Jump to content
Aga

Da li su na pomolu podjele u SDP Cazin?

Recommended Posts

[quote name='pirgo' timestamp='1316359317' post='440864']
Zar se ovo vec zna?
[/quote]
ma ne zna se to su nagadjanja,zna se da ce biti 70% mladih na listi i 30% ovih stariji,a tek ce se liste u narednom periodu praviti.

ja da sam na njihovom mjestu predlozio bi dr. Nerminu za nacelnicu

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1316361479' post='440867']
ma ne zna se to su nagadjanja,zna se da ce biti 70% mladih na listi i 30% ovih stariji,a tek ce se liste u narednom periodu praviti.

[b]ja da sam na njihovom mjestu predlozio bi dr. Nerminu za nacelnicu[/b]
[/quote]

Ovo je pravi prijedlog, to bi bio pobjednicki potez SDP-a.

[quote name='cincilator' timestamp='1316356736' post='440855']

guraju se mnogi da bidu na listi,al još nisam čuo da se ko gura za načelnika. Dok se neki praćkaju na moru, ljudi rade posla i ukopavaju pozicije na listi. Biće najrpije lista od podmladaka i prvog kolina ovih iz vrha:

1.Bajrić
2.Prošić
3.Ćemalović
4.Disel
5.Šarić
6.Redžić
7.Čaušević
itd, itd.
[/quote]

a dje sam ja na listi ?

[quote name='lucky' timestamp='1316371050' post='440881']

a dje sam ja na listi ?
[/quote]
samo se ti uclani i ides na poziciju broj 2

moras citati teme ... xD

ja sam postom poslo pristupnicu po upustvu uvazenog clana @cincilatora ...

[quote name='lucky' timestamp='1316371675' post='440887']
moras citati teme ... xD

ja sam postom poslo pristupnicu po upustvu uvazenog clana @cincilatora ...
[/quote]
pusti ti to rekla kazala, davaj dokaze. :D

uz dokaz ne gine ti pozicija br. 2

a dje sam ja na listi ?
[/quote]
eh da se tako lako dolazi na listu,samo poslao pristupnicu i odmah bi na listu...ccc

Ja mislim da je on prestario za listu, a i niko iz familije mu nije u vrhu SDP-a, tako da nema šanse :)

[quote name='pirgo' timestamp='1316416671' post='440922']Ja mislim da je on prestario za listu, a i [b]niko iz familije mu nije u vrhu SDP-a[/b], tako da nema šanse :)[/quote]

1.Hoćeš reći da SDP provodi [b]dobnu diskriminaciju[/b]? Pod hitno da nađete nekog ko zna engleski jezik da vam prevede tekstove na temu "ageism".

2.Špekulišeš o ličnim podacima korisnika foruma?

[quote name='cincilator' timestamp='1316356736' post='440855']

guraju se mnogi da bidu na listi,al još nisam čuo da se ko gura za načelnika. Dok se neki praćkaju na moru, ljudi rade posla i ukopavaju pozicije na listi. Biće najrpije lista od podmladaka i prvog kolina ovih iz vrha:

1.Bajrić
2.Prošić
3.Ćemalović
4.[b]Disel[/b]
5.Šarić
6.Redžić
7.Čaušević
itd, itd.
[/quote]
Vin Disel??? imal disela u nasem kraju ili mislis na doticnog forumasa???

ma sad da udjes u sdp ti treba potvrda ucesca u proboju na sutjesci i dokaz da si bio u prvoj proleterskoj( ti ili neko iz familije ), s posebno preporukom od Koče :)

a dje sam ja na listi ?
[/quote]
Mozes slobodno na 4.poziciju :rtfm:

[quote name='Vento' timestamp='1316429972' post='440931']

1.Hoćeš reći da SDP provodi [b]dobnu diskriminaciju[/b]? Pod hitno da nađete nekog ko zna engleski jezik da vam prevede tekstove na temu "ageism".

2.Špekulišeš o ličnim podacima korisnika foruma?
[/quote]

Mislim da se varaš, nisam napisao na koga mislim, tako da je moj post vrlo dvosmislen. Jedino ako mislimo na istog čovjeka, al onda obojica imamo problem :)

[quote name='pirgo' timestamp='1316439504' post='440935']Mislim da se varaš, nisam napisao na koga mislim, tako da je moj post vrlo dvosmislen. Jedino ako mislimo na istog čovjeka, al onda obojica imamo problem :)[/quote]

Nakon što je lucky pitao gdje je na listi, napisao si da je prestario za listu.

Ovo drugo bi se moglo podvesti pod čačkanje po porodici člana foruma, a to na ovom forumu neće biti tolerisano.

