Jump to content
doktoraider

Jos Bar 30-40 Pixela

Recommended Posts

Administratori, dali je moguce da povecate velicinu avatara na max moguce 150X150 ? Ako smo mi posjetioca ista zasluzili, bar malo, onda je to ! Hocete li upaliti " zeleno svjetlo " i staviti 150 x 150 ?

amin ... :)

Guest Dzmrdz

...nemaju svi neku ultra konekciju ...pa da im se brzo ucitva ko kod vas..sto se mene tice...prostor je dovoljan za jednu pristojnu slicicu..

Slazem se sa Dzmrdz. Ima nas sa slabijom konekcijom, tako da je sasvim dovoljno ovoliko. Evo izbrisat cu i sliku iz svog potpisa kad navratim sl. put.

Guest Dzmrdz

..Ja sam htio da apelujem da se te slicice ne stavljaju u potpis...al kod nas ljudi izgleda ne znaju citaju...doduse i ja sam jednom stavio..al kad sam vidio kako to ruzno izgleda...moro sam skinuti..

P.S. ako se neko potpisuje slikom to je vec uredu...al nek se potrudi da nalijepi svoj otisak prsta kad vec mu slabo ide pravopis..

pozdrav

ma ko hoce, more to da izkluci da mu se avatari i potpisi ne prikazivaju od drugi usera.

ma ko hoce, more to da izkluci da mu se avatari i potpisi ne prikazivaju od drugi usera.

<{POST_SNAPBACK}>

pa da, sa avantom najlakse :P et nije losa ideja da se poveca pa bome kome slaba konekcija itd nek iskljuci ;)

Guest Dzmrdz
pa da, sa avantom najlakse  :P  et nije losa ideja da se poveca pa bome kome slaba konekcija itd nek iskljuci  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

...pa nekome izgleda...lakse...naci neku glupu sliku "od uslikane zenske guze...nekog smjesnog lika...ili nesto teroristicko"...i mjenjati to svaka 2 dana...nego dati neki prikladan komentar...i svoje misljenje...ne znam zasto se ovo samo zove forum..trebalo bi to promjeniti u STRIP...

pozdrav

Yep. Ja sam svoju slikicu iz potpisa smaknuo. A za avatare mislim da je ovako najbolje. Ni preveliko ni premalo. Meni je svejedno vidjeti neciji avatar sa 100x100 pixela ili 150x150...

...nemaju svi neku ultra konekciju ...pa da im se brzo ucitva ko kod vas..sto se mene tice...prostor je dovoljan za jednu pristojnu slicicu..

Slazem se sa Dzmrdz. Ima nas sa slabijom konekcijom, tako da je sasvim dovoljno ovoliko. Evo izbrisat cu i sliku iz svog potpisa kad navratim sl. put.

hvala na razumijevanju! evo raider primjera ko zasl

Znaci, nema od toga nista ! :( Jos jedna u redu mojih propalih prijedloga :) !
.. ili ima ? ajd picasso, ti ovdje vodis glavnu rijec :) !