Jump to content
Amren

Materijalista

Recommended Posts

Svi cete se sloziti sa mnom da je to danas biti materijalista jedna od ruznih stvari.....ali vecina nas ipak se zadovoljavamo tim nekim materijalnim stvarima i sitnicama....:D prosla su vremena kad su nas neke druge stvari veselile....:D

Meni je neki dan jako drag insan rekao da izgledam kao materijalista, dok me se ne upozna ....:(

Iskreno za mene materija ne predstavlja apsolutno nista, doduse ne mogu zamisliti svoj zivot bez nekih stvari i sitnica (neke te sitnice zivot znace), ali nuzda valjda natjera.....:D
Nije sad da ja ne volim imati hrpu odjece (od koje polovinu sam obukla jednom ili nijednom), ali kontam moram to imati za svaki slucaj.....dalje desetine pari cipela i opet dok zapanu za oko neke moje su....doduse danas sam po prvi put rekla ma sta ce mi....:) ne stignem sve ni obuti....ali sutra ne znam....:( i tako to... para sam oduvijek imala, ali to ne znaci da ne bi mogla s puno manje nauciti zivjeti i svasta nesto....ali sve covjek ocejifi i ide dalje....

Jednostavno razmisljam ovako:"Daj Boze zdravlja, a svega ostalog ce biti...." za nadati se je....

Je li danas jednostavno u modi biti materijalista, da bi se uklopio u ovaj danasnji svijet....

Ma nije, ali da preovladava materijalizam, to se da primjetiti. Mozda nas ima jos sto trazimo nesto bolje :)

kad bi gledali po zenskim ormarima 99% zena su materijalisti :)
  • Upvote 1

Nisam materijalista, previše sam skromna za tako nešto. :D Nažalost bez novca se ne može, ali nije sve u životu. Ono što imamo stekli smo radeći, odricanjem i sigurno nas je to još više i zbližilo i ujedinilo, ono što imamo cijenimo i volimo. I naš život, ljubav u našoj kućici u cvijeću ne bih mjenjala za nečiju kućerinu i vozni park pred kućom, ni zašta na svijjetu. :D