[quote name='Vento' timestamp='1316441375' post='440938']

Nakon što je lucky pitao gdje je na listi, napisao si da je prestario za listu.

Ovo drugo bi se moglo podvesti pod čačkanje po porodici člana foruma, a to na ovom forumu neće biti tolerisano.
[/quote]

Mislim ja da bi ti trebo malo bolje pročitati prvi post, i skontati da se radi o sarkazmu na činjenicu da će na listi SDP-a 2012 biti oni čiji su roditelji u vrhu te stranke.

Vidim ja da ste na ovom forumu oštri prema svima koji se ne zovu šaban. On more pisati šta god hoće i bez opomena i bez kažnjavanja.
  • Upvote 2

[quote name='pirgo' timestamp='1316441889' post='440940']Mislim ja da bi ti trebo malo bolje pročitati prvi post, i skontati da se radi o sarkazmu na činjenicu da će na listi SDP-a 2012 biti oni čiji su roditelji u vrhu te stranke.
Vidim ja da ste na ovom forumu oštri prema svima koji se ne zovu šaban. On more pisati šta god hoće i bez opomena i bez kažnjavanja.[/quote]

Drugim riječima, u SDP-u vlada nepotizam?

Nego, za ovo drugo pitaj šabana lično, ako ti je voljan dati izvod iz svoje forumske kaznene evidencije, a ti njemu pošalji izvod iz svoje. Inače, ubuduće smatraj da će svako slično kukanje i neosnovano optuživanje moderacije za pristrasnost spram bilo koga biti podvedeno pod "komentarisanje odluka administracije i moderacije". Važi i za ostale.

Sad, zamoljavam diskutante da se vrate temi.

[quote name='pirgo' timestamp='1316441889' post='440940']

Mislim ja da bi ti trebo malo bolje pročitati prvi post, i skontati da se radi o sarkazmu na činjenicu da će na listi SDP-a 2012 biti oni čiji su roditelji u vrhu te stranke.

Vidim ja da ste na ovom forumu oštri prema svima koji se ne zovu šaban. On more pisati šta god hoće i bez opomena i bez kažnjavanja.
[/quote]
a odkud ti znas ko ce biti na listi,nemoj pisati dok ne budes vidio listu

Slucajno je tema o SDP, ali evo napokon da javno popljucam sve politicare :D
Samo dijeliti i zakuhavati, konta li itko to jednog dana ispeci da narod ne gladuje???
Hocel ikad, ono ikad ljudi breco poceti sa tim unijama, sa zdruzivanjima i suzivotom???????

[quote name='pirgo' timestamp='1316441889' post='440940']

[/quote]

kad se sjetim samo ciljanih napada na mene, koji su uglavnom prolazili sa vrlo malo sankcija...
  • Upvote 1

[quote name='ASSKER' timestamp='1316474189' post='440994']

svaka pohvala..

ali fatihe se ne uce ovako . trebaju ove dame da budu propisno obucene :P [url="http://www.cazin.net/cazin/druzenje-clanova-i-simpatizera-sdp-bih/"]http://www.cazin.net/cazin/druzenje-clanova-i-simpatizera-sdp-bih/[/url]
[/quote]
Ovaj link od članka je više pristajao na ovu temu. Nisu mi jasni ovi iz cazin.neta što objavljuju vijesti ovog tipa. Odnosi sa javnošću SDP-a nisu sigurno poslali ovo da se objavi.

Možda je reporter cazin.net bio pozvan na druženje, i reportažu pripremio na licu mjesta???

odošte sa teme??

Zdrave snage iz SDP sa ovog kantona treba da se okrenu sebi jer smo mi za njih "samo krajišnici".......
treba nam KRAJIŠKA STRANKA
  • Upvote 1

[quote name='autonomaš' timestamp='1316518973' post='441011']
odošte sa teme??

Zdrave snage iz SDP sa ovog kantona treba da se okrenu sebi jer smo mi za njih "samo krajišnici".......
treba nam KRAJIŠKA STRANKA
[/quote]
ma ne treba nama nikakva nova stranka,vec da sve stranke iz krajine zastupaju nas interes na svim nivoima vlasti,i da na sve moguce nacine saradjuju kako bi u krajinu donijeli sto vise sredstava iz visih nivoa vlasti,a cinjenica je da to danas nije slucaj
  • Upvote 2

[quote name='snake' timestamp='1316500627' post='440998']

kad se sjetim samo ciljanih napada na mene, koji su uglavnom prolazili sa vrlo malo sankcija...
[/quote]
daješ sebi previše na važnosti...čuj ciljani napadi... :dontknow: