[/b]

Cojek je imao/ima pare ali nikad on nije tjero luxus, ako se ne varam vozao je mercedesa sl 55 i uvijek je bio u svojoj crnoj majici i riflama i to je to....
[center][img]http://m31.paperblog.com/i/20/202258/apple-steve-jobs-tritt-als-apple-ceo-zuruck-L-SIt-Df-175x130.jpeg[/img]

[/quote]

Malo prije sam procitala na jednom sajtu da su slike lazne...fotomontaža.[/center]

@selma90, gledajuci realno i nije mu zivot bas bio lagan, a ono najgore kad realno pogledas ima tolike pare ali nema spasa za njegovu bolest .... 56 godina covjek je uspio nesto sto niko nije niti ce vjerovatno ikada, ja sam apple fan i da nebude njega danas najvjerovatnije nebi bilo ni apple propali bi ...

@Sebina, nevjerujem da bi jedan portal/novine poput tmz.com postavio slike koje su lazne, jer bi ih apple inc sigurno tuzio, nebi se sa tim igrali.

http://americorpsalums.bckassociates.com/wp-content/uploads/2009/04/pdfs/StayHungryStayFoolish-SteveJobsbck.pdf

ko procita nece se pokajati. respect.
  • Upvote 1

[quote name='111111' timestamp='1314559795' post='438623']
@selma90, gledajuci realno i nije mu zivot bas bio lagan, a ono najgore kad realno pogledas ima tolike pare ali nema spasa za njegovu bolest .... 56 godina covjek je uspio nesto sto niko nije niti ce vjerovatno ikada, ja sam apple fan i da nebude njega danas najvjerovatnije nebi bilo ni apple propali bi ...
[/quote]

zdravlje se na veliku zalost ne moze kupiti ma koliko novca imali, bar je uspio i previse u zivotu ... ostavlja veliki trag za sobom :)

takodjer sam apple fan ;) hmm ne vjerujem da su slike montaza jer kad imaju prezentacije za nove apple stvari vidi se na njemu da je omrsavio dosta i da je bolestan ... ja volim cuti kad on kaze ono njegovo " One more thing " :D

[quote name='111111' timestamp='1314559795' post='438623']

@Sebina, nevjerujem da bi jedan portal/novine poput tmz.com postavio slike koje su lazne, jer bi ih apple inc sigurno tuzio, nebi se sa tim igrali.
[/quote]

kako god tako je objavljeno :)
ev copy: Izkazalo se je, da gre na posnetkih, ki jih je objavil ameriški portal TMZ, za fotomontažo, saj je nekdo sliko njegove glave pritrdil na drugo telo." jes da je na slovenski,al mislim da se da skontati.

ja samo kazem sta pisu kod nas na portalu.

@Clark Gable, bas sam sad procito stvarno se isplati procitati ispocetka do kraja poucan tekst, ima i video na youtube-u kad je on pricao (preporucujem da poslusate)

Jedva cekam knjigu koja izlazi negdje sredinom 2012, napokon je dozvoliosteve da se objavi bigrafska knjiga.

@selma90, nazalost bilo mu je ovo zadnje pojavljivanje na wwdc-u, a to "jos jedna stvar" to mu je bilo urezano i morao je svaki put reci :D bas kao st se pojavljivao uvijek u crnoj majici i dzins lacama- sasvim obican covjek nikad se nije gurao medju kamere i nikad nije volio davati intervije...

@Sebina, ma mogu slovenci pisati sta im volja,kao sto i ja sad mogu ovde pisati jedno ti drugo neko trece itd... da je tako do sad bi tmz portal smaknuo onakve slike, daj boze da je fotomontaza jer su one slike bas zastrasujuce... Edited by 111111