Jump to content
Seka-aida

Licni Profil Bosanca I Bosanke!

Recommended Posts

ovo je za tebe sala???

Ti se salis sa onim sto jesi? -ja na domovinu gledam u svemu jednako kao rodjenu majku. I svako ko ima malo patriotizma trebo bi imati bar malo postovovanja prema svom narodu. I, zamisli ti sad da ti svojoj majci ispricas kako se ona rodila u inkubatoru, da proturi kroz guzicu 500 maraka toaleta i sl. Makro-gledano to ti dodje isto! Znamo mi svi za salu. Mene u privatnom zivotu mnogi i smatraju neozbiljnim al ovo je isfurano. Ti vicevi o "glupim Bosancima" su isfurani, nepopularni i nepotrebni.

<{POST_SNAPBACK}>

da skuzila sam vec i izvinila sam se! ;)

pa po tom tvom tumacenju onda bni bilo ok
da je neko ovo uraki ko je trenutno u bosni
ak dobro nema veze necemo vise o tome

Guest Dzmrdz

Ma Vrljin kad ljudi ne znaju prave karakteristike...nas Bosanaca...nismo mi neki tamo narod pa da izmisljamo neke zalopoljke i da krivimo druge za to sto nam se desava..Bosanac i u najtezim trenutcima zna se nasaliti...da bih skino malo tugu sa srca i misli...a obicno to biva na njegov racun...i po njegovim ledjima...najlakse je se tako saliti...da ne bi koga uvredio...kad se prica neki vic o sebi...obicno se pridoda na to 99% stvari koje nisu istinite..ili koje su preuvelicane...sala na voj racun uvjek dobro dodje...sad samo konzervativci mogu gledati covjeka kroz viceve...mislim smatrati da je Bosanac olicenje glupog...meni je drago zato sto je Bosanac bas u puno viceva...jer je on nekako najbolji...najprilagodiviji svakoj situaciji...a mnogo puta i ispadne faca...ako nam jos ukinu i to ...ja bacam pasos...izgubio sam svoj integritet izgubio sam svoju drzavu..ili ovo malo sto je od nje ostalo...

Sala na svoj racun nikad ama nikad nije na odmet...al...na primjer kad ti neki glupan...pocne omalovazavati pomocu vica to je vec nesto drugo...al ja to opet ne bih podrazumjevo kao manu...jer nije mogo da nadje nesto ralnije pa se oslanja na nekakve viceve...sto se mene tice vise volim viditi glupog covjeka koji se voli saliti na svoj racun i zna za salu...nego nekog "pametnog" koji ne prihvata niti jedan vid sale...nekako mi ovaj prvi vise lici na Bosanca...sad svako ima svoje kriterijume..

I evo kako je Nele Karajlic odgovorio na vic povodom Bosanaca...(znam da ce svi reci da je Nele izdajica...al stas..)...vjerovatno da svi znaju ovo al...

Karleusa:Znas kako je nastao Bosanac??
Nele:Kako??
Karleusa:Je*o medved bukvu!!! :)
Nele: :angry: Znas kako si ti nastala???
Karleusa:???
Nele:Je*o ti ja mater!!!!

Pozdrav

ma znas da je to sine meni jasno i znas i kakav sam ja da bi sa salu i zaje....... dao sve pa i sebe
ehhehe
al mozda su ovo neki posve ozbiljno pomislili pa im se nesvidja al svako ima svoj stav o tome pa sta ces
meni je samo drago sto me ne moze niko uvrijediti na taj nacin da nesto kaze o nemi kako bi ispao glup ili slicno jer sam ja na to otporan
heheh ;)

Mislim da ste previse ozbiljni, jer Seka nije sigurno mislila nikoga da uvrijedi.

A osim toga, izvinula je se par puta onim osobama koje su se nasle uvredene.

Mislim da ste previse ozbiljni, jer Seka nije sigurno mislila nikoga da uvrijedi.

A osim toga, izvinula je se par puta onim osobama koje su se nasle uvredene.

