Jump to content
Dobar_Los_Zao

Kada žena ima pravo reći NE ? !!!

Recommended Posts

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1314218500' post='438069']

recimo da imas zenu kojoj se bas nista neda, kazes, hoces MOLIM te oprati zavjese, ona kaze: Operi ih ako ti se pere !!! , mozda se i sjecas ko je zbog toga se vratio iz Švicarske :D :D :D
[/quote]

hahah dobro to su vec malo veci belaji,,ako zena bas nista nece onda je bom vratis njenoj mami i et,,hahaah,,
mene moja zena moliii da joj kazem sa ce jesti praviti,,nema vise ideja,,hahah
  • Upvote 1

djecaci ,za 20-30 godina mi cemo morati poceti i radjati :)....kako su pocele ici po onim fitnesima ja im nista vise ne smim ni reci

Kakva je ovo tema Boze sacuvaj.
Ima pravo reci NE svaki put kad pozeli reci NE!!!

Neka autor ne zamjeri, ali ova tema i ovo pitanje je totalno ponizavanje zenskog roda i dovodjenje istog tog zenskog roda koji je bracni saputnik, majka, domacica, stub porodice do statusa dosadasnjeg roba.

Suvisno je komentarisati dalje..cuj odbiti poslusnost.. nije to ceko rex.. Edited by _women_
  • Upvote 5
  • Downvote 2

[quote name='_women_' timestamp='1314318333' post='438258']
[b]Ima pravo reci NE svaki put kad pozeli reci NE!!![/b]

Neka autor ne zamjeri, ali ova tema i ovo pitanje je totalno ponizavanje zenskog roda i dovodjenje istog tog zenskog roda koji je bracni saputnik, majka, domacica, stub porodice do statusa dosadasnjeg roba.

Suvisno je komentarisati dalje..cuj odbiti poslusnost.. nije to ceko rex..
[/quote]

haha, :lol: ode ti sad predaleko, svako ima svoju obavezu , i meni se ne ustaje svako jutro u pola 7, a'l de...

bolje ti pročitaj postove forumašica @selma90 i @ciklama, koju su najadekvatnije da napišu nešto na ovu temu, nisam im ja napisao na paipirić šta će pisati. Nego, ovo je bio nezreo odgovor do bola, vrati se na temu za X godina kad staviš potpis u Opštini aBda... :)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='_women_' timestamp='1314318333' post='438258']
Ima pravo reci NE svaki put kad pozeli reci NE!!!

Suvisno je komentarisati dalje..cuj odbiti poslusnost.. nije to ceko rex..
[/quote]

SIne neki ce te tek za god skuziti.. a mozda ni tad..

ovakve budalstine ubijaju u zeni sve :(

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1314250874' post='438084']
ovdje poneki su u fazonu moje pra babe.. :D

lahka joj crna zemlja bila

Dasy i januar imaju do sad naj bolje odogvore na ovu temu..

Brak je zajednicki zivit, zajednicki pogled du istom smjeru.. poslusnost, smao tu rijec kad cujem... pa nije djete da je poslusna.. valjda ima mozak da samostalno zna razmisliti .. da zna samam sta je dobro a sta ne.. sta valja a sta ne valja...

jedna dusa dva tjela nekaze se dzaba...

ja kad cujem te neke izreke, i ponda povezem, znam i vidim da nisu sve familije u tom fazonu.

netreba biti poslusna snjusita i pod papucom.. zena treba biti pametna svjestna svjeta oko sobe, svjesna zivota otvorenih ociju i pametna... takvoj netreba tutor takvoj treba patrner koji ce statu uz nju.......

ili je to ipak po prvi put autoritet biti pa se zapitamo kako je to! :D
[/quote]
Ma sama tema je glupa: Kad reći ne????? Molim te -.-'

Kaaaaaad milion razloga, načina, puta, životnih situacija. Hoćeš kafu? Ne :)

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1314257566' post='438122']
Sve k'o fol jake na jeziku, ali to sprovesti u djelo, nebi das kruh... :bj:
[/quote]
Jooooj dlziću ti nama nešto pričaš, a u kriješ se po ''mišijim rupama''. I ti si jak na jeziku na forumu, jezičina ALTAPUT, a 'vako......... :D
  • Upvote 1

sta je gluplje reci ne ili tema?sve ono sto je normalno i glupo je ovdje na forumu mnogim djevojkama zenama curama ili kako vec zelite da vas insan naziva,naj gluplje je biti glupa a kad se udate ma zaboravit ce te vi tu rjec NE :P i noge prati kad kaze :P i batakusu u 3 ujutro :P i pitati trebal jos sta cojo moj :D i cuvati ga ko oci u glavi :P Edited by x-men

[quote name='x-men' timestamp='1314346962' post='438288']
sta je gluplje reci ne ili tema?sve ono sto je normalno i glupo je ovdje na forumu mnogim djevojkama zenama curama ili kako vec zelite da vas insan naziva,naj gluplje je biti glupa a kad se udate ma zaboravit ce te vi tu rjec NE :P i noge prati kad kaze :P i batakusu u 3 ujutro :P i pitati trebal jos sta cojo moj :D i cuvati ga ko oci u glavi :P
[/quote]

pa sta ako mu i noge operem nekad :D ... moj srecom ne bi ustao u 3 ujutru nizasta tako da nemam problema sa batakusom :P ... a ja svog coju cuvam i vise nego oci u glavi :D

meni kad bi rekao bas nesto da uradim sto nikako nije za zensko ili nesto sto je van svake pameti naravno da bi rekla NE ali za normalne stvari ne bi rekla nikad da nesto necu pa i da mi kaze haj mi noge operi, za mene to ne bi bilo ponizavajuce ili naredjenje ili slicno, meni bi to bilo vise zabava :D
  • Upvote 1

naravno selma nije nista tesko ni njemu za tebe a ni tebi za njega jer je obostrano i zelis takav zivot i zadovoljna si i ne mislis negativno,svaka cast..

[quote name='x-men' timestamp='1314349391' post='438295']
naravno selma nije nista tesko ni njemu za tebe a ni tebi za njega jer je obostrano i zelis takav zivot i zadovoljna si i ne mislis negativno,svaka cast..
[/quote]

naravno, ja kad bi vidjela da ja oko njega " letam " i da mi nije nista tesko oko njega, a da njega nije briga zamnom onda ne bi ni ja nista htjela, ovako je obostrano tako da mi je dobro :D

Posted · Hidden by x-men, August 26, 2011 - No reason given
Hidden by x-men, August 26, 2011 - No reason given
[quote name='x-men' timestamp='1314346962' post='438288']
sta je gluplje reci ne ili tema?sve ono sto je normalno i glupo je ovdje na forumu mnogim djevojkama zenama curama ili kako vec zelite da vas insan naziva,naj gluplje je biti glupa a kad se udate ma zaboravit ce te vi tu rjec NE :P i noge prati kad kaze :P i batakusu u 3 ujutro :P i pitati trebal jos sta cojo moj :D i cuvati ga ko oci u glavi :P
[/quote]
Moooooj sinko, nije isto kad se uda žensko i kad se uda muško :D
  • Upvote 1

Ove što frče dok su single i glume visinu kad udju u kakvu vezu, ufate nešto, manje od makovog zrna... :ap:

Živi bili pa vidjeli ...

[quote name='selma90' timestamp='1314349632' post='438297']

naravno, ja kad bi vidjela da ja oko njega " letam " i da mi nije nista tesko oko njega, a da njega nije briga zamnom onda ne bi ni ja nista htjela, ovako je obostrano tako da mi je dobro :D
[/quote]

Pojasni to ovim mladim damama... :) Edited by Dobar_Los_Zao

Pa valjda je jasno u tom mom postu sta sam htjela reci, sto se tice teme zna se na sta se misli ... brak treba shvatiti ozbiljno i odgovorno ...

ja cu samo evo jedno jos dodati iako se nadam da tema nece otici u smjeru vjere, ali ovo mi je uvijek na pameti od kako sam procitala : [b][i]Aiša, radijallahu anha, priča: "Pitala sam Allahova Poslanika kome žena najviše duguje svoju poslušnost, a on, sallallahu alejhi ve sellem, mi reče: -[b][i]Mužu[/i][/b].[/i][/b]
  • Upvote 4

pa kad je upravu naravno, recimo raspravljamo o nečem i ja imam svoje mišljenje i kažem NE

