Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

Novi izgled čaršije

Recommended Posts

Sta mislite o novom izgledu carsije sto nas ocekuje ?

http://www.cazin.net/cazin/kako-bi-trebao-izgledati-novi-park-u-cazinu/

[sharedmedia=gallery:albums:112]

A sta ocekujes pozitivne komentare jel?

Pa toga kod nas nema? to smo mi :codemafia:

pa nije bitno jel pozitivan ili negativan komentar ... bitno je da iznesemo svoje misljenje o neces sto se radi u carsiji ...

Kad je u pitanju park.. ove godine mislim da ide samo I faza. (ne znam tacno sta spada u prvu fazu) tak sam cuo

kako bilo da bilo svaka cast na novom izgledu i bice to dobro,,radovace se oni koji nisu..

Ne treba novi park praviti, tu će se ko i u starom okupljati samo alkoholičari i narkomani, tako su nam ovi iz Azde objasnili.
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Posted · Hidden by barca, August 21, 2011 - off topic
Hidden by barca, August 21, 2011 - off topic
[quote name='skiPPy' timestamp='1313946379' post='437645']
Ne treba novi park praviti, tu će se ko i u starom okupljati samo alkoholičari i narkomani, tako su nam ovi iz Azde objasnili.
[/quote]
skippy, jel to smjena došla....pirgo odmara izgleda.....koliko ima ovih snekijevih derivata samo Bog dragi zna...

[quote name='skiPPy' timestamp='1313946379' post='437645']
[/quote]

A sta bi se trebalo raditi u parku,Klanjati izgleda po tebi,i u kojem se to parku ne pije ili ne drogira,u sve jednom mogucem parku na svjetu se to radi,zasto bi nas bio izuzetak,
  • Upvote 1

[quote name='x-men' timestamp='1313947818' post='437649']

A sta bi se trebalo raditi u parku,Klanjati izgleda po tebi,i u kojem se to parku ne pije ili ne drogira,u sve jednom mogucem parku na svjetu se to radi,zasto bi nas bio izuzetak,
[/quote]
Aferim!

meni to lijepo izgleda samo je predimenzionirano, mislim na kruzni tok..
ostalo ( veliki sah, setaliste kraj dzamije itd ) je manje vise lijepo zamisljeno..

[quote name='pirgo' timestamp='1314001291' post='437719']
Jes jes, čaršijaneri i narkomani hahah :)
[/quote]

ja sam odrastao u toj maloj carsiji i ja sam ako treba biti carsijaner i narkoman i sve sam naj losije ali sam iz te carsije,sta si ti kad nazivas Cazinljane ovako losim rjecima,ako si toliko dobar ili lijepo odgojen kandidiraj se za nacelnika ili za jos neku vecu funkciju.. Edited by x-men
  • Upvote 2

[quote name='x-men' timestamp='1314009297' post='437731']

ja sam odrastao u toj maloj carsiji i ja sam ako treba biti carsijaner i narkoman i sve sam naj losije ali sam iz te carsije,sta si ti kad nazivas Cazinljane ovako losim rjecima,ako si toliko dobar ili lijepo odgojen kandidiraj se za nacelnika ili za jos neku vecu funkciju..
[/quote]

Kada se je trebao rušiti stari park i kada su ASDOvci pisali kako se tamo okupljaju narkomani i alkoholičari nisi reagovao i ovako zdušno branio čaršiju. Al ne kontaš ti šta ja hoću da kažem. Haj živio...
  • Upvote 2
  • Downvote 1

[quote name='x-men' timestamp='1313947818' post='437649']

[/quote]

Trebao bi da znas da u normalnim drzavama igradovima zabranjeno konzumiranje alkohola i cigareta na javim mjestima i isto tako oni imaju normalnu policiju koja pazi na sve to.

[quote name='ZeroStyle' timestamp='1314017052' post='437741']

Trebao bi da znas da u normalnim drzavama igradovima zabranjeno konzumiranje alkohola i cigareta na javim mjestima i isto tako oni imaju normalnu policiju koja pazi na sve to.
[/quote]

po danu ili nocu se drogiraju ili piju po parkovima,pa i nije tako kako si napisao,po javnim mjestima pogotovo po Holandskim parkovima se pijucka mota Joint u sred dana i niko ti nece reci nista,po njemackim parkovima mozes donijeti gajbu pive piti ne uznemiravati nikog oko sebe nece ti niko reci nista,ali vi od Cazinskog parka napraviste naj veci park u Evropi koji je pokraj policijske stanice i gdje policija nista ne vidi,pa stvarno za ismijati se koliko su nasi narkomani hrabri drogirati se pokraj policijske stanice..

Meni se svidja i to jako...definitivno kako god uradili bice bolje, nego sad...:) Da se ljudi manje zale na vlast...:D

Vidjet cemo opet kako ce to sve skupa izgledati na otovru ako Bog da, ali po slikama....:)

Eno gdje ce to tacno biti, sve te slike sto imaju, nikako da skontam :)

Inace, predivno.

Ono jes da ce faliti hlada (prema onome sto sam vidio), a ako ne bude falilo bice bolje nego ikad. Steta penzionera i ostalih, ali ovo je predobar projekat.

Naši su park je uređen davno .. ni prije nije bio u lošem stanju, ali obnovom su i posjetioci drugačiji. Roditelji sa djecom, penzioneri, mladi parovi, omladina a nema kao prije pjani, niti narkomana .............. isto je i sa novim parkom ......... iako i danas mnogi negoduju zbog promjena koje su urađene u čaršiji, činjenica je da nam je ljepše nego prije .....................

Meni se svidja, bas je super, samo se nadam da oni koji dodju sjediti i setati da nece ostavljati smece iza sebe tj. nadam se da ce biti uredno ... veliki plus za novu carsiju ;)

lijepo kao i svaka promjena na bolje
samo treba raditi na edukaciji i usmjeravanju mladjih narastaja da to ne uniste za kratko vrijeme kao sto su recimo u bihacu pjesacki most ili kako su zvakacim gumama izlijepili korzo pa sad izgleda 20 godina starije.... a zaista je bilo lijepo uredjeno
  • Upvote 2

u svakom slucaju ce biti bolje nego sto je bilo...nisu mi jasni ljudi koji se protive uredjenju kruznog toka kao smeta im sto su porusena drveca i unisten park,a ja vjerujem da nikad nisu posteno prosetali kroz park i sjeli koju minutu u parku...fakat su nasi ljudi najveci neprijatelji sami sebi...pa treba pohvaliti bilo koga ko zeli napraviti nesto novo i stvoriti bolji ambijent u nasoj maloj carsiji jer fakat carsija propada i treba ulagati u nju jer je ona ogledalo jednog grada... ;) Edited by miki_maus
  • Upvote 1