<{POST_SNAPBACK}>

hvala bogu da makar jedan razumije salu! :rolleyes:

bices bjena cim te nadjem pa ces vidjeti sta ces ti pisati
hehhhehe

a daj narode,sta je vama,cura se malo nasalila,ustvari nije se nasalila,ima tu i malo itine,priznali mi ili ne,ja isto jesam Bosanac,jesam musliman ali sta jes jes,mi smo narod tako pokvaren da je to za nevjerovati.znate,mi smo Bosanci u Evropi poznati po tome sto mnogo radimo a znatel zasto,zato sto se tamo Bosanac ponasa po pravilima Evropske kulture a dok je nas "bosnjo" dosao u Bosnu,pocinje iz njega da izvore"seljacko" ponasanje.
Treba da se mjenjamo,znatel zasto njemci ne prave viceve o sebi,... zato so nemaju sta praviti,jer su toliko dobar narod da je to za nevjerovati.

normalno,ima svugdje "crni ovaca",tako i kod nas Bosanaca ima dobrih ljudi,to ez daljneg ali kazem opcenito u Bosancima a tako ima i npr Njemaca koji su pokvareni ali eto,valjda c+ste shvatili nesto.

P.S. Seka_Aida: Imal jos tako nesto slicno :))) SALA MALA

a daj narode,sta je  vama,cura se malo nasalila,ustvari nije se nasalila,ima tu i malo itine,priznali mi ili ne,ja isto jesam Bosanac,jesam musliman ali sta jes jes,mi smo narod tako pokvaren da je to za nevjerovati.znate,mi smo Bosanci u Evropi poznati po tome sto mnogo radimo a znatel zasto,zato sto se tamo Bosanac ponasa po pravilima Evropske kulture a dok je nas "bosnjo" dosao u Bosnu,pocinje iz njega da izvore"seljacko" ponasanje.
Treba da se mjenjamo,znatel zasto njemci ne prave viceve o sebi,... zato so nemaju sta praviti,jer su toliko dobar narod da je to za nevjerovati.

normalno,ima svugdje "crni ovaca",tako i kod nas Bosanaca ima dobrih ljudi,to ez daljneg ali kazem opcenito u Bosancima a tako ima i npr Njemaca koji su pokvareni ali eto,valjda c+ste shvatili nesto.

P.S. Seka_Aida: Imal jos tako nesto slicno :))) SALA MALA

<{POST_SNAPBACK}>

a ima toga koliko hoces samo necu to vise ovdje postavljati
ima nase raje sa foruma koja to nerazumije pogotovo ove starije osobe
koje su me odmah kritikovali za ovu malu salu! B)
al drago mi je sto se uvjek neko nadje ko razumije salu! ;)

elo je legenda..stvarno da smo mi bosanci pametni nebi se desilo ono sto se desilo za vrjeme autonomije..to se nije bilo gdje desilo vec kod nas u krajini..kako to opravdati i onda se pitamo zasto nam se svijet smije

Sala je stvarno fenomenalna,i drugi to ne bi trebali shvacati negativno.Nigdje se ne mozes bolje opustiti i nasmijati do suza nego u nasoj Bosni :),zato ljudi opustite se i smijte se,jer smijanje je zdravo :P osim toga smiruje zivce :).

Sala je stvarno fenomenalna,i drugi to ne bi trebali shvacati negativno.Nigdje se ne mozes bolje opustiti i nasmijati do suza nego u nasoj Bosni :),zato ljudi opustite se i smijte se,jer smijanje je zdravo  :P osim toga smiruje zivce :).

<{POST_SNAPBACK}>

npr. ja da tebi kazem "ti si glupa", bil se ti tome smijala? -a, neko ti je u sali rekao da si glupa... i, ta stvar je po tebi stvarno fenomenalna sala. Ok, povlacim sto sam rekao!

npr. ja da tebi kazem "ti si glupa", bil se ti tome smijala? -a, neko ti je u sali rekao da si glupa... i, ta stvar je po tebi stvarno fenomenalna sala. Ok, povlacim sto sam rekao!

<{POST_SNAPBACK}>

Ne razumijem zasto se toliko uzbudujes?Kako onda reagiras na viceve o nama bosancima jer vecinom su pisane na nas racun,a priznaj da su nasi vicevi najbolji ;)

Ne razumijem zasto se toliko uzbudujes?Kako onda reagiras na viceve o nama bosancima jer vecinom su pisane na nas racun,a priznaj da su nasi vicevi najbolji ;)

<{POST_SNAPBACK}>

koji su to nasi vicevi a koji su njihovi vicevi? -ako bih zakljucivao, ispalo bi da su nasi oni sto se govori o glupim Bosnacima, a njihovi su oni koji govore o glupim nebosancima.