Jump to content
Ciklama

S 12 godina pozirala u donjem rublju, s 15 trudna

Recommended Posts

[quote]Britanka Soya Keaveney iz Thornabyja već je[i] s 12 godina pozirala u rublju i bila na strogoj dijeti kako bi postala model. Sada ima 15 godina i trudna je 16 sedmica.[/i]

Zbog ovih činjenica njena majka je oduševljena, piše Daily Mail.

Ponosno pokazujući trudnički trbuščić, Soya uvjerava kako će biti izvrsna majka.

"Na početku sam bila šokirana, ali sada sam uzbuđena. Prva sam među prijateljima koja će imati bebu, ali ne mislim da sam prebrzo odrasla" - rekla je Soya.

[b]Njena nezaposlena majka Janis (48) oduševljena je jer će sada dobiti veću kuću od grada. Nada se kako će se preseliti iz trosobne kuće u peterosobnu.[/b]

Soya je ostala trudna s dečkom Jakeom Grayem (17). U vezi su 18 mjeseci, a na Facebooku su objavili kako su u braku. Janis kaže kako je njena kćerka protiv pobačaja.

[b]"Uvjerena sam da će biti odlična majka i da će odgojiti djecu kao što sam ja odgojila nju i još četvero djece" - rekla je majka.[/b]

Janis dozvoljava Jakeu da prespava kod njih, ali tvrdi kako spavaju u odvojenim sobama.

Janis tvrdi kako je Soya bila na kontracepcijskoj piluli prije nego što je ostala trudna. Par neće dijeliti spavaću sobu dok Soya ne napuni 16 godina jer "zakon je zakon". Ipak, Janis se trudi biti razumna i liberalna majka jer zna koliko se "djeca vole".

[i]Soya je počela izlaziti u klubove sa sedam godina. Već se šminkala, nosila minice i topiće. S 12 godina probušila je pupak. [/i]Sada je stavila karijeru modela na čekanje i želi biti babica./MOJportal/[/quote]

Majka ponosna, očekuje veći stan od grada ............ a ja bih je kao majku kaznila ..........

Ma ja bih sad oso pop'ti Preminger, al' ne moze insan a da neko ne napise na kakavoj drustvenoj mrezi ili forumu gledaj ga, sta vi mislite o tome, ja bi to zakorinio bla bla...

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1313615349' post='437099']
Ma ja bih sad oso pop'ti Preminger, al' ne moze insan a da neko ne napise na kakavoj drustvenoj mrezi ili forumu gledaj ga, sta vi mislite o tome, ja bi to zakorinio bla bla...
[/quote]

ja bi njega oshno pa taman kad bi knjigu o meni napisali :)

a sto se tice ove mame nadam se da ce je ufatit`u ledjima kad bude presiljala
  • Upvote 2

Brezveze brete. Sta ih ostane trudnih u svijetu u toj dobi. Zasto je ona toliko posebna da se pise o njoj na web-u ili gdje?
Nisam znao da moras biti malouman da bi dospio u nekakvu vijest :P :D A to su i ona i mati joj. <_<
  • Upvote 1

izlazila u klubove sa 7 godina... hahaha imamo i mi takvih punu carsiju samo sto su muska djeca ili cigancadi... i traze para

[quote name='Daisy' timestamp='1313618648' post='437110']
izlazila u klubove sa 7 godina... hahaha imamo i mi takvih punu carsiju samo sto su muska djeca ili cigancadi... i traze para
[/quote]
i oni diodini :D

I onda kazu "Idemo k zapadu..." tacnije idemo u propast...:(

Do mame je sto nije svoje dijete uputila na pravi put....ali onda vidi u svemu tome korist....pa sta ocekivati od takve zene...
  • Upvote 1

totlno ludilo, ali sve pocinje narusavanjem nekih temeljnih nacela morala.. .et ko ono to je cool, sta fali, to je moderno... granice su spustene i to sad uzima maha... mediji ucestvuju direktno u tome posebno oni za mlade....
  • Upvote 1

insani traze svojih 5 minuta pa na bilo koji nacin.. Edited by x-men

Guest
[quote name='Daisy' timestamp='1313618648' post='437110']
izlazila u klubove sa 7 godina... [/quote]

komentar na ovo sto je daisy navela nije potreban. da je izlazila u klubove sa sedam godina kaze sve...