[quote name='ljubičica' timestamp='1314356679' post='438311']
pa kad je upravu naravno, recimo raspravljamo o nečem i ja imam svoje mišljenje i kažem NE
[/quote]

Pa ispravno, ako je konj i budala, kako ćeš budalu slušati,

ali sad kako se ovdje tvrdi, ja ću reći NE kad ja to poželim, dječije priče... :)

[quote name='selma90' timestamp='1314348173' post='438292']

pa sta ako mu i noge operem nekad :D ... moj srecom ne bi ustao u 3 ujutru nizasta tako da nemam problema sa batakusom :P ... a ja svog coju cuvam i vise nego oci u glavi :D

meni kad bi rekao bas nesto da uradim sto nikako nije za zensko ili nesto sto je van svake pameti naravno da bi rekla NE ali za normalne stvari ne bi rekla nikad da nesto necu pa i da mi kaze haj mi noge operi, za mene to ne bi bilo ponizavajuce ili naredjenje ili slicno, meni bi to bilo vise zabava :D
[/quote]

ma zeno dzaba pricas.. citaju sta zele da procitaju... vidis da i dalje nekuze sta zene ovdje pricaju..

i nemopze neko ovakvu temu izmisliti.. to je stvarni pogled na zivot... :D

da ono neki ovako zivotnoiskusni pljuvaju.. nebi insan ni zalio..a ovako ...... do jaja Edited by EcI PeCi PeC

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1314359841' post='438318']

ma zeno dzaba pricas.. citaju sta zele da procitaju... vidis da i dalje nekuze sta zene ovdje pricaju..

da ono neki ovako zivotnoiskusni pljuvaju.. nebi insan ni zalio..a ovako ...... do jaja
[/quote]

"Vidovita Džemila" sve zna šta ko može, :D a šta ne, širiš samo mržnju gdje god stigneš, vjerovatno je genetski...

----------------------
  • Upvote 1

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1314359841' post='438318']

da ono neki ovako zivotnoiskusni pljuvaju.. nebi insan ni zalio..a ovako ...... do jaja
[/quote]

ma haj ima onih koji znaju sta pricam hehe :D

mozda ce neki reci sta Selma prica, ona je mlada i sta ona zna ali ja sam shvatila ozbiljno svoj brak i obavezu prema muzu i djeci ;)

naravno mlada sam, volim se zezati, volim pricati ali kad je brak u pitanju onda sam drukcija ;)

Neko jutro na sehuru slusam emisiju "Zore Allahove milosti" i tema je bila duznosti zene, brak i tako to...I jedno mi je ostalo urezano u mslima...."Ako muskarac nakon smrti svoje supruge bude zadovoljan njome, ona ide u dzennet...."

Sta hocu reci....da bi se zaradilo dzennet, moramo i slusati svog muza, sad kad ovo znam....vise cu biti poslusna....
  • Upvote 3

Valjda svaki put kad ona smatra da treba reci NE.

Ako previse koristi to NE tj. i kad treba i kad ne treba onda je vratis mami i babi :D
  • Upvote 1

[quote name='pingvin' timestamp='1314364865' post='438333']
Valjda svaki put kad ona smatra da treba reci NE.

Ako previse koristi to NE tj. i kad treba i kad ne treba onda je vratis mami i babi :D
[/quote]

Znaš kako je u vojsci, za NE i NEĆU se ide u zatvor, ali zato NEMOGU mozes reći kad hoces , kazes bolestan sam i samo te posalju u ambulantu i na bolovanje.. :D

milina.. :bj:

[quote name='Orion' timestamp='1314350960' post='438299']
Moooooj sinko, nije isto kad se uda žensko i kad se uda muško :D
[/quote]

nidje veze sa temom al ti ces svom svaki dan prati noge i nikada mu neces reci ne, Edited by x-men

[quote name='x-men' timestamp='1314365696' post='438336']

nidje veze veze sa temom al ti ces svom svaki dan prati noge i nikada mu neces reci ne,
[/quote]

pa da, kad nema nikakvih argumenata onda u huji svasta insan lupa :D Edited by Dobar_Los_Zao